Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Kuznia kaina » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kuznia kaina 16 Ankieta - średnia ocena: 3,8116 Ankieta - średnia ocena: 3,81
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
abbath
Full Member


Data rejestracji: 04-07-2014
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kikuczijo napisał(a)
A tak przy okazji dzięki tej zmianie mniej osób będzie kupować u BW skrócenie wypraw i karawany deluxe, bo każdy sobie może złożyć teraz własny zestaw lucka i oldstylowo klikać wyprawki.


Co? Skąd taki wniosek? Z jakiego powodu nagle ludzie będą mieli czas na klikanie wyprawek cały dzień? właśnie będzie wzmożone kupno karawan i skrócenia, żeby łapać szybciutko bez zbędnego klikania epiki dla monet
10-06-2021 18:27 abbath jest offline Szukaj postów użytkownika: abbath Dodaj abbath do Listy kontaktów
Arganos
Forum Ace


Data rejestracji: 09-03-2011
Postów: 86
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz epickie monety to najbardziej pożądany zasób do zdobycia więc proponuję jak inne zasoby wprowadzić je do nagród dziennych za logowanie oraz zadań dziennych. Oczywiście lepiej byłoby je zdobywać poprzez wymiane za inne zasoby np runy/ewo/esencje w zależności co komu zbywa ale znając życie to nie przejdzie.
10-06-2021 22:44 Arganos jest offline Szukaj postów użytkownika: Arganos Dodaj Arganos do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
No zamiast tego mozna siedziec na forum i pluc jadem. Nie bedzie zadnych polek, szybciej czy pozniej te itemy i tak odkupisz xD pozdrawiam cieplutko

2 dni siedziałam i próbowałam odkupić sprzedane na r1 itemy. Odkupiłam 10, może 15% i już nie mam za co odkupić reszty. Na złom wydałam ponad 1kk pr.

Dla niektórych to może dziwne, ale 1kk to jest kosmos dla kogoś, kto 5-6 lat nie grał i wpadł na idiotyczny pomysł, żeby wrócić do aktywnej gry na BW, zaczynając ze sprzętem wartym obecnie kilka k.

Dziękuję za uświadomienie mi, że bardzo głupio postąpiłam wracając i kupując konto premium na 2 serwerach. Nigdy więcej tego błędu nie popełnię.

Pozdrawiam cieplutko.

__________________
Babcia_Samo_Zlo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez accelerator: 11-06-2021 00:00.

10-06-2021 23:58 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
Bellator
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 110
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Feldmarshal napisał(a)
cytat:
Bellator napisał(a)
Jakim trzeba było być pijanym, żeby taki patch wprowadzić?

To zniszczyło grę. Cofajcie to poki nie jest za późno i wprowadźcie dla nowych itemow bo w ciągu miesiąca będą same białasy w takim samym eq.

Palną zmieszaliscie z błotem, a dokoła za chwilę będą same tygrysy i szybkie pnki i waki impa.

Niektórzy na zeparze w ciągu paru godzin od wejścia patcha robią 2x większe dmg niż przed patchem.

Złota malina dla ciołka co to wymyślił.


Uargumentował byś swoją wypowiedź w choć minimalnym stopniu i poparł jakimiś faktami. Smile

Ja osobiście nie czuję żeby palna została zmieszana z błotem, po prostu wychodzi na to, że nią grać nie potrafisz XD

Łap linka z areny 1v1 :> Top 1 vs. top 4, coś jest na rzeczy ziomek nie? Skoro siędzę na szczycie 1v1 jako palniak mając ponad 30 lvli mniej niż topka w białej xD
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=26121e3655



Gram w taki sam sposób jak Ty, jedyna droga w palnej, żeby z biała wygrać. Bawi mnie Twoja radość z wygranego ataku siedząc na kwadracie 3x droższym niż przeciwnik. Na identycznych nie miałbyś szans, poza tym lopezzo im starszy tym słabszy widzę o ile to ten sam lopezzo. Wystarczy, żeby zrobił impy a nie biegłości i byś już nie przeskoczył go ze względu na ilość hp, ale co ja się znam, gram tylko od 2007 roku i takiego gównianego patcha nie przeżyłem jeszcze. Choć mam itemy, żeby zrobić z siebie biała w opór bo chomikowałem epiki to uważam, że robienie co się chce po tym jak nawet na loterii już nie można wybierać przedmiotu jaki się chce jest całkowitym oderwaniem od rzeczywistości i pokazuje jasno, że nikt z twórców nie gra we własną grę.
11-06-2021 03:50 Bellator jest offline Szukaj postów użytkownika: Bellator Dodaj Bellator do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga Administracjo, może warto doraźnie doklepać teraz ulepszanie pionowe itemków (leg db -> leg dsk -> epik, podobnie jak na Morii) tak jak byłoby to logiczne (bardziej niż to co jest teraz) i tak jak niektórzy się spodziewali, żeby uratować jakiekolwiek użyteczne kombinacje prefix+sufix, zanim każdy przedmiot poniżej epickiego osiągnie wartość w PLN?

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
11-06-2021 15:07 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja to bym proponowal zrobic podobna rzecz przy zdobywaniu umagow Big Grin

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
11-06-2021 23:10 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W głowach wam się przewraca, za chwile nie będzie co robić w tej grze jak każdy będzie mieć full sety umagi i cholera wie co jeszcze.
11-06-2021 23:59 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
Nika86
Newbie


Data rejestracji: 12-06-2021
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja napiszę z perspektywy nowego gracza,którego ktoś namówił n powrót. Zakładając konto wiedziałam jakie są zasady,jaka jest mechanika gry. Pasowały mi,zrejestrowałam się,zapłaciłam za opcję premium. Zrobiłam to,bo zobaczyłam dużo względnie nowych kont,które szybko goniły top graczy. Jeżeli przy aktywnej grze zbudowanie mocnej postaci potrwa 2 lata,to okej,z tym się liczyłam. Teraz ktoś postanowił wywrócić do góry nogami te wszystkie zasady,na które się godziłam zakładając konto i zmienić wszystko w ten sposób,że budowanie postaci i wejście do top pewnie zajęło by lat 10 albo więcej,a nie 1 czy 2. Tacy jak ja sa mocno do tyłu,a inni jak już kilka osób tu pisało,mają endowy sprzęt. Dostali go w prezencie i tylko dlatego,że właściciel gry dał im patch w takim momencie,że akurat mieli zagracone zbrojownie. To jest niemożliwe dla wielu odkupić kilka epickich rzeczy,więc rozumiem tych co mają do odkupywania kilka setek. Sama nawet nie pamiętam czy złomowałam coś epickiego i ile tego było,więc nie wiem czy opłaca mi się odkupywać rzeczy ze sklepu. Wprowadzanie na najstarszych serwerach takich rewolucji tylko dlatego,że kilku graczom zalegają ewo, runki czy przedmioty,to jest praktyka nieuczciwa i pokazująca,że właściciel gry (czyli osoba sprzedająca mi produkt) ma gdzieś takich maluszków, jak ja. Chętnie pograła bym dłużej,dlatego czy mógłby się w końcu wypowiedzieć jakiś admin,czy to wszystko zostanie jak jest teraz,czy może jednak coś planujecie,żeby wynagrodzić te zmiany wszystkim maluszkom?? Albo tym,którzy w niewłaściwym momencie pozbywali się śmieci ze zbrojowni (żeby nie było,że pytam tylko pod siebie,bo to nie jest tylko problem nowych graczy). Proszę o odpowiedź kogoś poważnego,kto nie doradza odkupienia sprzętu przez sklep i jeszcze ma z tego radochę. Chcę wiedzieć czy jeszcze zaczekać z kasacją czy zwłoka nie ma sensu. Krótko. Tak albo nie,a jeśli tak,to jakie pomysły
12-06-2021 16:14 Nika86 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nika86 Dodaj Nika86 do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Nika86
Ja się nie kasuję tylko dlatego, że jestem czerwonym klanu i posiadam na składzie 2/3 albo i więcej Zbrojowni klanowej :/ Tak czy owak premki płacił nie będę bo po co? Konto pewnie zostawię, niech ludzie z itemków korzystają ale dla mnie ten patch to dobicie gry. Znów tzw topka dostaje nieuzasadnioną i niesprawiedliwą przewagę jak to już wcześniej zrobili ze skalowalnym expem z mobków. Ciekawe, jaki będzie odpływ graczy i o ile spadną dochody z premki, co nie?
Edit:
Nie licz na to, że COKOLWIEK zrobią. Nie po to topka skamlała o przelewających się zasobach, żeby teraz dać sobie wydrzeć kolejną przewagę. rotfl Jak pisałem w innym wątku, w końcu Wszyscy będą najlepsi i z najlepszym sprzętem i będą płakać czemu ta gra umiera i czemu złom już po 2000 za paczkę jest

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez A Jednak Arrt: 12-06-2021 16:39.

12-06-2021 16:35 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Nika86
Newbie


Data rejestracji: 12-06-2021
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak nie zrobią,to niech to chociaż oficjalnie napiszą. Nie informowali nikogo,że trzeba kisić śmieciowy epicki sprzęt,że wprowadzą patch faworyzujący tylko niektorych graczy. Niech teraz nam napiszą,że mają nas w ...... i każdy będzie wiedział na czym stoimy,czy warto dalej grać czy pozostaje się skasować i iść do jakiejś konkurencji
12-06-2021 17:28 Nika86 jest offline Szukaj postów użytkownika: Nika86 Dodaj Nika86 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez twardy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nika86 napisał(a)
Nie informowali nikogo,że trzeba kisić śmieciowy epicki sprzęt,że wprowadzą patch faworyzujący tylko niektorych graczy.


Kiedys, dawno temu, mielismy juz podejscie do ulepszania itemow ale wtedy to byl pomysl przekuwania leg itemow na epiki. Straszny sie syf na aukcji wtedy zrobil xD Z pomyslu zrezygnowalo, kazdy myslal, ze na dobre a tutaj w tym tygodniu takie cos...

Jedyny sensowny pomysl jak padl na ten temat to mozliwosc ulepszania tylko tych epikow, ktore by polecialy po patchu. Troche juz za pozno na takie cos.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
12-06-2021 17:56 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
king137
Triple Ace


Data rejestracji: 05-08-2009
Postów: 176

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

strzał w kolano
W moim przypadku oczywiście. Nie było dropa, nawet epiki nie leciały wiec nie ma czego podnośić i za co. Więc z tego miejsca ja sie chyba żegnam z Wami i z grą. Chyba juz nie ma sensu płacic za grę. Kasę prrzeznaczę na piwo i fajki Smile
po 11 latach gry spadam.
Jak to piloci zgłaszali: Cześć, giniemy
12-06-2021 22:13 king137 jest offline Szukaj postów użytkownika: king137 Dodaj king137 do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Jedyny sensowny pomysl jak padl na ten temat to mozliwosc ulepszania tylko tych epikow, ktore by polecialy po patchu. Troche juz za pozno na takie cos.

Za późno? Ten pomysł padł nawet w tym temacie, praktycznie od razu po informacji o patchu. Obecnie faktycznie jest już trochę za późno.

Życzę wszystkim powodzenia w dalszej grze.

__________________
Babcia_Samo_Zlo

12-06-2021 22:53 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
kmatu
Forum Ace


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 83
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O nowych graczach Administracja BW kompletnie nie pomyślała wprowadzając ten patch.
Wcześniej nowy gracz mógł jeszcze mieć nadzieję na super dropy co go od starych graczy wyróżnią.
A teraz to nie ma kompletnie sensu zaczynać ani kontynuować jako nowy gracz bo co można osiągnąć ?
13-06-2021 21:02 kmatu jest offline Szukaj postów użytkownika: kmatu Dodaj kmatu do Listy kontaktów
Sandromex
Full Member


Data rejestracji: 19-07-2011
Postów: 63
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Administracja wprowadzając ten patch, w ogóle nie myślała, nie musisz rozdzielać na kategorię.
13-06-2021 21:16 Sandromex jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandromex Dodaj Sandromex do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kmatu napisał(a)
O nowych graczach Administracja BW kompletnie nie pomyślała wprowadzając ten patch.
Wcześniej nowy gracz mógł jeszcze mieć nadzieję na super dropy co go od starych graczy wyróżnią.
A teraz to nie ma kompletnie sensu zaczynać ani kontynuować jako nowy gracz bo co można osiągnąć ?


A ile osób grało bez dropa? Teraz chociaż idzie coś skleić z itemów, jedyny minus tego wszystkiego jest taki że każdy będzie miał dany przedmiot, trochę taki brak balansu.
13-06-2021 22:24 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
WinaBańki
Member


Data rejestracji: 12-06-2021
Postów: 33

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tam brak balansu każdy będzie miał to co chce IDEALNY BALANS Big Grin

Swoją drogą ta zmiana chyba zabiła necro. Teraz to taka upośledzona wersja morii, nałapać epików i zrobić sobie finałowe EQ.
13-06-2021 23:13 WinaBańki jest offline Szukaj postów użytkownika: WinaBańki Dodaj WinaBańki do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

RE: Kuznia kaina Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Te ulepszanie epików całkowicie zabiło handel na R1. Niedawno kupiłem Piąstkę za 40 milionów a teraz to już... złom. Co zamierzacie wprowadzić nowego, bo teraz to każdy ma już wszystkie end-gamowe przedmioty i dalsza gra nie ma sensu bo całkowity brak możliwości rozwoju.

__________________
R1 : ID 21327


29-06-2021 19:29 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

RE: Kuznia kaina Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cichy46 napisał(a)
Te ulepszanie epików całkowicie zabiło handel na R1. Niedawno kupiłem Piąstkę za 40 milionów a teraz to już... złom. Co zamierzacie wprowadzić nowego, bo teraz to każdy ma już wszystkie end-gamowe przedmioty i dalsza gra nie ma sensu bo całkowity brak możliwości rozwoju.


A wystarczyło umożliwić ulepszanie epików, które wydropią po patchu. Nie podumali to teraz jest jak jest. Nie potrafią nawet odnieść się do tematu, 0 reakcji.
29-06-2021 21:17 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez twardy
RE: Kuznia kaina Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreatXX napisał(a)
cytat:
Cichy46 napisał(a)
Te ulepszanie epików całkowicie zabiło handel na R1. Niedawno kupiłem Piąstkę za 40 milionów a teraz to już... złom. Co zamierzacie wprowadzić nowego, bo teraz to każdy ma już wszystkie end-gamowe przedmioty i dalsza gra nie ma sensu bo całkowity brak możliwości rozwoju.


A wystarczyło umożliwić ulepszanie epików, które wydropią po patchu. Nie podumali to teraz jest jak jest. Nie potrafią nawet odnieść się do tematu, 0 reakcji.


Przeciez Master sie wypowiedzial

Admin może co chce i co mu zrobisz Smile

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
29-06-2021 21:36 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

RE: Kuznia kaina Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
GreatXX napisał(a)
cytat:
Cichy46 napisał(a)
Te ulepszanie epików całkowicie zabiło handel na R1. Niedawno kupiłem Piąstkę za 40 milionów a teraz to już... złom. Co zamierzacie wprowadzić nowego, bo teraz to każdy ma już wszystkie end-gamowe przedmioty i dalsza gra nie ma sensu bo całkowity brak możliwości rozwoju.


A wystarczyło umożliwić ulepszanie epików, które wydropią po patchu. Nie podumali to teraz jest jak jest. Nie potrafią nawet odnieść się do tematu, 0 reakcji.


Przeciez Master sie wypowiedzial

Admin może co chce i co mu zrobisz Smile


Ta część, że inna część graczy byłaby pokrzywdzona z powodu zablokowania możliwości ulepszenia posiadanych epików bardzo mnie rozbawiła xD. Startowaliby od zera tak jak wszyscy, gdzie tutaj jest niesprawiedliwość to nie wiem.
30-06-2021 08:17 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Kuznia kaina

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH