Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Mój kanał na Youtube - tematyka Bloodwars, Necropolia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Mój kanał na Youtube - tematyka Bloodwars, Necropolia 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DżonyŁasicki
Junior Member


Data rejestracji: 02-10-2020
Postów: 12
Kraina: Necropolia S

Mój kanał na Youtube - tematyka Bloodwars, Necropolia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszam na swój pierwszy film na nowym kanale w witrynie Youtube Smile

Na Kanale będę zamieszczał podstawowe informacje dotyczące gry na serverach typu Necropolia.

Link do kanału:
https://www.youtube.com/channel/UCEM3Ia-L4l8HKH2kU7wezYQ

1. Odcinek - BIAŁA WIEŻA - BIAŁY SMOK

2. Odcinek - PUSTYNIA ROZPACZY - CZARNY SMOK

zapraszam do Subskrybowania, komentowania, jakiejkolwiek reakcji Smile łapki w góre w dół, sugestie co zmienić

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez DżonyŁasicki: 06-01-2021 03:37.

03-01-2021 04:18 DżonyŁasicki jest offline Szukaj postów użytkownika: DżonyŁasicki Dodaj DżonyŁasicki do Listy kontaktów
artur111
Newbie


Data rejestracji: 02-12-2022
Postów: 2
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wrzucasz coś jeszcze?
02-12-2022 08:19 artur111 jest offline Strona domowa artur111 Szukaj postów użytkownika: artur111 Dodaj artur111 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Mój kanał na Youtube - tematyka Bloodwars, Necropolia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH