Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Przypadkowo postawione KvK » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przypadkowo postawione KvK
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Floras
Double Ace


images/avatars/avatar-25720.jpg

Data rejestracji: 23-03-2019
Postów: 106
Klan: Dżemikowe Dropswaggersy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: #TeamDżemik

Przypadkowo postawione KvK Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID zgłaszającego: 10991

Witam,

Z racji jakiegoś niewytłumaczalnego przeze mnie chwilowego zaćmienia umysłu, przypadkowo zamiast Areny 3vs3 postawiłem Arenę Klanową.

Czy jest szansa, żeby ktoś z administracji mógł to anulować?
Na co dzień jestem w klanie zielonym, ale Arenę KvK stawia zazwyczaj gracz z większym poziomem, poza tym arkana i evo wbiłem nie takie jak potrzeba do KvK :/

EDIT:
Temat do zamknięcia, MoP i Konrad już ogarnęli temat.
Dziękuję serdecznie za pomoc!

__________________
ʕ•ᴥ•ʔ PePe Pan Floras ʕ•ᴥ•ʔ

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Floras: 27-02-2021 08:30.

22-02-2021 12:36 Floras jest offline Szukaj postów użytkownika: Floras Dodaj Floras do Listy kontaktów
aetherhero
Member


images/avatars/avatar-25272.jpg

Data rejestracji: 23-11-2011
Postów: 39
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok

__________________
NICK W GRZE: Prezes Dżemor

https://youtu.be/0bsSwO_T6ME
22-07-2021 04:27 aetherhero jest offline Szukaj postów użytkownika: aetherhero Dodaj aetherhero do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Przypadkowo postawione KvK

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH