Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Firefox - niezabezpieczone połączenie a autouzupełnianie haseł » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Firefox - niezabezpieczone połączenie a autouzupełnianie haseł 5 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Firefox - niezabezpieczone połączenie a autouzupełnianie haseł Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć,

zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

Od jakiegoś czasu przeglądarka Mozilla Firefox przestała uzupełniać loginy i hasła do stron, które nie mają zabezpieczonego połączenia. Jest to szczególnie uciążliwe przy logowaniu się do Blood Wars. Szukałem w Internecie i nie znalazłem odpowiedzi. Włączyłem stronę about :config, ale przyznam, że nie wiem jakiej wartości mam szukać. Czy może ktoś z Was ma wiedzę, jak ustawić przeglądarkę by funkcjonowała tak jak dotychczas?

Pozdrawiam,

Trzy Litery.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

13-03-2017 11:48 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam ten sam problem. Troche to irytujące i chetnie poznam rozwiązanie.

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
13-03-2017 11:59 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może pomoże:

https://www.thesslstore.com/blog/disable...sword-warnings/

szczególnie ta część:
In the Search Box on the about :config page, paste signon.autofillForms.http
Double click the setting to change it to “true,” this will enable autofill.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 13-03-2017 12:08.

13-03-2017 12:07 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję, działa!

Wyłączyłem zarówno komunikat o niezabezpieczonym połączeniu jak i auto uzupełnianie formularza - przeglądarka zachowuje się prawidłowo, tak jak wcześniej.

Dziękuję za pomoc, naprawdę jestem wdzięczny.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

13-03-2017 12:12 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Dziękuję, działa!

Wyłączyłem zarówno komunikat o niezabezpieczonym połączeniu jak i auto uzupełnianie formularza - przeglądarka zachowuje się prawidłowo, tak jak wcześniej.

Dziękuję za pomoc, naprawdę jestem wdzięczny.


Juz go/ja zbanowales Big Grin rotfl ???


PS: Wybacz musialem xD

Swoja droga tez mi sie to przydalo Smile takze rowniez dziekuje Big Grin

__________________
ID R5:8246

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Regit: 13-03-2017 12:26.

13-03-2017 12:26 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję i ja Smile Działa po staremu.

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
13-03-2017 13:13 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Firefox - niezabezpieczone połączenie a autouzupełnianie haseł

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH