Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria IV (R13+R15) » Ponoć drop Stulecia BW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ponoć drop Stulecia BW 10 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,1010 Ankieta - średnia ocena: 9,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Malek1
Newbie


Data rejestracji: 10-09-2016
Postów: 1
Kraina: Moria V

Ponoć drop Stulecia BW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=60707550a1

Teraz wracacie do miasta z polowania, o którym żebracy długo jeszcze będą opowiadać. W tobołku spoczywają przedmioty: Lekkie Szorty Rzezimieszka (+2), Plastikowa Bransoleta Szczęścia (+2), Jastrzębia Apaszka Występku (+2), Kamień krwi, Kamień serca, Kamień życia, Runa Energia, Runa Wiedza.
04-04-2017 12:30 Malek1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Malek1 Dodaj Malek1 do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na pewno drop ostatniej dekady. Jak go wczoraj zobaczyłem na Sb to as mi włosy z pleców wypadly z zawiści :p

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
05-04-2017 08:17 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.300
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wow, jak o tym usłyszałem, to nie mogłem uwierzyć.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

05-04-2017 11:31 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
gob
Triple Ace


Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 222

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie gram na morii, kiedys probowalem ale moze ktos wyjasnic co takie och ach echw tym dropie

patrzac z perspektywy neko to zlom

__________________
http://rtoip.ovh.org/trash/ktl.swf
05-04-2017 12:23 gob jest offline Szukaj postów użytkownika: gob Dodaj gob do Listy kontaktów
tonieto
Triple Ace


Data rejestracji: 27-11-2016
Postów: 152

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo wysokie sufy/prefy, a że biżu jest ogromny deficyt, to bardzo dużo warte składniki

__________________
GAME OVER

05-04-2017 12:38 tonieto jest offline Szukaj postów użytkownika: tonieto Dodaj tonieto do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gob napisał(a)
nie gram na morii, kiedys probowalem ale moze ktos wyjasnic co takie och ach echw tym dropie

patrzac z perspektywy neko to zlom


To tak, jakby ci na necro wpadł bo ja wiem, leg dsk tygrysi set na nockach, speedzie i adrenalinie ;D
Nie wiem, bo dla.odmiany ja nie gram na necro Smile
Ale sam jastrząb zapewne warty tyle, że starczyło by na kompletny eq dla 100lvl i jeszcze zostało dużo ;D

Pamiętaj, że na morii się łączy itemy, teoretycznie można każdy eq zrobić, jedyne ograniczenie to dostępność składników, łączenie jest dość proste, prefy i sufy są pogrupowane wg jakości, o ile występku to najniższy możliwe suff, o tyle od jastrzębia wyżej jest tylko czarny.
Jak łączysz, to np suf 1(licząc od najsłabszego) + suf 2 da co suff 3, 2+3 da ci 4, i tak dalej - są inne kombinacje, ale tak to z grubsza wygląda Smile
Dlatego każdy item, który ma ob suffixy, a pref i/lub suf z górnej pozycji jest wart krocie, a biżuteria nade wszystko, bo jest jej bardzo, bardzo mało - paradoks, jak na necro dropniesz coś, czego nie potrzebujesz, sprzedajesz, a na morii trzymasz, bo możesz przespawać w coś innego Wink
Ten jastrząb by osiągnął cenę kilkuset tysięcy kamieni krwi, najdroższy item jaki poszedł na moim serwie wart był 1,2kk?
Na morii jest ciut inny przelicznik, to jest bardzo dużo ;p
Przykładowo, leg dsk demoniczna katana krwiopijcy +5, czyli jedna z lepszych(są lepsze, ale ta to taki klasyk ;p) broni 2h, warta jest ok 150k k. krwi Smile
A elfie nocki ulepszone na maxa ledwie ciut więcej ;p

__________________
[
07-04-2017 03:56 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
arwena2010
Forum Ace


images/avatars/avatar-12336.jpg

Data rejestracji: 13-05-2008
Postów: 85
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja znalazłam tuzin pałek i łuków.

__________________
ARWENA 2010
17-08-2017 16:36 arwena2010 jest offline Szukaj postów użytkownika: arwena2010 Dodaj arwena2010 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niechce was chlopaki zdolowac ale pare dni temu wydropil z klanu czarny noetoperz na palec na ekspie
Niby tylko 1 drop a nie dwa ale raczej prEbija tego spaka ....

A mi z karawany czarny sztuki wpadl wczoraj na szyje

Po patchu takie cuda beda coraz czesciej....
Temats tary ale odswietzony wiec napisze a co tam...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
17-08-2017 23:33 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czarny nietoperz wpadł też komuś na r13 na karawanieWink
18-08-2017 09:32 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r19 wpadł pajak lewitacji na palca Big Grin

__________________
Tonąca_rybka
18-08-2017 12:01 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria IV (R13+R15) » Ponoć drop Stulecia BW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH