Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Kolega sie zagalopowal... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kolega sie zagalopowal... 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
charllie
Forum Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 83
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: The Cat Family - SAMURAI

Kolega sie zagalopowal... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak w temacie, nie zycze sobie tego typu wiadomosci kierowanych do mnie lub klanu.

1
2
3
4
5678

Jest tego wiecej, mniej lub bardziej obrazliwie.
Prosze o wyciagniecie konsekwencji.

__________________
r4, charllie
SAMURAI
19-09-2018 21:08 charllie jest offline Szukaj postów użytkownika: charllie Dodaj charllie do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 4952
Postać Rewsal

72h

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

20-09-2018 15:40 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Luarion
Junior Member


Data rejestracji: 05-06-2016
Postów: 13
Kraina: Necropolia III; Moria II
Skąd: Izbica Osada

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda, że ja pokasowałem wiadomości tego pana wyżej, bo też bym miał się czym pochwalić do zbanowania go. Poza tym, wystarczyło zachować się jak osoba dorosła, a nie jakiś dzieciak, nie prowokować mnie non stop i nie kozaczyć. Puściłem postać na urlop, żeby mnie nie doił 2x dziennie to postanowił mi się zrewanżować banem, gdy sam taki święty nie jest.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Luarion: 20-09-2018 16:02.

20-09-2018 15:54 Luarion jest offline Szukaj postów użytkownika: Luarion Dodaj Luarion do Listy kontaktów
charllie
Forum Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 83
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: The Cat Family - SAMURAI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez charllie
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam wszystkie wiadomości w wysłanych i nie ma tam nic obrazliwego.

Dodatkowo profil (treść) Rewsal ubliza mi po raz kolejny.

__________________
r4, charllie
SAMURAI
20-09-2018 20:18 charllie jest offline Szukaj postów użytkownika: charllie Dodaj charllie do Listy kontaktów
Luarion
Junior Member


Data rejestracji: 05-06-2016
Postów: 13
Kraina: Necropolia III; Moria II
Skąd: Izbica Osada

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na profilu mam przedstawiony stan sytuacji jaką wywołałeś i nie ma tam nic takiego. W wiadomościach poniżałeś mnie, robiłeś z siebie nie wiadomo kogo, a ze mnie dalej się wyśmiewałeś, bo moja postać była słabsza od twojej. Taka jest prawda i taki jest stan rzeczy, tego nie przeskoczysz. Nawet jak w wiadomościach przesadziłem nieco z wyrażeniami, to ty nie zrobiłeś absolutnie niczego aby ten spór zażegnać, a jedynie dolewałeś oliwy do ognia. Pogódź się więc z tym, że to ty jesteś winny rozwojowi tej sytuacji, nie ja. A za co? Za to, że chciałem abyś odpuścił sobie ataki. Mogłeś to zignorować, lub po prostu odmówić, ale postanowiłeś się zachować jak się zachowałeś i nie rób ze mnie teraz tego złego.

Starałeś się ośmieszyć mnie i mój klan i nie potrafisz nawet przyznać się do błędu.
21-09-2018 00:03 Luarion jest offline Szukaj postów użytkownika: Luarion Dodaj Luarion do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opis usunięty. Bardzo proszę się powtrzymać od dodawania podobnych w przyszłości.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

21-09-2018 08:36 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Luarion
Junior Member


Data rejestracji: 05-06-2016
Postów: 13
Kraina: Necropolia III; Moria II
Skąd: Izbica Osada

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli mam rozumieć, że graczowi Charllie wolno mnie znieważać, ośmieszać, wyśmiewać mnie i ogólnie traktować jak gówno? Brawo, tolerujcie dalej chamstwo tego typu, na pewno ludzi nowych przyciągniecie do gry i utrzymacie starych. Od razu zbanuj mnie więc na stałe tam lub usuń moje konto.
21-09-2018 08:42 Luarion jest offline Szukaj postów użytkownika: Luarion Dodaj Luarion do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wolno, ale jeśli rzeczywiście otrzymujesz takie wiadomości, to proponuję je zgłaszać tutaj w skargach.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

21-09-2018 09:41 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
charllie
Forum Ace


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 83
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: The Cat Family - SAMURAI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez charllie
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie otrzymuje takich wiadomości, bo takich nie wysyłam. Umiem prowadzić konwersacje bez wyzywania drugiej osoby. W razie czego jakby się zasłaniał tym, że skasował wiadomości, zapraszam Szeszej na moje konto do zakładki Wysłane.

A tymczasem dziękuję za interwencję i kończę temat.

__________________
r4, charllie
SAMURAI
21-09-2018 12:34 charllie jest offline Szukaj postów użytkownika: charllie Dodaj charllie do Listy kontaktów
Luarion
Junior Member


Data rejestracji: 05-06-2016
Postów: 13
Kraina: Necropolia III; Moria II
Skąd: Izbica Osada

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Umiesz prowadzić konwersacje jedynie naśmiewając się z gracza który nie mogąc sam z tobą wygrać gdy go atakujesz prosi klan o pomoc. Potem wyśmiewasz każdy atak który się nie powiedzie, określasz mnie żałosnym bo moje konto jest starsze od twojego, a i tak słabsze. Tak wyglądają twoje wysłane wiadomości Charllie i poczytaj sam sobie je, skoro nie pamiętasz w nich nic obraźliwego. Takie jest to twoje prowadzenie dyskusji, w której prowokujesz, wyśmiewasz i poniżasz, ale w dalszym ciągu nie rozumiesz niczego.
21-09-2018 16:39 Luarion jest offline Szukaj postów użytkownika: Luarion Dodaj Luarion do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Następnym razem proszę zgłaszać takie wiadomości tutaj w skargach. Ten temat zamykam.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

21-09-2018 20:34 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Kolega sie zagalopowal...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH