Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v2 (R17/R19) Klejenie nie zgadza się? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Klejenie nie zgadza się?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
hatamoto
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 58

Klejenie nie zgadza się? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Na Morii (R19) jestem noobem i korzystam z różnych pomocy dostępnych na forum jak np. BW combinations by Amberos. Chciałem skleić sobie zemstę jednoręczną i tam pisze, że suf trafienia i kontuzji tą zemstę mi da, ale w studni dusz wychodzi mi z tego kontuzja. Czy ktoś zna przyczynę?

Za poświęcony czas z góry dziękuję.

__________________
R19 - ashigaru

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hatamoto: 11-01-2018 11:14.

11-01-2018 11:13 hatamoto jest offline Szukaj postów użytkownika: hatamoto Dodaj hatamoto do Listy kontaktów
Soli
King


images/avatars/avatar-39.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 997
Klan: Trzeci Szwadron/Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Mroczna Utopia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na R17/R19 obowiazuje inna tabela laczen - pozmieniali troche niektore polaczenia. Tabela r17/r19 w linku.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...it?usp=drivesdk
11-01-2018 11:19 Soli jest offline Szukaj postów użytkownika: Soli Dodaj Soli do Listy kontaktów
hatamoto
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 58

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hatamoto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz rozumiem dzięki wielkie za pomoc.

__________________
R19 - ashigaru
11-01-2018 11:21 hatamoto jest offline Szukaj postów użytkownika: hatamoto Dodaj hatamoto do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v2 (R17/R19) Klejenie nie zgadza się?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH