Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R21 » PUSHING 95 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 95 8 Ankieta - średnia ocena: 2,138 Ankieta - średnia ocena: 2,138 Ankieta - średnia ocena: 2,138 Ankieta - średnia ocena: 2,13
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

95 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 95
Postać Paran

Celowe wystawianie przedmiotów z zawyżonym CM:
Legendarne Dobre Wzmocnione Szorty Siłacza (+1)
1
100
( 0 / 1 / 1 / 1 / 0 )

2021-04-02
19:01:07

tego typu aukcji są dziesiątki. Ban stały za pushing


Postanowienia porządkowe:
  1. W tym temacie obowiązuje Regulamin Forum oraz Regulamin Pręgierza.
  2. W tym temacie uprawnione do pisania postów są osoby bezpośrednio związane ze sprawą - zablokowany Gracz oraz Administracja gry.
  3. Administracja gry przedstawiana jest przez:
    a) Operatora gry - Buc
    b) Super Operatora gry - C47
    c) Administratora gry - SushiMaker.
  4. Pozostali Gracze uznani zostają za osoby niezwiązane ze sprawą.
  5. Zablokowany Gracz uprawniony jest do multipostingu (pisania postu pod postem) jeśli ma coś istotnego do dodania do swojej poprzedniej wypowiedzi, z którą Administracja gry już się zapoznała.
  6. Zakazuje się pisania zbędnych postów w tym temacie przez osoby niezwiązane ze sprawą.
  7. Osoby niezwiązane ze sprawą uprawnione są do pisania postów w temacie: Dyskusja na temat Pręgierza R19.
  8. W związku z umożliwieniem prowadzenia dyskusji i komentowania w odrębnym wątku, każdy zbędny post osoby niezwiązanej ze sprawą w tym temacie, który utrudnia wyjaśnienie sprawy, będzie karany podwójnym ostrzeżeniem za spam.
  9. Jeśli osoba niezwiązana ze sprawą ma na koncie chociaż jedno ostrzeżenie, to nie stosuje się „reguły ostrzeżenia ostatniej szansy”.
  10. Forma prowadzenia wyjaśnień powodów blokady odbywa się jawnie za pomocą wymiany postów Operatora gry i zablokowanego Gracza w tym temacie.
  11. Zobowiązuje się zablokowanego Gracza do składania wyjaśnień w formie postu w tym temacie a nie za pośrednictwem środków prywatnej komunikacji.
  12. Zobowiązuje się zablokowanego Gracza do podpisywania swoich postów, tak by Administracja gry nie miała wątpliwości kto się wypowiada.
  13. Jawność tego tematu ma za zadanie ułatwić kontrolę ze strony Administracji gry oraz umożliwienie zaznajomienia się ze sprawą przez zainteresowanych Graczy.
  14. Informacje, które nie powinny być ujawniane publicznie można przekazywać w prywatnych środkach komunikacji.
  15. Osoby niezwiązane ze sprawą posiadające informacje, które mają istotny wpływ na wyjaśnienie sprawy, zobowiązane są do przekazania ich Operatorowi gry za pośrednictwem prywatnych środków komunikacji.
  16. Przez prywatne środki komunikacji z Operatorem gry rozumie się:
    a) korespondencję PW na forum
    b) korespondencję e-mail
    c) rozmowę za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu pod numerem 2576331.
  17. Przed skorzystaniem z prywatnych środków komunikacji zobowiązuje się wszystkich rozmówców do zapoznania z rozdziałem IV. oraz V. poradnika efektywnej komunikacji.
  18. Po złożeniu wyjaśnień przez zablokowanego Gracza możliwa jest zmiana wymiaru kary lub odblokowanie konta.
  19. Wymiar kary wymierzany jest na podstawie Regulaminu gry oraz Tabeli kar.
  20. Od każdej decyzji Operatora gry przysługuje odwołanie do Super Operatora gry.
  21. Odwołanie do Super Operatora gry składa się za pośrednictwem środków prywatnej komunikacji:
    a) korespondencji PW na forum
    b) korespondencji e-mail.
  22. Super Operator gry weryfikuje poprawność decyzji Operatora. Sprawdzane jest konto Gracza pod kątem naruszeń regulaminu gry oraz oceniana jest wysokość nałożonej kary.
  23. Super Operator gry ma prawo do zmiany każdej decyzji Operatora gry. Może zmienić kwalifikację naruszenia regulaminu, zmniejszyć wymiar kary lub go zaostrzyć.
  24. Zmiana decyzji Operatora gry przez Super Operatora gry jest dla Operatora gry wiążąca - Operator gry nie może podważyć ani zmienić decyzji Super Operatora gry.
  25. Od decyzji Super Operatora gry przysługuje odwołanie do Administratora gry.
  26. Odwołanie do Administratora gry składa się za pośrednictwem środków prywatnej komunikacji:
    a) korespondencji PW na forum
    b) korespondencji e-mail.
  27. Administrator gry weryfikuje powód ukarania Gracza pod kątem formalnym. Sprawdza czy na koncie Gracza doszło do naruszenia zasad gry oraz czy wymierzona kara jest zgodna z regulaminem.
  28. Administrator może wezwać Operatora gry i Super Operatora gry do złożenia wyjaśnień.
  29. Administrator nie zmniejsza wymiaru kary, może w każdej chwili ją podwyższyć.
  30. Decyzja Administratora gry jest ostateczna - nie przysługuje od niej odwołanie.
  31. Skorzystanie z prawa odwołania do Super Operatora gry lub Administratora gry wyczerpuje ścieżkę odwoławczą.
  32. Żaden Operator gry nie ma możliwości zmiany decyzji innego Operatora gry.
  33. Odwołanie od decyzji Operatora o blokadzie konta składa się do Operatora gry w formie postu w tym temacie.
  34. Odwołanie od decyzji o banie stałym składa się po upływie 30 dni od dnia nałożenia blokady.
  35. Odwołanie od decyzji o banie czasowym składa się po upływie 1/3 długości kary.
  36. Złożenie odwołania powoduje ponowne sprawdzenie konta oraz analizę wszystkich czynników mające znaczenie w przedmiotowej sprawie.
  37. Wymiar kary nałożony przez Operatora gry po złożeniu odwołania ma charakter ostateczny.
  38. Z góry wyraża się zgodę na założenie konta tymczasowego na czas blokady. Szczegółowa regulacja opisana jest w Tabeli kar.
  39. Z góry wyraża się zgodę na wspólną grę z innym Graczem, z którym zablokowana postać miała zgłoszoną wspólną grę z jednego IP. Wymagane jest wysłanie zgłoszenia wspólnej gry z jednego IP.
  40. Z góry zakazuje się z wspólnej gry z innymi Graczami oraz jakichkolwiek wymian handlowych.
  41. Przejęcie innej postaci uniemożliwia odblokowanie zablokowanego konta.
  42. Przy składaniu odwołania należy podać nazwę tymczasowego konta w celu sprawdzenia pod kątem naruszeń regulaminu.
  43. W przypadku odblokowania zablokowanej postaci, należy przed zalogowaniem się na konto główne zalogować się na tymczasowe konto, wysłać zgłoszenie wspólnej gry i w szczegółach napisać, że dana postać była używana na czas bana, a następnie skasować konto tymczasowe.
  44. Jakiekolwiek naruszenie zasad dotyczących prowadzenia tymczasowego konta na czas blokady uniemożliwia odblokowanie konta głównego.


__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

03-04-2021 11:20 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
szulbor
Newbie


Data rejestracji: 01-08-2020
Postów: 4

Odwołanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uprzejmie proszę o cofnięcie tego absurdalnego bana.

Na obecnym etapie gry, kiedy dziennie z samych ekspedycji gracze zgarniają kilka lub kilkanaście tysięcy kamieni dziennie oskarżenie mnie o pushing bo wystawilem trochę szrotu jest kuriozalne.

Bardzo łatwo sprawdzić, że żadna z moich aukcji nie miała na celu zawyżania cen. Każdy item cokolwiek warty mial cenę rynkową lub niższą. Wskazany przykład jest na to dowodem. Nasz kochany admin na pewno może zweryfikować, że na dniach kupiłem sobie legendarną elfią spódnice pasterza i legendarną tygrysią opaskę prekognicji i zwyczajnie postanowiłem zrobić porządek w zk pozbywając się szrotu zbieranego pod klejenie. Znając przychody kamieni na tym etapie gry wystawiałem itemy za śmieszne 50, 100 kamieni żeby cokolwiek na nich zarobić. Sprzedała się niewielka część bo pewnie komuś brakowalo akurat takiego itemu do sklejenia czegoś lepszego. Nie chce mi się wierzyć, że miało to jakikolwiek wpływ na rynek. Podobnie nie moge uwierzyć, że zarobione w ten sposób kamienie miga być traktowane jako pushing mojej postaci. Zakup w takiej cenie jakiegokolwiek itemu to nawet dla graczy z końca stawki kwestią kaprysu na poziomie kupienia lizaka.

Rozumiem, że szanowny admin musi wykazać się efektami swojej pracy i zbanowanie mnie za pushing jest sukcesem na miarę obecnej polskiej prokuratury. Proszę jednak przemyśleć celowość takiego działania. Intencje miałem czyste a zostałem potraktowany jak świadomy oszust i malwersant, gruba ryba internetowego półświatka BW.

Mam nadzieję, że ktoś to czyta. Liczę że ban zostanie cofnięty i będę mógł jeszcze grać. Jak nie to chociaż się pośmiejecie...
03-04-2021 13:57 szulbor jest offline Szukaj postów użytkownika: szulbor Dodaj szulbor do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie, wystawianie śmieciowych przedmiotów z wysokim CM nie jest próbą wyciągnięcia kamieni z rynku.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

03-04-2021 16:14 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
szulbor
Newbie


Data rejestracji: 01-08-2020
Postów: 4

Niezle Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Z wysokim cm" ...

Widze ze niepotrzebnie się łudziłem.

Nie wiem jak można traktowac 100 kamieni jako wysokie cm na takim etapie gry, a tym bardziej jako "wyciąganie" kamieni z rynku, ale widać jestem na to za glupi. Jakbym wystawiał po 15, albo po 25 tez bym mógł dostać bana z tych samych punktów regulaminu ...

Jasno wytłumaczyłem moje działania i moje intencje. Nie było z mojej strony chęci nawet naginania zasad, a co dopiero łamania ich. Skoro nadal jako admin uważasz że za takie zachowanie przysługuje permanentny ban to jest mi przykro, ale jakoś musze z tym żyć.
03-04-2021 17:09 szulbor jest offline Szukaj postów użytkownika: szulbor Dodaj szulbor do Listy kontaktów
KemanPL
Newbie


Data rejestracji: 03-04-2021
Postów: 1
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
Zdecydowanie, wystawianie śmieciowych przedmiotów z wysokim CM nie jest próbą wyciągnięcia kamieni z rynku.



Czy generalnie idea aukcji nie polega na wyciąganiu możliwie największej kwoty za przedmioty? To że ustawiam sobie taką , czy inną CM to chyba tylko i wyłącznie moja sprawa i mój interes? Ryzykuje tym ze wystawionego za drogo itemu nikt nie kupi ...


Jeżeli zasady karania mają być tak absurdalne to powinien być publicznie podany cennik itemów. Ja też często wystawiam różne przedmioty za jakąś kwotę minimalna, ponieważ mało znam jeszcze tą grę i nie znam wszystkich "poprawnych" cen. Czy to oznacza że też łamie prawo i nadaje się na bana?
03-04-2021 17:25 KemanPL jest offline Szukaj postów użytkownika: KemanPL Dodaj KemanPL do Listy kontaktów
pablosek
Lord


images/avatars/avatar-14831.jpg

Data rejestracji: 24-04-2009
Postów: 387
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć Buc, chciałbym się dowiedzieć jak na sezonowym serwerze odróżnić "pushing" od "potrzebuje tego itemu"

Czy właściciel leg noża driady który sprzedał się jako pierwszy za 5000 kamieni gdy większość osób nawet tyle nie posiadała otrzymał stosowną nagrodę za pushing, lub czy osoba która kupiła ten nożyk otrzymała nagrodę? Dlaczego kolejne noże nie przekroczyły 2000 kamieni?

Czy patrząc na to że większość osób szybko się rozwija i dają za item tyle ile mają bo go potrzebują, nie działa to również w drugą stronę? Przecież wiedząc o tym że ceny rosną z dnia na dzień, możemy wystawiać itemy z zawyżoną ceną licząc ze za 2-3 dni będą tyle warte, czyż nie?

Czy otrzymamy jakiś regulamin odnośnie wyceniania wartości danego itemu?

Jeżeli item byłby za drogi, czyli Paran wystawiłby item za drogo, to przecież by się nie sprzedał, rynek by go zweryfikował i wrócił by do zbrojowni z dopiskiem "nie otrzymałeś wystarczającej oferty" W takim razie czy osoby które zakupiły itemy od Parana po nadwyżce, również otrzymają bana?

Jeżeli posiadam forda focusa i wystawię go za 10.000 bo mam takie widzi mi się, a inne chodzą po 5.000 to czy nie mam takiego prawa? A może tak działa właśnie wolny rynek? Ktoś pomyśli że to super zadbany egzemplarz i sprzedam dwa razy drożej sprzedając ten sam stan samochodu co pozostali tylko z nadwyżką?

Trochę absurdalny ban, myślę że miałeś dużo więcej innych kont do prześwietlenia i zbanowania, ale nie oceniam, każdy może popełnić błąd.

Wypowiadam się bo to nasz klanowicz.

Pozdrawiam, Maruda

__________________
chytry

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez pablosek: 03-04-2021 18:30.

03-04-2021 18:29 pablosek jest offline Szukaj postów użytkownika: pablosek Dodaj pablosek do Listy kontaktów
szulbor
Newbie


Data rejestracji: 01-08-2020
Postów: 4

Pushing Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytałem sobie definicję "pushingu" w regulaminie.

Jestem bardzo ciekawy, na jakiej podstawie moje zachowanie zostało w ogole ocenione jako taki powód stalego bana. Jako admin widzisz chyba przecież, że te aukcje nie były ustawione. Korzyści były znikome, sfinalizowane zostało raptem kilka z tych aukcji. Mam nadzieję, że sprawdziłeś chociaż tyle.

Rozumiem, że gdyby to były stałe transfery kamieni z jakichś określonych kont, proceder trwał długi czas albo "zysk" z tych aukcji byl rzeczywiście duży to byłby to realny powod do bana. Ale mówimy tutaj o kilkudniowym czyszczeniu zbrojowni z itemow, które jeśli się nie sprzedawały szły na złom i wystawiałem pozostałe. Większość była z dropu, (może kilka sklejek kupiłem , ALE W TYCH PRZYPADKACH KUPILEM DROZEJ NIZ SPRZEDALEM, bo już mi były niepotrzebne).

Podsumowując, ostatni raz proszę o cofnięcie bana. Cel edukacyjny osiągnąłeś. Odbieranie mi możliwości dalszego grania jest bez sensu.
03-04-2021 23:16 szulbor jest offline Szukaj postów użytkownika: szulbor Dodaj szulbor do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wielokrotnie wystawiano przedmioty za 50-100 kamieni, które wartość rynkową miały na poziomie... 1 kamienia.
I to nie jest manipulacją cenami na serwerze i próbą pushingu?

Podtrzymuję karę

Można się odwołać do operatora po minięciu 30 dni kary

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-04-2021 10:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
temox
Member


images/avatars/avatar-18807.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 41
Kraina: Moria; Moria II; Moria IV

Push Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tu przyszedłem jako obserwator, nie znam się ze stroną "poszkodowaną", ale bacznie przyglądam się działowi pręgierz R21 od sezonu 1, bo bardzo podobało mi się to, że 2/3 czasu trwania S1 było totalną anarchią, wielu graczy robiło co chciało i testowało "cierpliwość" operatorów w wyniku czego słabsi gracze się kasowali albo odchodzili nie mogąc dogonić już topki, której chociaż część się wybiła na pushingu (taki urok szybkiego serwera, jak będziesz do tyłu na starcie mała szansa wbić do top), po czym Buc wjechał jak rycerz na białym koniu robiąc czystki chwile przed zamknięciem sezonu, sam musiałem zwrócić chyba 100kk za jakąś aukcję z początków serwera w momencie kiedy biłem już boka duo co bardzo mnie rozbawiło (to cofnięcie 100kk~~).


Wracając do tematu TEN konkretny ban zaciekawił mnie z jednego konkretnego powodu, dotychczas myślałem, że push działa w ten sposób "mam kolegę, który ma dużo kamieni, wystawiam item o bardzo zawyżonej cenie, on go kupuje żeby doładować mnie kamieniami" mamy tutaj tzw "ustawkę" myślałem, że operator posądzając kogoś o push ma jakieś dowody na tą "ustawkę" np jakieś logi z czatu, wiadomości prywatnych albo chociaż to, że takie transakcje zachodzą pomiędzy klanowiczami lub tymi samymi osobami i sytuacja nie jest jednorazowa tylko np 3 aukcje, 3 itemy z zawyżonym cm i wszystkie kupione przez klanowiczów/ jednego "kolegę" - śmierdzi ustawką, ale tutaj sytuacja jest inna z czego rozumiem z posta zbanowany "wystawiał itemy z wyższym cm" i tyle. Coś się sprzedało, coś się nie sprzedało, więc gdzie ta ustawka? czy jeżeli to push, to nie powinien dostawać ofert za każdy przedmiot z wyższym cm niż cena rynkowa zakładana przez operatora?
w tym sezonie np biała 1h dostała buffa i schodzi drożej niż w s1 czy to znaczy, że każdy kto sprzedaje drożej leg 1h kwalifikuje się pod bana? jak wyżej zauważyli ludzie rynek powinien sam weryfikować cenę, ustawisz za wysoką cm, przedmiot się nie sprzeda i o ile to nie jest "ustawka" ze znajomym, nie powinno być żadnych konsekwencji, nawet jeśli wystawię pałkę zwinności za 1000kk po prostu powinna wróci bez oferty po zakończeniu aukcji i nie widzę podstawy do bana. wklejam tu fragment z regulaminu:

IX. Zabrania się działań Push oraz Pull.
Push/pull to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
c. ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej wartości przedmiotów.
d. Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.
e. Pull - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący niżej w rankingu.


teraz pytanie za który punkt gracz dostał bana ?
a? nie widziałem informacji o notorycznym przekazywaniu przedmiotów z konta na konto
b? chodzi o aukcję więc odpada
c? ustawianie wyników transakcji (według mojego czytania ze zrozumieniem ustawianie WYNIKÓW podchodzi dokładnie pod opisaną przeze mnie wyżej "ustawkę", nie można komuś zarzucić, że ustawia WYNIK aukcji ustawiając cm, bo aukcja zawsze może się zakończyć brakiem ofert lub licytacją przez kilka niepowiązanych ze sobą osób)
d ? brak info w poście był jakiś inny gracz zamieszany i był wyżej w rankingu?

sam operator stwierdza cytując C47


"Wielokrotnie wystawiano przedmioty za 50-100 kamieni, które wartość rynkową miały na poziomie... 1 kamienia.
I to nie jest manipulacją cenami na serwerze i próbą pushingu?"


więc ban za co, za PRÓBĘ pushingu? czy za pushing? co to jest próba pushingu? próbuję "ustawić" aukcję, ale brakuje mi wspólnika?
"manipulacja cen na serwerze" no i kolejne pytanie czy to, że wystawie pałkę zwinności za 1000kk i może ją ktoś kupi może nie wpływa na cenę tej pałki na serwerze?

edit:

do tego jak twierdzi buc
"Zdecydowanie, wystawianie śmieciowych przedmiotów z wysokim CM nie jest próbą wyciągnięcia kamieni z rynku. "
to push to ustawka słabszego gracza z mocniejszym, żeby wspomagać go kamieniami, czy wyciąganie kamieni z rynku od anonimowych graczy? nie widzę nawiązania do regulaminu

Moim zdaniem ten ban jest niesłuszny o ile operator nie ma dowodów na to, że zbanowany wystawiając te przedmioty był w zmowie z osobą/osobami które je kupowały, jeśli takich dowodów nie ma no to z czego wiem istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności i powinno być zastosowane, a aukcje zawsze można cofnąć, uciąć kamienie, ale zgodnie z dowodem w postaci
"itemy wystawiane z dużym cm" no to sorry panowie operatorzy jak dla mnie to gruba przesada z banem, jeszcze żeby te ceny na prawdę były z kosmosu i żeby dostawał za te itemy warte 1kk, 1000kk co mogłoby świadczyć o tym, że jest z kimś w zmowie, ale dogadują się totalnie poza bw to może by usprawiedliwiało bana.

Koniec moich wypocin ciekaw jestem do którego podpunktu z regulaminu odniósł się operator a, b, c? chętnie bym przeczytał odpowiedź z uzasadnieniem.

Chciałem też zaznaczyć, że nie mam na pieńku z żadnym operatorem, a nawet korzystałem z ich dobrej woli kiedy przypadkiem sprzedałem item do sklepu i został zwrócony na półkę, ale to nie znaczy, że muszę się zgadzać z ich zdaniem w każdej kwestii Smile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez temox: 04-04-2021 17:43.

04-04-2021 17:40 temox jest offline Szukaj postów użytkownika: temox Dodaj temox do Listy kontaktów
szulbor
Newbie


Data rejestracji: 01-08-2020
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś mnie podkusił i wszedłem na forum

Czytam kolejne wątki i mam wrażenie, że regulamin byl taki surowy tylko dla mnie...

Cieszę się, że nieugięci operatorzy wyleczyli mnie z tej gry. Glupi siedziałbym codziennie i jeszcze wam za to płacił Smile
08-05-2021 20:36 szulbor jest offline Szukaj postów użytkownika: szulbor Dodaj szulbor do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R21 » PUSHING 95

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH