Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Prośba » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Prośba 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Attention Prośba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To znowu ja Wink

Po raz kolejny w styczniu prosze Was o wspacie . Rozpoczał sie kolejny rok, a wraz z nim możliwość odpisania 1% z podatku. W poprzednich latach dzieki Waszemu wsparciu, miałem fundusze na opłacienie rehabilitacji. W tym roku również planuje z takiej rehabilitacji skorzystać http://www.komrdabek.pl/ . Jesli bedziecie mieli chęć wspomóc i odpisać 1% na moją rehabiltację, będę za to bardzo wdzięczny.

Poniżej potrzebne dane do odpisu 1%

Wpisujemy w PIT

Numer KRS: 0000037904 wpisujemy we wniosku o przekazanie 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego(OPP)

Cel szczegółowy: 5154 Nakonieczny Grzegorz wpisujemy w informacjach uzupełniających.

Wzór wypełniania zeznania PIT https://zapodaj.net/61de56e0a510a.jpg.html

Pieniądze , które są zbierane na moje subkonto w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą mogę wykorzystać tylko i wyłącznie na leczenie i rehabilitację mojej osoby. Aby, móc skorzystać z tych pieniędzy muszę przedstawić fakturę, za lekarstwa lub pobyt na turnusie rehabilitacyjnym. Nie mam możliwości wypłacić pieniędzy na inne cele.

Link do mojej strony w Fundacji https://dzieciom.pl/podopieczni?protege_id=5154

Stronka na Facebooku https://www.facebook.com/Zbi%C3%B3rka-1-...31939303527465/

Z góry Wam bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc jak i za tegoroczny odpis.

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że zbieram tylko 1% z podatku! nie zbieram darowizn! chyba , ze ktoś zna własciceli firm, ale zakłady pracy też mogą przekazywać 1% z podatku.

Pozdrawiam
Grzesiek -ircek
21-01-2020 20:32 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koniec rozliczeń. Chciałbym wszystkim podziekować za to, że przez tyle lat mnie wspieraliście przekazując 1% na moją rehabilitację. W tym roku turnus się niestety przesunie w czasie.

Z racji, że nie ma ma tu już odzewu, postanowiłem , aby w przyszłym roku już tego nie wstawiać.

Pozdrawiam wszystkich, życzę Wam wszystkiego co najlepsze i jeszcze raz bardzo dziękuję. Dzięki Waszemu wsparciu przez wiele lat miałem środki na rehabilitację
14-05-2020 22:00 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że wstawiać zawsze warto, ludzie w ciągu roku mogą się wymienić całą grupą, odejdą starzy, przyjdą nowi.
Zresztą ten rok dla każdego jest trudny, więc i też nie bardzo jest głowa do wszystkiego.

Powodzenia i dużo zdrowia!
15-05-2020 11:42 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ircek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kwinto napisał(a)
Myślę, że wstawiać zawsze warto, ludzie w ciągu roku mogą się wymienić całą grupą, odejdą starzy, przyjdą nowi.
Zresztą ten rok dla każdego jest trudny, więc i też nie bardzo jest głowa do wszystkiego.

Powodzenia i dużo zdrowia!


dzięki Smile
18-05-2020 20:17 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Prośba

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH