Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Procedura obcinania ŁPC z lokacji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Procedura obcinania ŁPC z lokacji
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grizz
Member


Data rejestracji: 20-07-2020
Postów: 39

Procedura obcinania ŁPC z lokacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W temacie Opcja odejmowania LPC z lokacji mop napisał że można napisać o obcięcie ŁPC wtedy zostanie to obcięte. Pytanie jaka jest więc procedura aby to zgłosić? Mamy pisać do Ce? Mamy pisać do operatora PW? A może w skargach napisać?

Mam jeden potrójny umag gdzie chętnie bym go ulepszył ale kiedyś nie miałem ŁPC, teraz mam ich poddostatkiem. No ale na tej lokacji głównie chce szukać 2x krwi więc nie mogę mieć za duzo ŁPC a podbicie pkt zycia to uniemożliwi.


Tak więc skoro mechanika nie jest priorytetowa i administracja będzie robiła to ręcznie chciałbym poznać proces jak to zgłaszać
17-04-2021 20:51 Grizz jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizz Dodaj Grizz do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co zrobić w razie pomyłki (np. błędnie nadpisane umagicznienie lub źle wytrenowana ewolucja)

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
17-04-2021 22:50 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Grizz
Member


Data rejestracji: 20-07-2020
Postów: 39

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grizz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Co zrobić w razie pomyłki (np. błędnie nadpisane umagicznienie lub źle wytrenowana ewolucja)


Dziękuje za podlinkowanie tego. Ale tutaj mop pisze o pomyłce.

A ja chce w pełni świadomie podnieść ŁPC z 6k na 12,5k aby ulepszyć umag a potem aby mi obcięto na tej lokacji ŁPC do 6k (nawet bez opcji oddawania ŁPC). Więc pytanie czy celowe działania tez się pod to podciągną.
17-04-2021 23:54 Grizz jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizz Dodaj Grizz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Procedura obcinania ŁPC z lokacji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH