Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14+R18 S1 nie mogę założyć oblężenia na własny kwadrat » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony S1 nie mogę założyć oblężenia na własny kwadrat 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

S1 nie mogę założyć oblężenia na własny kwadrat Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Great
Przeglądarka internetowa: Chrome 91.0.4472.101

Opis problemu:

Będąc na S1 nie mogę założyć oblegu na samego siebie aby wykonać zadanie:

Wszystkie zagadkowe historie nagle stały się jasne. U wrót miasta stanęła armia potężnych magów, mających przed sobą tylko jeden cel - doszczętne zniszczenie miasta i "wyzwolenie" ludzi od gnębiących ich wampirów. Czas, by wszystkie wampiry zjednoczyły się w walce przeciwko wspólnemu wrogowi.

Komunikat: Wampiry znajdujące się w pierwszej strefie nie mogą zakładać oblężeń.
12-06-2021 19:40 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie, zostanie to poprawione przy najbliższej okazji.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


14-06-2021 13:18 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostałem informację od Konrada, że została wgrana poprawka.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


22-06-2021 10:22 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Dostałem informację od Konrada, że została wgrana poprawka.


Ok, sprawdzę za rok gdy znowu będę na s1. rotfl
22-06-2021 15:17 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14+R18 S1 nie mogę założyć oblężenia na własny kwadrat

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH