Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO sezonowe » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony sezonowe 12 Ankieta - średnia ocena: 7,7512 Ankieta - średnia ocena: 7,7512 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mordeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-5004.jpg

Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 636
Klan: POSSESSED / PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: Poznań

sezonowe Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nowe serwery będą sezonowe. Tempo rozgrywki będzie przyspieszone, a co 6 miesięcy będzie następował reset serwera. Na koniec sezonu, w zależności od zajmowanego miejsca w rankingu Gracze otrzymają bonusy na start. Będą one stanowiły nagrodę za wynik w rywalizacji, ale nie będą na tyle duże by uniemożliwić wyrównaną walkę w kolejnym sezonie. Zostanie też dodana zakładka Rodu, w której Gracze będą mogli prześledzić swoje postacie z poprzednich sezonów.





Teraz moje pytanie jak ustosunkować ten post względem tego co dzisiaj zostało podane ?

zaplanowanie gry na ostatnie tygodnie bo już koniec servera czyli zmieniają sie priorytety .

Tutaj nawet koniec nie jest pewny ? No bez jaj 30 dni dłużej to jaka cykliczność albo sezonowość ?

osobiście od 2 tygodni wybierałem z podróż punkty doświadczenie bo server sezonowy trwa przecież 6 miesięcy i zapisałem umagicznienia resetując wszystkie punkty i zamykając sobie drogę na dalszy rozwój . Skoro wiadomo było że będzie koniec

i co w tej sytuacji mam zrobić ?
Gra w grę polega chyba na tym żeby zajmować jak najwyższe miejsce w rankingu , a przez waszą niewiarygodność zostaje zaburzona ta rywalizacja ...

nie pozdrawiam.

Mordeth

__________________
R10 MysterTornister
R14 Mordeth
Ex Moderator



07-05-2021 16:32 Mordeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordeth Dodaj Mordeth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO sezonowe

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH