Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zakończenie pierwszego sezonu na serwerach Necropolia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zakończenie pierwszego sezonu na serwerach Necropolia 28 Ankieta - średnia ocena: 3,0728 Ankieta - średnia ocena: 3,0728 Ankieta - średnia ocena: 3,07
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Amelinium
Member


Data rejestracji: 24-05-2018
Postów: 48
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja ponownie apeluje o to, żeby ilość miejsc w klanie była OD RAZU docelowa - czyli 30.

Bardzo proszę o jakikolwiek argument za tą ułańską fantazją z obecnym rozwiązaniem w którym start jest na 20 miejsc i zwiększa się z lvl. JAKIKOLWIEK. Bardzo proszę żeby administracja się wypowiedziała w tej kwestii.

Ma to bezpośredni negatywny skutek taki, że jest chaos, ludzie się zniechęcają, bo brakuje miejsc, trzeba tworzyć klany tymczasowe, a sporo osób rezygnuje z gry przez to potem. Nie da się tego sensownie ogarnąć i zgrać mimo szczerych chęci na początku. Argumentów za tym rozwiązaniem nie widzę żadnych w tej chwili.
11-11-2020 12:49 Amelinium jest offline Szukaj postów użytkownika: Amelinium Dodaj Amelinium do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dostałem dzisiaj zadanie dzienne, że mam wygrać przedmiot na aukcji. jak mam tego dokonać skoro aukcje wystartują za 5 dni? wypadałoby ogarnąć takie rzeczy.

__________________
r18: Asmiran
12-11-2020 11:25 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Opium
Full Member


images/avatars/avatar-16373.gif

Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 55
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia S
Skąd: Swiecie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam lepsze

"Zdobądź pkt ewolucji z ataków" na 1lvlu Smile

__________________

12-11-2020 18:30 Opium jest offline Szukaj postów użytkownika: Opium Dodaj Opium do Listy kontaktów
Sekibun
Member


Data rejestracji: 23-11-2019
Postów: 43
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Opium przy takiej liście krain na których grasz powinieneś wiedzieć że jest to dość proste zadanie
12-11-2020 19:11 Sekibun jest offline Szukaj postów użytkownika: Sekibun Dodaj Sekibun do Listy kontaktów
Opium
Full Member


images/avatars/avatar-16373.gif

Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 55
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia S
Skąd: Swiecie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taak tylko evo z atakow dostaje sie od III Aktu a ja jestem na 10lvl i drugi raz mam takie zadanie.

__________________

13-11-2020 00:16 Opium jest offline Szukaj postów użytkownika: Opium Dodaj Opium do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Opium napisał(a)
Taak tylko evo z atakow dostaje sie od III Aktu a ja jestem na 10lvl i drugi raz mam takie zadanie.


nieprawda , odpalasz bonus z srebrnych monet i nawet w 1 akcie mozesz trzaskac juz evo na zaś

__________________
Nick na R1: Kedul
13-11-2020 01:33 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

drugi dzień dostaję zadanie dzienne wygrać przedmiot na aukcji. tego już w ogóle nie da się ogarnąć

__________________
r18: Asmiran

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Asmiran123456: 13-11-2020 09:38.

13-11-2020 09:38 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A powie ktoś czemu zniknęło moje konto na r20? Ze 3 miechy grałem na sezonie, premka była kupowana... :S
13-11-2020 23:29 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Bolgar
Member


Data rejestracji: 20-04-2010
Postów: 35
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam wrażenie że administracja BW olała już dawno tą grę a niskim wkładem starają się utrzymać resztki graczy.

__________________
"Hope is a first step to disapointment"
14-11-2020 22:55 Bolgar jest offline Szukaj postów użytkownika: Bolgar Dodaj Bolgar do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak patrzac teraz to osoba z 2 pktem zajmuje prawie 700 miejsce , wiec 300 osob dostanie "nagrode" za zalozenie konta? XD

__________________
Nick na R1: Kedul
14-11-2020 23:22 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
abbath
Full Member


Data rejestracji: 04-07-2014
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

apeluję do BWT żeby wprost powiedzieli że nas graczy mają gdzieś, że już nie zamierzają rozwijać tego projektu. To wasze zachowanie jest po prostu bezczelne...
16-11-2020 08:40 abbath jest offline Szukaj postów użytkownika: abbath Dodaj abbath do Listy kontaktów
Bolgar
Member


Data rejestracji: 20-04-2010
Postów: 35
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam sie niech sie wypowiedza co zamierzaja zrobic. Jakis pomysl na nowych graczy ? Aha no tak nowy content a na to trzeba miec checie

__________________
"Hope is a first step to disapointment"
16-11-2020 09:08 Bolgar jest offline Szukaj postów użytkownika: Bolgar Dodaj Bolgar do Listy kontaktów
-DMX-
Member


images/avatars/avatar-21208.jpg

Data rejestracji: 16-04-2011
Postów: 38

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie jest moje konto na r20? Ostatnie 2 miesiace gralem tylko dolaczajac do aren. Nagle 2 dni po resecie serwera nie ma mojego konta??? Prosze o odniesienie sie do tematu.
16-11-2020 10:01 -DMX- jest offline Szukaj postów użytkownika: -DMX- Dodaj -DMX- do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-DMX- napisał(a)
Gdzie jest moje konto na r20? Ostatnie 2 miesiace gralem tylko dolaczajac do aren. Nagle 2 dni po resecie serwera nie ma mojego konta??? Prosze o odniesienie sie do tematu.

Dokładnie. Też czekam na info.
Premka potwierdza, że konto było:
14.06.2020 K2M DORADZTWO INWESTYCYJNE MACIEJ PRASAL, R20, 1923,KAAGULAR
Bez kategorii
-30,00PLN
16-11-2020 10:40 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kaagular
Ostatnie logowanie było 2 mies temu
Jeśli korzystałeś ze skróceń itp. to premium zostało już widocznie zużyte i konto zostało usunięte z powodu braku założonej postaci w nowym sezonie.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-11-2020 14:02 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad jeszcze dzisiaj sprawdzi te konta, dam Wam znać na PW jak tylko będę coś wiedział.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


16-11-2020 15:08 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Bolgar
Member


Data rejestracji: 20-04-2010
Postów: 35
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uwielbiam to, Community menager odpisał tylko na posta dotyczącego Premki a resztę postów olał totalnie.

+1 za spam
//MasterOfPuppets


__________________
"Hope is a first step to disapointment"
17-11-2020 15:09 Bolgar jest offline Szukaj postów użytkownika: Bolgar Dodaj Bolgar do Listy kontaktów
abbath
Full Member


Data rejestracji: 04-07-2014
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bolgar napisał(a)
Uwielbiam to, Community menager odpisał tylko na posta dotyczącego Premki a resztę postów olał totalnie.

+1 za spam
//MasterOfPuppets


no a co jest najważniejsze w tym produkcie jakim jest Bloodwars? pieniążki, a to czy gracz poczuje sie jak klient a nie śmieć jak to teraz jest to mają głeboko wiadomo gdzie. Już nawet nie chce im sie kłamać ze pracują nad jakimś contentem
18-11-2020 17:45 abbath jest offline Szukaj postów użytkownika: abbath Dodaj abbath do Listy kontaktów
Denis
Full Member


Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 63

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo to będzie niespodzianka, big update, zmiana czcionki jako świąteczny gift Big Grin

właśnie wpadło mi zadanie 200 ewo tylko muszę uzyskać 10 000 000 krwi 1 ataku.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Denis: 19-11-2020 00:02.

18-11-2020 19:19 Denis jest offline Szukaj postów użytkownika: Denis Dodaj Denis do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zmniejszyliście liczbę ataków o połowę to trzeba było zmienić genetyka, aby dawał 2 dodatkowe punkty evo.
teoretycznie -32 ataki dziennie x 30 dni w miesiącu = -960 evo mniej miesięcznie

__________________
r18: Asmiran

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Asmiran123456: 19-11-2020 21:18.

19-11-2020 21:18 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Asmiran123456, liczba otrzymywanych punktów ewolucji została zwiększona dwukrotnie, jest o tym informacja w changelogu. Dotyczy to także punktów za genetyka.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


20-11-2020 12:51 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdy wchodzę w zakładkę z bonusami za srebrne monety pojawia się informacja, ze dostanę dodatkowy punkt a nie dwa punkty za atak.
Jest to co najmniej mylące
Dostając zadanie dzienne zdobądź 40 pkt evo z ataków w 1 i 2 akcie wydaje się to nie do wykonania.

__________________
r18: Asmiran
20-11-2020 13:53 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdy masz np. aktywną premię czasową "Szał bitewny", to w zakładce z bonusami dalej pokazuje że Genetyk doda 1 punkt ewolucji. W razie wątpliwości wystarczy np. zrobić atak i zwrócić uwagę na otrzymaną liczbę punktów ewolucji.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


20-11-2020 14:10 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
radlog
Member


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://prntscr.com/vn4f1w

Naprawde juz kilka razy mialem take zadanie a do a3 jeszcze chwile nie wspomne o zadaniah z ludzmi na 1kk 10kk
tak wygladaja zmiany ?

__________________
nick Radlog (kiedys r14 , r16)R20


21-11-2020 00:06 radlog jest offline Szukaj postów użytkownika: radlog Dodaj radlog do Listy kontaktów
zakonik
Double Ace


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 141

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja odpuściłem grę na R20 właśnie przez te zadania, miałem dzień kiedy po zmianie jednego zadania 2 razy, nadal nie mogłem go wykonać. Paranoja.

Kolejne elementy, które są męczące to:
- zaliczanie pielg w A2/A3(cisza i spokój na wyprawie...)
- wykrywanie ataków, ilość wykryć z 80/90% męczy

Na serwerze speed można, by to zmienić, szczególnie że od aktu 2 do 3 mija kilka dni...
24-11-2020 15:46 zakonik jest offline Szukaj postów użytkownika: zakonik Dodaj zakonik do Listy kontaktów
Opium
Full Member


images/avatars/avatar-16373.gif

Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 55
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia S
Skąd: Swiecie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony





Mam 54lvl, dlaczego takie zadania wyskakują, przecież to bez sensu tak samo jak zadanie w której nagrodą jest esencja do run, bo takie też dzisiaj mialem. Jedno zadanie po drugim się wylosowało.

Przecież to miało być poprawione. 1kk ludzi jest nierealne a KW nie mogę nawet postawić/dołączyć.

__________________

25-11-2020 11:28 Opium jest offline Szukaj postów użytkownika: Opium Dodaj Opium do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzucę taką lekką propozycje dotyczącą końca sezonów, ludzie przestają grać w połowie sezonów bo albo odpadli z wyścigu i już nie nadrobią albo wyczerpali kontent i została farma, ale to wie każdy.
Sugeruje żeby końcówka sezonu była bardziej spektakularna, coś do czego przygotowywałeś postać przez cały sezon. Było kiedyś parę tematów #Inwazja, miała ona polegać na obelgach mobków ekspedycyjnych, albo na całe klany lub na całe sektory liczone po 12 według układu miasta, wymierzyć tak żeby te fale trwały max 1-2 tygodnie. Sprawa prosta przegrasz obleg inwazyjny odpadasz już z serwera do kolejnego sezonu. Oczywiście każda kolejna inwazja byłaby silniejsza Smile Za inwazje byłby przyznawany exp, normalnie jak za założenie ekspedycji dzielony oczywiście ze wszystkich mobków, na wszystkich graczy w oblegu. Specjalne nagrody na koniec i kolejny sezon byłyby przyznawane w zależności od czasu przetrwania, a nie od rankingu jak ma to miejsce teraz.
01-01-2021 14:25 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
bloodymarry
Newbie


Data rejestracji: 20-12-2021
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co tutaj tak cicho na forum Smile ?
20-12-2021 20:25 bloodymarry jest offline Strona domowa bloodymarry Szukaj postów użytkownika: bloodymarry Dodaj bloodymarry do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zakończenie pierwszego sezonu na serwerach Necropolia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH