Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria (wszystkie serwery) Jakaś klasyczna Moria jeszcze żyje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Jakaś klasyczna Moria jeszcze żyje
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Jakaś klasyczna Moria jeszcze żyje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przypomniałem sobie o BW i z ciekawości zajrzałem czy to jeszcze dycha a tu nawet mi login na forum dalej działa Big Grin
Widzę że ledwo ledwo, na R19 jest może z 10 klanów - jakieś inne morie jeszcze mają graczy? Nie chcę grać na sezonowym, a nie chcę też zakładać 10 kont więc jak ktoś tutaj jeszcze zagląda to dajcie znać.

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

16-03-2021 22:59 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzekłbym, że R19 i R2 mają porównywalną liczbę aktywnych graczy. Co do R19, to są też przebąkiwania o fuzji(może w tym roku, kto wie) z serwerem R17. R13 i R17, to kompletne trupy. Więc z tych czterech krain zastanawiałbym się jedynie pomiędzy R2 i R19. Zależnie od tego jaką tabelę łączeń preferujesz.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
16-03-2021 23:56 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gihad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki, zostanę na R19 zatem, chociaż bez ludzi to nie wiem czy jest sens bo handel będzie leżał. Zobaczymy

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

17-03-2021 08:27 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co się stało ze starym dobrym r9

__________________

22-05-2023 19:40 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria (wszystkie serwery) Jakaś klasyczna Moria jeszcze żyje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH