Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Zamienię R2 168 rewo na R19 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R2 168 rewo na R19 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
qweety
Newbie


Data rejestracji: 29-03-2016
Postów: 6

R2 168 rewo na R19 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamienię moje R2 na R19 jak w temacie, szukam konta zadbanego w 3 akcie lvl podobny lub troszkę niższy na profesje jestem otwarty najlepiej jakiś palniak albo dystans. Proszę o PW z propozycjami.

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0464a8b5bc

Moje konto posiada:
Doskonałe plus 5 Mściwy i Spaczony set bez sufiksów ale zawsze jest. Ponad 500kk kamyków.
16-07-2019 09:33 qweety jest offline Szukaj postów użytkownika: qweety Dodaj qweety do Listy kontaktów
qweety
Newbie


Data rejestracji: 29-03-2016
Postów: 6

Autor tematu Temat rozpoczęty przez qweety
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Źle się wyraziłem, jak lvl będzie podobny to będzie super, ale może być lvl okolo 90 byle w 3 akcie.
16-07-2019 19:12 qweety jest offline Szukaj postów użytkownika: qweety Dodaj qweety do Listy kontaktów
qweety
Newbie


Data rejestracji: 29-03-2016
Postów: 6

Autor tematu Temat rozpoczęty przez qweety
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7a63c21f55

Taki link w innej czapce. Na koncie możliwa jest zmiana rasy jak komuś potępiony nie pasuje.
I zgodzę sie na wymianę nawet za postać w drugim akcie (może być bez tatuaży)
17-07-2019 19:49 qweety jest offline Szukaj postów użytkownika: qweety Dodaj qweety do Listy kontaktów
qweety
Newbie


Data rejestracji: 29-03-2016
Postów: 6

Autor tematu Temat rozpoczęty przez qweety
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam wymianke z Lasonk
pasy przekazane wszystko git
18-07-2019 10:11 qweety jest offline Szukaj postów użytkownika: qweety Dodaj qweety do Listy kontaktów
lasonk
Newbie


Data rejestracji: 13-11-2017
Postów: 0
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potwierdzam tez
18-07-2019 10:17 lasonk jest offline Szukaj postów użytkownika: lasonk Dodaj lasonk do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Zamienię R2 168 rewo na R19

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH