Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Obniżanie poziomu przedmiotu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Obniżanie poziomu przedmiotu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Aimshot
Triple Ace


images/avatars/avatar-13923.gif

Data rejestracji: 06-07-2008
Postów: 195
Klan: White Tower[W-T] - Kaktusiki [-__-]
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VI; Moria IV
Skąd: Białystok

Obniżanie poziomu przedmiotu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Aimshot
Przeglądarka internetowa: Chrome i android apka

Opis problemu: Dzień dobry, dziś zakupiłem sobie w bublu w sklepie Dobry Łuk Refleksyjny (chyba szybkostrzelności) +X
chciałem obniżyć jego poziom, no i zrobiłem to. Łuku nie ma a w zbrojowni widzę zawyły Łuk Szybkostrzelności +1. Nie mam zielonego pojęcia co się stało. Zdążenie miało miejsce w przedziale czasowym 7:20 a 10:20 11.06.2021

__________________


Wxxx Napisał: "Przecież to nie wina Pana Ce, że już nasrało mu przez te lata na krześle"
kaPxx Napisał: "Za CE47 nikt nie będzie płakał jak poda się do demisji^_^"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Aimshot: 11-06-2021 10:37.

11-06-2021 10:36 Aimshot jest offline Szukaj postów użytkownika: Aimshot Dodaj Aimshot do Listy kontaktów Dodaj Aimshot do twojej listy kontaktowej Zobacz profil MSN Aimshot
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W studni dusz obok przycisku "Obniż poziom przedmiotu" znajduje się przycisk "Obniż poziom przedmiotu do poziomu: zwykły +1"

Prawdopodobnie kliknąłeś ten drugi przycisk. Służył on kiedyś spawaczom do szybkiego zbijania itemów na zwykły +1 w celu oszczędzania many. Mam sugestię, żeby go całkowicie usunąć, ponieważ teraz mamy podczas spawania automat zbijający do zw+1.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
11-06-2021 10:49 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aimshot, wyślij zgłoszenie przez "napisz do nas" w grze, jeśli faktycznie przez pomyłkę kliknąłeś obniżenie do zwykłego +1 to nie powinno być problemu z cofnięciem tej akcji.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


11-06-2021 11:46 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Obniżanie poziomu przedmiotu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH