Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S Puknijcie się w czoło z tą reCAPTCHA » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Puknijcie się w czoło z tą reCAPTCHA 17 Ankieta - średnia ocena: 9,4717 Ankieta - średnia ocena: 9,4717 Ankieta - średnia ocena: 9,4717 Ankieta - średnia ocena: 9,47
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Puknijcie się w czoło z tą reCAPTCHA Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:
Od godziny nie mogę postawić expy ani z telefonu ani z przeglądarki. Czy to na łowach czy bez, bo notorycznie wyskakiwać musi to gówno "nie udało połączyć się z reCAPTCHĄ".
Wywalcie ten syf z exp, bo tylko irytuje człowieka z rana. Nie jestem jedyny mający taki problem, ograniczcie to tylko do ewentualnych okazji by przestało wku******** człowieka na expach. Nie jest to pierwszy raz. Nie wiem co za geniusz wprowadził to do exp...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bau: 17-04-2021 07:49.

17-04-2021 07:44 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Muszę się pod tym podpisać, bo niemałym szokiem dla mnie była sytuacja, gdy pierwszy raz odpalałem ekspę. Taki fetysz, by druga faza trwała jak najkrócej i napotkałem niezbyt przyjemną niespodziankę. Każdy kolejny raz tylko bardziej irytuje. Nie dość, że fajne itemy przez captchę mi uciekają(15 minut temu jeden), to jeszcze takie coś na ekspach? Evil

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
17-04-2021 08:10 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
fate99
Junior Member


Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r20 dzisiaj też wariuje - chyba z 5 prób zanim się udało założyć ekspę
17-04-2021 13:25 fate99 jest offline Szukaj postów użytkownika: fate99 Dodaj fate99 do Listy kontaktów
Scarecrow
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2018
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII; Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podpinam się - wścieknięta captcha znowu atakuje!
Na okazjach masakra, czy to wi-fi czy transfer danych - na każdej przeglądarce.

__________________
Wroga i przyjaciela hojnie obdarze, a potem zobaczę kto się kim okaże...
17-04-2021 13:59 Scarecrow jest offline Szukaj postów użytkownika: Scarecrow Dodaj Scarecrow do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja akurat miałem problem z ekspedycją, odpalam wyskakuje to coś np, pokaż rowery, klikam i okienka się resetują i znowu trzeba klikać, w innych stronach jak np się nie resetuje i nie wchodzi to odświeża się stronę tutaj to nie działa, dużo osób pewnie ma po kilka kont i na każdym jest to samo, ekspedycję postawić to horror, zamiast 10 sec to wychodzi minuta bo trza klikać.... Gdzie kw czy wgl coś innego tego nie wymaga, nie pozdrawiam.
18-04-2021 00:24 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również się podpinam. Serio captcha jest potrzebna? Jakichś botów ktoś używa że trzeba jej nam? Aż tyle obciążenia na serwerach które umierają? Czasem kilka dni normalnie, a czasem po dwóch minutach walki z captcha odpuszczam stawianie expy i kw i stawiam później. Ale to strasznie demotywuje.

__________________
R4 Freya
18-04-2021 09:15 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
Perła
Forum Ace


Data rejestracji: 18-11-2019
Postów: 82

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No w koncu jakis nowy content. Dzieki ADM rotfl rotfl rotfl ludzie takiego babola zrobic...kliknij auta ...kliknij banana, kliknij rower, kliknij kliknji kliknij...10 min expa stoi...brawo dziekujemy.

+1 za spam
//MasterOfPuppets


__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

18-04-2021 11:24 Perła jest offline Szukaj postów użytkownika: Perła Dodaj Perła do Listy kontaktów
Grizz
Member


Data rejestracji: 20-07-2020
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i to jeszcze jakiś lewy sie wyświetłił ten recaptch ponieważ przy pierwszych nieważne co zaznaczyłem było pomiń a dopiero chyba przy 6 mogłem zatwierdzić swoje wyboru (bez reloadu strony miałem ich tyle)
18-04-2021 11:41 Grizz jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizz Dodaj Grizz do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przesłałem zgłoszenie do Konrada, zobaczy czy możemy coś z tym zrobić. Reguły według których pojawia się reCAPTCHA nie są ustalane przez nas, tylko przez Google. Teoretycznie zwiększona częstotliwość weryfikacji może być to spowodowane próbą ataku. W najgorszym przypadku tymczasowo wyłączymy zabezpieczenie dla niektórych akcji o ile okaże się to np. fałszywym alarmem.
https://developers.google.com/recaptcha/...tomated-queries

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


19-04-2021 12:52 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bau
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Przesłałem zgłoszenie do Konrada, zobaczy czy możemy coś z tym zrobić. Reguły według których pojawia się reCAPTCHA nie są ustalane przez nas, tylko przez Google. Teoretycznie zwiększona częstotliwość weryfikacji może być to spowodowane próbą ataku. W najgorszym przypadku tymczasowo wyłączymy zabezpieczenie dla niektórych akcji o ile okaże się to np. fałszywym alarmem.
https://developers.google.com/recaptcha/...tomated-queries

Master, ogólnie proponowałbym żebyście całkiem to wyłączyli bądź przynajmniej (jeśli się da) wyrzucili z exp.

O ile rozumiem to zabezpieczenie w okazjach - bo wprowadziliście po to, by nie wykupywać hurtowo okazji tylko żeby był "limit", o tyle totalnie nie rozumiem tego na expach. Dziś ponownie miałem ogromny problem z postawieniem expy - pojawiła się captcha z obrazkakami, po wybraniu musiałem dać "dalej", potem znów "dalej" i klikając "dalej" wyskoczył komunikat "nie udało się połączyć... blablabla". I znów ciśnienie podniesione, bo człowiek expy nie odpali tylko wk..... się na tą captche. Ostatnio jest z nią cyrk. I nie jest to tylko na jednym serwerze, nie jest to tylko u mnie - jak widać spora część graczy ma z tym problem, myślę że duża część osób tego też po prostu nie zgłasza.

Tak jak wspomniałem - w okazjach może być, ale z exp czy innych akcji powinniście to wywalić, bo jest to zbędne.


edit:
Oczywiście klikając "dalej" z obrazkami i po komunikacie "nie udało się połączyć..." zresetowało "postęp" i musiałem klikać od nowa. I doszedłem do tego samego etapu i znów niepowodzenie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bau: 19-04-2021 13:19.

19-04-2021 13:18 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
Hirian
Forum Ace


Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 85
Klan: [_.HRO._]
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również podpinam się pod temat, jeszcze jakieś 2 tygodnie temu CAPTHCA pojawiała się u mnie sporadycznie na okazjach i ekspach, może raz w tygodniu. Aktualnie pojawia się dosłownie za każdym razem niejednokrotnie wielostopniowa gdzie trzeba przeklikiwać z 5 obrazków. Z moich obserwacji problem najpierw pojawił się na chromie, zmieniłem na firefoxa i przez dzień było ok ale teraz już wszędzie występuje ten sam problem nawet w aplikacji na telefon.

Wyczyściłem cache, historie, wyłączyłem dodatki w przeglądarkach ale nie rozwiązało to problemu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hirian: 20-04-2021 10:22.

20-04-2021 10:18 Hirian jest offline Szukaj postów użytkownika: Hirian Dodaj Hirian do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam statyczne IP, wchodze z rana, chce zalozyc expe... captcha. Zostawcie kapcia tylko w okazjach jak juz tak bardzo chcecie.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
20-04-2021 11:10 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R1 - ekspedycje - to samo od kilku dni.

Do tego jest tak uporczywe, że cały czas twierdzi, że jestem botem i klikam, klikam, klikam i dopiero za 3-4 "weryfikacji" obrazkowej puszcza dalej.

Wcześniej na pewno tak nie było.

Tak więc jestem za wyłączeniem tego w KW/EXPACH, bo to nie ma sensu, a tylko powoduje zdenerwowanie.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

20-04-2021 17:14 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
ela
Triple Ace


Data rejestracji: 13-11-2009
Postów: 158
Kraina: Necropolia V

Nie wiem co za Debil to wymyślił Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale trzeba klikać po 2p razy zanim expe założy nie dość że gra jest coraz głupsza to jeszcze jakieś chore utrudnienia robicie
20-04-2021 21:39 ela jest offline Szukaj postów użytkownika: ela Dodaj ela do Listy kontaktów
99problems
Double Ace


images/avatars/avatar-5542.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 110
Klan: Wojownicy_Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam ten sam problem na na R1 jest to frustrujące. Gram głównie na telefonie.

__________________

21-04-2021 11:36 99problems jest offline Szukaj postów użytkownika: 99problems Dodaj 99problems do Listy kontaktów
INNOBUT-r10
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2012
Postów: 13
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Biłgoraj

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r14 to samo, czasem i po 5 razy trzeba próbować żeby expe odpalić.
Nie wiem co się stało ale jestem przekonany że wcześniej nie dość że było rzadziej to i łatwiej było zrobić ta weryfikację.

__________________

21-04-2021 14:41 INNOBUT-r10 jest offline Szukaj postów użytkownika: INNOBUT-r10 Dodaj INNOBUT-r10 do Listy kontaktów
Vadlez
Wojownik z Grunwaldu


images/avatars/avatar-6553.jpg

Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 563
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Rozpucie /\ Kaszczor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyłączcie to w miarę mozliwości.
To utrudnia nieżycie od ładnych paru dni.

za KAZDYM razem jak ekspedycje stawiam to sie włącza , nie wiedzieć po co i dlaczego.

__________________
Były Moderator działu Pola Bitew Moria

TYLKO R1 oraz R7 aktywnie

22-04-2021 09:00 Vadlez jest offline Szukaj postów użytkownika: Vadlez Dodaj Vadlez do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S Puknijcie się w czoło z tą reCAPTCHA

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH