Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Grafika na profil YouTube oraz grupę na Facebook » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Grafika na profil YouTube oraz grupę na Facebook
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
DżonyŁasicki
Junior Member


Data rejestracji: 02-10-2020
Postów: 12
Kraina: Necropolia S

Grafika na profil YouTube oraz grupę na Facebook Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć szukam kogoś kto zajmuje się grafiką komputerową, tworzeniem logo, banerów etc.
Niedawno stowrzyłem profil na Youtube gdzie dodaje poradniki do Bloodwars. Dzisiaj wystartuje też grupa na facebook-u gdzie postaram się zjednać społeczność BW Smile .

Dlatego umieszczam tu zlecenie na baner który umieszczę na obydwu stronach oraz logo które będzie widniało na profilu Youtube. Mój kanał nazywa się : StaryNerd. Chciałbym aby grafiki które zostaną wstawione na profil stały się moją własnością dlatego też proponuję odpowiednie wynagrodzenie (możemy się dogadać w poprzez email) starynerdofficial@gmail.com

Jeśli chodzi o kolory które chciałbym żebyś użył/ła do storzenia logo to dominujące odcienie czarnego, czerwonego, granatowego
W przypadku baneru liczę na Twoją kreatywność jednak chciałbym tam ujrzeć elementy związane z wampirami, krwią, mroczny klimat
07-01-2021 21:24 DżonyŁasicki jest offline Szukaj postów użytkownika: DżonyŁasicki Dodaj DżonyŁasicki do Listy kontaktów
CL0SER
Forum Ace


images/avatars/avatar-15769.jpg

Data rejestracji: 12-11-2008
Postów: 86
Klan: Tczew
Kraina: Necropolia X
Skąd: Miałem wiedzieć że jest niepełnoletnia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A próbowałeś discorda? To znacznie lepsze niż grupy na fb

A co do całego contentu, który robisz to super! Trzymam kciuki
07-01-2021 21:32 CL0SER jest offline Szukaj postów użytkownika: CL0SER Dodaj CL0SER do Listy kontaktów
DżonyŁasicki
Junior Member


Data rejestracji: 02-10-2020
Postów: 12
Kraina: Necropolia S

Autor tematu Temat rozpoczęty przez DżonyŁasicki
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki za dobre słowo! Smile

tak średnio ogarniam DC Tongue wiem że to teraz potężne medium Tongue ale narazie napisałem na jakiejś grupie na Fb
07-01-2021 21:40 DżonyŁasicki jest offline Szukaj postów użytkownika: DżonyŁasicki Dodaj DżonyŁasicki do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Grafika na profil YouTube oraz grupę na Facebook

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH