Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Niedoróbka jak cholera :/ » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Niedoróbka jak cholera :/ 8 Ankieta - średnia ocena: 4,388 Ankieta - średnia ocena: 4,38
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Niedoróbka jak cholera :/ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panowie, ja rozumiem, ze się staracie ale ten Admin Panel, co to go dodaliście w tym jakże znaczącym dniu, jakoś felernie działa :/

Ja rozumiem, ze Konrad zarobiony po łokcie ale mógłby być bardziej staranny. No jakże to tak? Klikam w opcję "Dodaj losowy przedmiot" i co?????
I nie dodaje, kurde blaszka Mad Pojedźcie mu po premii bo takie niedoróbki to są zwyczajnie niedopuszczalne
.
.
.
.
.
To tyle :/

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
01-04-2021 03:25 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co gorsza usun postac tez nie dziala..

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
01-04-2021 12:08 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez A Jednak Arrt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by reallny
co gorsza usun postac tez nie dziala..


Powinni to jeszcze dziś wycofać i popracować nad tym panelem jeszcze z rok...

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
01-04-2021 13:02 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
JaboldrinkerR1
Newbie


Data rejestracji: 09-12-2019
Postów: 6
Klan: DUKE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi tam premium drop działa ;p epicka pałka mi wypadła. Normalnie TOP DROP
01-04-2021 13:26 JaboldrinkerR1 jest offline Szukaj postów użytkownika: JaboldrinkerR1 Dodaj JaboldrinkerR1 do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie panel działa, pewnie coś za dużo naklikaliście (:

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
01-04-2021 17:18 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez A Jednak Arrt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by searcher
U mnie panel działa, pewnie coś za dużo naklikaliście (:


nie przesadzaj :/ Tylko 345 razy klikałem :/

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
01-04-2021 19:06 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Arek105
Member


Data rejestracji: 31-01-2020
Postów: 46

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Admin jest zapracowany, a bawi sie w takie pierdoły. Do roboty do cholery!
Oby te swieta byly smutne i chore.
02-04-2021 06:11 Arek105 jest offline Szukaj postów użytkownika: Arek105 Dodaj Arek105 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Niedoróbka jak cholera :/

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH