Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY obraza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony obraza 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

obraza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje Id 9458
Id zglaszanego 6078

Sb obrazanie od godziny 17.02


dalej obraza o 17.11 po informacji ze zglaszam skarge


do tego obraza mnie na forum w swoim temacie o skardze

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez WarsavVampire: 22-03-2018 17:14.

22-03-2018 17:07 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

słowo pajac zostało przez adagio oficjalnie zaakceptowane jako niewulgarne - link ze skarg.

nie ma to jak śmiać się z "konfidentów" po czym samemu zgłaszać takie bzdury. Good luck

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
22-03-2018 17:13 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za mało na bana.

Samo słowo nie jest wulgarne ale w przypadku częstego nazywania tak graczy, może być nałożony ban za obrazę.

__________________

22-03-2018 19:33 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WarsavVampire
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

26.03 15:53 SB dalej jechanie z pajacem i pajacowaniem


27.03 21:58 dalej obraza

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WarsavVampire: 27-03-2018 22:03.

27-03-2018 21:39 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adagio, cóż, pajac nie jest obraźliwe, ale jak zaraz zobaczysz z tematu:

Obraza rodziców

słowo to niestety pasuje do zachowania tego gracza. To nie jest obrażanie, myślę, że bardzo delikatnie nakreśla jego zachowanie na sb, ciągłe prowokacje. Proszę o uwzględnienie wpierw tego tematu dla szerszego kontekstu problemu z graczem id 9458

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
27-03-2018 22:53 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WarsavVampire
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jest obrazanie ???czyli ty mi schlebiasz cały czas ?A ja głupi sie za to obrazam>?


Dodatkowo docinasz mi caly czas ze uprawiasz sex z moją matką ,to ja ci na zgode nawet i babkę dorzucilem.


Wiem ze gerontofilia to choroba wiec za to sie nie obrazam ale obrazam sie za wyzywanie mnie


23.17 27 marca kolejna obraza mnie i kolegow z bw

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WarsavVampire: 27-03-2018 23:18.

27-03-2018 22:59 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 6078
Postać Rozenkranz

1 dzień


Oboje się prowokujecie i obrażacie, a to wszystko muszą czytać postronni gracze.
Macie w temacie ostrzeżenie słowne, żeby tak nie robić ale to nic nie dało, dlatego tym razem po 1 dniu bana

__________________

28-03-2018 09:07 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WarsavVampire
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SB godzina 16.40 14maja

Kolejne pomowienia,obrazanie i psucie obrazu mojej osoby na serwerze...Prosze o kare dla gracza ktora jasno i dobitnie ukroci jego pomowienia wobec mojej osoby
14-05-2018 16:49 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

haha, w sumie to wystarczy za komentarz, ale podepnę się do tematu Smile

Koledze niestety się już myli, proszę przejrzeć sb z okolic tej godziny +/- 5 minut, chwalenie się wypitym alkoholem, nachalnym podrywem nastolatek, jakieś monologi i brednie, + poprzedni temat:

Obraza rodziców

I lista zgłoszeń tego osobnika jasno dowodzą, że kompletnie wariuje, a to, że kupił konto to nie pomówienie. W sumie nie bardzo rozumiem co tu jest pomówieniem. Rozumiem, że za sugestie ze ktos mogl kupic konto nie bedzie chyba bana. Gdzie tu regulamin? Co to bowiem jest w stosunku do sugestii ze czyjas matka uprawia seks za kasę, prawda adagio? Skoro wtedy nie bylo podstaw Smile )))

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 14-05-2018 17:53.

14-05-2018 17:06 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WarsavVampire
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak widac kontynuuje kolega pomowienia i obrazanie mnie ,to co pisze sa powazne zarzuty i pomowienia w szczegolnosci dla mnie jako lidera klanu ktory jest najlepszy na r14..

Poprzez swoje pomowienia wobec mnie na sb wyrzadzil mi i mojemu klanowi wielkie szkody
14-05-2018 17:17 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Komedia.

Adagio przez to:
Powrót na konto po jego oddaniu

Ludzie non stop mówią o wałku z tym kontem. Nagle pojawia się jakiś komar w dniu niby przejęcia konta na forum. Zmienia się postać znowu po 2 msc i wychodzi z klanu z s1. W sumie nieważne poproszę adagio o sprawdzenie logow kiedy indziej.

P.S haha a gdzie jest punkt w ogóle “pomówienia“ czy został wymyślony na potrzeby tematu.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 14-05-2018 18:34.

14-05-2018 18:32 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za mało na bana

Edit.
Cofam ostrzeżenie dla Hornet87

__________________

14-05-2018 22:34 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY obraza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH