Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Błąd sprzedającego - za małe cm » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Błąd sprzedającego - za małe cm 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Anika
Forum Ace


images/avatars/avatar-25710.jpg

Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 82
Klan: Wojownicy Khorna/ DATE
Kraina: Necropolia

Błąd sprzedającego - za małe cm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzeoń Dobry,
Bardzo proszę o cofnięcie aukcji:

Legendarne Doskonałe Krwawe Spodnie Nocy 30 000 2021-06-12 07:24:58 2021-06-13 22:00:00 -

Błędne cm chciałam wystawić za 30kk a wcięło mi 0 i nie jestem w stanie wycofać jej sama bo już jest oferta.

__________________
Zła kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć
_________
R1 nick: Anika | ID: 83874
13-06-2021 12:50 Anika jest offline Szukaj postów użytkownika: Anika Dodaj Anika do Listy kontaktów
Anika
Forum Ace


images/avatars/avatar-25710.jpg

Data rejestracji: 01-01-2008
Postów: 82
Klan: Wojownicy Khorna/ DATE
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Anika
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziekuje nieaktualne. Osiagnely odpowiednia kwotę mimo wszystko.

__________________
Zła kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć
_________
R1 nick: Anika | ID: 83874
13-06-2021 21:19 Anika jest offline Szukaj postów użytkownika: Anika Dodaj Anika do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cofnięte.

EDIT 1:

Cofnęłam zanim przeczytałam post :/


EDIT 2:

Z racji przebitki osoby, która miała celowo kupić item, lepiej jak aukcja będzie i tak cofnięta.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-06-2021 22:35 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Błąd sprzedającego - za małe cm

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH