Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzje serwerów Necropolia - terminy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Fuzje serwerów Necropolia - terminy 48 Ankieta - średnia ocena: 4,4048 Ankieta - średnia ocena: 4,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
seba jawor
Member


Data rejestracji: 10-08-2020
Postów: 30
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: nowy targ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odliczanie i zaraz biorę s1 na tydzień Wink

__________________
ale o co tak w ogóle chodzi?
29-09-2020 14:52 seba jawor jest offline Szukaj postów użytkownika: seba jawor Dodaj seba jawor do Listy kontaktów
Apo077
Junior Member


Data rejestracji: 21-10-2012
Postów: 13
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ⭐

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a po tygodniu S5 ;p

__________________
R14 Apophis
29-09-2020 14:54 Apo077 jest offline Strona domowa Apo077 Szukaj postów użytkownika: Apo077 Dodaj Apo077 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Apo077: ⭐ YIM Account Name of Apo077: ⭐ Zobacz profil MSN Apo077
CHuCKy
Member


images/avatars/avatar-25482.jpg

Data rejestracji: 09-12-2015
Postów: 44
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coś kiepsko z Waszym zegarkiem...

__________________

29-09-2020 15:53 CHuCKy jest offline Szukaj postów użytkownika: CHuCKy Dodaj CHuCKy do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaja se robicie? Ludzie mają odświeżać cały czas, żeby się dowiedzieć czy już świetna fuzja przeszła? Może najpierw zróbcie tą obsrana fuzję a potem np ustalcie dokładną godzinę, żeby każdy spokojnie mógł się zalogować.

__________________
R14
29-09-2020 16:17 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Asimow
Member


Data rejestracji: 22-09-2020
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W przyszłości chyba każdy z Nas przy następnej ankiecie o fuzje odpowie NIE.
29-09-2020 16:19 Asimow jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimow Dodaj Asimow do Listy kontaktów
Davidka
Junior Member


Data rejestracji: 19-05-2013
Postów: 22
Klan: MASS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przecież o 15:01 już można było się logować Tongue

__________________
e_fifi
29-09-2020 16:34 Davidka jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidka Dodaj Davidka do Listy kontaktów
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Davidka napisał(a)
przecież o 15:01 już można było się logować Tongue


a widzisz.. u mnie do 15:40 był napis, że jest przerwa techniczna..
29-09-2020 16:46 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
Davidka
Junior Member


Data rejestracji: 19-05-2013
Postów: 22
Klan: MASS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wachoscil napisał(a)
cytat:
Davidka napisał(a)
przecież o 15:01 już można było się logować Tongue


a widzisz.. u mnie do 15:40 był napis, że jest przerwa techniczna..


trzeba było ponownie się zalogować jak zawsze. z uwagi iż pliki cookies przy zmianie przekierowania na inny serwer musiały się odświeżyć

__________________
e_fifi
29-09-2020 16:48 Davidka jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidka Dodaj Davidka do Listy kontaktów
nokia3319
Top Dyktator 2016


Data rejestracji: 17-05-2016
Postów: 282

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wachoscil napisał(a)
cytat:
Davidka napisał(a)
przecież o 15:01 już można było się logować Tongue


a widzisz.. u mnie do 15:40 był napis, że jest przerwa techniczna..


U mojego klanowego alkoholika tez, potem zalapal ze probuje sie zalogowac przez link r18 Tongue
29-09-2020 16:48 nokia3319 jest offline Szukaj postów użytkownika: nokia3319 Dodaj nokia3319 do Listy kontaktów
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Davidka napisał(a)
cytat:
wachoscil napisał(a)
cytat:
Davidka napisał(a)
przecież o 15:01 już można było się logować Tongue


a widzisz.. u mnie do 15:40 był napis, że jest przerwa techniczna..


trzeba było ponownie się zalogować jak zawsze. z uwagi iż pliki cookies przy zmianie przekierowania na inny serwer musiały się odświeżyć



Logowałem się tak co chwilę.. i doopa. Cały czas tak miałem. Na szczęście siedzę na s4, więc tak naprawdę nie straciłem, ale co jakbym miał polować na s3, s2 czy s1 ?! -.-
29-09-2020 17:23 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
rodgar66
Junior Member


Data rejestracji: 20-08-2011
Postów: 15
Klan: Emerald League

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzę że
po kilku godz ledwo weszłem , a to znowu kicha kwadrat nie da sie przejąc
napis >
Nie udało się wysłać formularza. Spróbuj ponownie.
i 30min i kicha olewam na dziś próby a jutro nie bedzie działać to może czas podjac decyzje ,
doradzali z tel ale nie ma takiej opcji bym zasmiecał tel bw

__________________
http://galeria.fantasy.dmkhost.net/galeria/3209img_7.jpg
29-09-2020 19:07 rodgar66 jest offline Szukaj postów użytkownika: rodgar66 Dodaj rodgar66 do Listy kontaktów
BORGHI
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga Administracjo , zróbcie coś , bo samo odświeżanie strony sprzed FUZJI nie umożliwia zalogowania się do gry . Nie każdy jest w stanie się domyśleć , że trzeba się na nowo logować od początku .
Po Klanach widać ewidentnie , że wielu graczyma z tym problem Big Grin
30-09-2020 10:53 BORGHI jest offline Szukaj postów użytkownika: BORGHI Dodaj BORGHI do Listy kontaktów
rodgar66
Junior Member


Data rejestracji: 20-08-2011
Postów: 15
Klan: Emerald League

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak długo mam siedzieć na tym s5
nadal nie działa umnie ,przejecie pustego s4 ani zadnego innego ,ciagle ten sam komunikat >
Nie udało się wysłać formularza. Spróbuj ponownie.
chyba naprawde nie zalezy wam na graczach i robicie wszystko by jak najwiecej odeszło po fuzji

__________________
http://galeria.fantasy.dmkhost.net/galeria/3209img_7.jpg
30-09-2020 16:01 rodgar66 jest offline Szukaj postów użytkownika: rodgar66 Dodaj rodgar66 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rodgar66, ten komunikat oznacza negatywną weryfikację przez reCAPTCHę Google. Zwykle w takim przypadku pomaga wyczyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej, ewentualnie możesz użyć innej przeglądarki lub urządzenia.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


30-09-2020 16:15 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
wachoscil
Member


Data rejestracji: 06-06-2019
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
rodgar66, ten komunikat oznacza negatywną weryfikację przez reCAPTCHę Google. Zwykle w takim przypadku pomaga wyczyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej, ewentualnie możesz użyć innej przeglądarki lub urządzenia.



Nie do końca.. ludzie logowali się "po adresie" z innych serwerów.

wszędzie masz r..bloodwars.interia.pl, a na r14 obecnie masz r14.bloodwars.pl

bez domeny interia.pl


może o to chodzi


PS. A teraz na r14 co klikam na wiadomości to wylogowuje mnie.. tak tak.. czyściłem Kukiza
01-10-2020 09:30 wachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: wachoscil Dodaj wachoscil do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzje serwerów Necropolia - terminy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH