Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » WULGARYZMY/OBRAZA 95342 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 95342 15 Ankieta - średnia ocena: 4,0015 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

95342 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 95342
Postać K R Y S T E K

Wulgaryzm na sb 2017-07-28 11:36
3 dni

__________________

29-07-2017 22:51 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Death Sower
Member


images/avatars/avatar-24051.jpg

Data rejestracji: 24-11-2010
Postów: 29

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzy dni bana za słowo "[cenz.]"

chyba lekka przegina
29-07-2017 23:16 Death Sower jest offline Szukaj postów użytkownika: Death Sower Dodaj Death Sower do Listy kontaktów
abbath
Full Member


Data rejestracji: 04-07-2014
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i właśnie kolejny gracz (mega aktywny) sie kasuje przez takie chore akcje "kochanych(hahah)" opow...
29-07-2017 23:17 abbath jest offline Szukaj postów użytkownika: abbath Dodaj abbath do Listy kontaktów
Death Sower
Member


images/avatars/avatar-24051.jpg

Data rejestracji: 24-11-2010
Postów: 29

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam nadzieję że ktoś ochłonie i zdejmie tego bezsensownego bana, bo to kpina
29-07-2017 23:20 Death Sower jest offline Szukaj postów użytkownika: Death Sower Dodaj Death Sower do Listy kontaktów
Adrianos
Lord


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 291
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: hm...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak banujecie za takie słowa typu '[cenz.]' to ja poproszę perma - Biznesmen
Macie dobry interes na tym, a ludzi na których zarabiacie traktujecie jak gówno, powodzenia z takim podejściem.
29-07-2017 23:28 Adrianos jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianos Dodaj Adrianos do Listy kontaktów YIM Account Name of Adrianos: adrian01818@yahoo.com Zobacz profil MSN Adrianos
Lee.
Newbie


Data rejestracji: 08-05-2014
Postów: 2
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niezłe jaja.
Zacznijcie banować prowokatorów którzy sieją zamęt a nie "nerwy" ludzkie które przez takich "jełopów" ludzie tracą.

__________________
R14 - Lee
29-07-2017 23:28 Lee. jest offline Szukaj postów użytkownika: Lee. Dodaj Lee. do Listy kontaktów
Mesik
Junior Member


Data rejestracji: 19-06-2010
Postów: 10
Kraina: Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Z dalekiej krainy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy to jest najnizszy możliwy wymiar bana ? Chyba nie... I teraz pytanie dlaczego ban za taka blachostke jest tak niewspolmierny Wink

__________________
Mess with the best, die like the rest.

R14 - Messwithme
R18 - Messwithme
30-07-2017 00:43 Mesik jest offline Szukaj postów użytkownika: Mesik Dodaj Mesik do Listy kontaktów
sawi82
Newbie


Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 4
Klan: Wojtusiowo
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odpowiedz prosta, bo krystek nie jest z Vall Smile
30-07-2017 01:31 sawi82 jest offline Szukaj postów użytkownika: sawi82 Dodaj sawi82 do Listy kontaktów
Krystek27
Junior Member


Data rejestracji: 05-09-2016
Postów: 11
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Re: 95342 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

HAHA kino Smile te slowo mozna uzywac nawet na kurniku w literakach Smile
Z racji tego ze jest moj pierwszy wulg na sb globalnym powiem tak albo mi skrocisz bana do 24 h albo kasuje postac.
Te slowo nie mialo nikogo urazic bylo to przepisane z sb klanowego (reakcja kolegi z klanu na słaby dzien)
30-07-2017 08:28 Krystek27 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krystek27 Dodaj Krystek27 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Re: 95342 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krystek27 napisał(a)
HAHA kino Smile te slowo mozna uzywac nawet na kurniku w literakach Smile
Z racji tego ze jest moj pierwszy wulg na sb globalnym powiem tak albo mi skrocisz bana do 24 h albo kasuje postac.
Te slowo nie mialo nikogo urazic bylo to przepisane z sb klanowego (reakcja kolegi z klanu na słaby dzien)


Nie jest to Twój pierwszy ban za wulgaryzmy
Obraza/wulgaryzmy

__________________

30-07-2017 11:40 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Lee.
Newbie


Data rejestracji: 08-05-2014
Postów: 2
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale nie miał na celu nikogo obrazić i z pewnością tego nie zrobił... Traktuj innych poważnie skoro taką "poważną" funkcje obejmujesz... Chyba, że nie dorosłeś i słowo [cenz.] nadal jest dla Ciebie słowem zakazanym przez rodziców. Ale w takim przypadku to raczej funkcja operatora gry nie jest dla Ciebie ;/

__________________
R14 - Lee
30-07-2017 11:55 Lee. jest offline Szukaj postów użytkownika: Lee. Dodaj Lee. do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tutaj nie chodzi o to, czy mnie to słowo razi, czy nie.
W grze jest zakaz używania wulgaryzmów i to nie ma znaczenia, czy mi to przeszkadza.

Przypominam, że w temacie powinien wypowiadać się tylko zbanowany gracz.

__________________

30-07-2017 12:06 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Krystek27
Junior Member


Data rejestracji: 05-09-2016
Postów: 11
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Re: 95342 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spoczko , ale tłumacze Ci ze nie bylem swiadom ze to słowo to wulgaryzm. Rozumiesz to czy nie??? Slowo powszechne ktore sam uzywasz , skad mam wiedziec ze jest wpisane do słownika jako wulgaryzm???
Tak jak Ci mowie wejdz sie zaloguj na kurniku odpal literaki wbisz te słowo i zaakceptuje w grze!!!! Na glupiej grze gdzie ludzie graja w kierki warcaby i inne pierdoły mozna to slowo uzywac a tu nie.
Dlatego uwazam to za totalne nieporozumienie! Bo zrobilem to nieswiadomie
rownie dobrze moglem napisac pieprzyc tez byc mi dał bana? pieprzyc kotlety
no dla mnie to jest jakies chore.
Dlatego uwazam ze nalezy mi sie upomnienie a nie jakis ban jezeli juz.
Dlatego wnosze o skrocenie banaSmile
30-07-2017 15:28 Krystek27 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krystek27 Dodaj Krystek27 do Listy kontaktów
Krystek27
Junior Member


Data rejestracji: 05-09-2016
Postów: 11
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Re: 95342 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wulg na sb


Słowo (to na D) jest uznawane za wulgarne zgodnie ze SJP PWN, jednak biorąc pod uwagę niską szkodliwość czynu, oraz brak oznak chęci celowego obrażenia kogoś, lub celowego złamania regulaminu, korzystam z przysługującego mi prawa do skrócenia bana do 0 dni

TO JEST TWOJA WYPOWIEDZ Smile Wiec dlaczego ja mam 3 dni hmm ?
30-07-2017 16:29 Krystek27 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krystek27 Dodaj Krystek27 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostałeś 3 dni ponieważ nie jest to Twoje pierwsze przewinienie.

Po przeanalizowaniu sprawy i "wulgarności" słów stwierdzam, że ban może być skrócony do 2 dni (po 1 dniu za każdy wulgaryzm). Kolejne wulgaryzmy będą karane normalnie

__________________

30-07-2017 22:27 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » WULGARYZMY/OBRAZA 95342

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH