Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Scinanie bw na androidzie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Scinanie bw na androidzie 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Jordaneq
Junior Member


Data rejestracji: 08-03-2008
Postów: 17
Kraina: Moria II; Necropolia V

Scinanie bw na androidzie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: stasz3k
Przeglądarka internetowa:
Chrome
Opis problemu:
Co jakis czas wywala mnie z bw tzn pokazuje mi kominikat ze przekroczono limit oczekiwania itp dzieje sie tak na moim telefonie czy uzywam wifi czy normalnego neta ciagle to samo...

Czy wie ktos co sie dzieje?
16-08-2018 11:15 Jordaneq jest offline Szukaj postów użytkownika: Jordaneq Dodaj Jordaneq do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wina telefonu, sieci, zasięgu. Bw raczej nic do tego
16-08-2018 11:23 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Jordaneq
Junior Member


Data rejestracji: 08-03-2008
Postów: 17
Kraina: Moria II; Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Jordaneq
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale tylko na bw tak sie dzieje wszystko inne dziala bez zarzutow...
16-08-2018 12:10 Jordaneq jest offline Szukaj postów użytkownika: Jordaneq Dodaj Jordaneq do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja gram na androidzie i jest git. z tym ze uzywam przegladarki systemowej samsunga - sprobuj

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

16-08-2018 14:12 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
soleym
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 100
Klan: Blood Angels
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osobiście próbowałem 4 czy 5 przeglądarek na andku i tylko samsungowy internet z bw działa sprawnie. Reszta tnie albo ma problemy z trafieniem w linki. Smile

__________________
cytat:
Szeszej napisał
Mój dział to będę trollował ile chcę, trololo
trololo!! rotfl
16-08-2018 14:50 soleym jest offline Szukaj postów użytkownika: soleym Dodaj soleym do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gra z telefonu, przeglądarka chrome

tutaj jest moj temat o tym, na chromie przy czytaniu raportów zawiesza mi przegladarke,

na ff działa wszystko sprawnie. niestety, to wina telefonu/softu/aktualizacji. moze spróboj z inna przeglądarką. ja lece na chromie, ale jak chce przeczytać dłuższy raport z xp albo kw to loguje sie na chwile z ff i działa ok.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

16-08-2018 17:57 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


29-08-2018 11:33 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Scinanie bw na androidzie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH