Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Euro 2020 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Euro 2020 7 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Euro 2020 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie teraz po przegranej naszej reprezentacji zdałem sobie sprawę, że trwają zaległe Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 i nie mamy w BW żadnego eventu związanego z tym wydarzeniem!?!
Jeszcze nie jest za późno, aby naprawić ten błąd Big Grin

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

14-06-2021 20:03 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam pomysł, żeby eventy były dzień po występie naszych i zależnie od tego jak im pójdzie, to taki event nam się trafi. Czyli jutro z okazji dzisiejszego spotkania losowanie pomiędzy takimi:

Gniew Pana Ciemności
Zaćmienie
Ciemność, widzę ciemność!
Woda i krew


Pozytywne tylko w przypadku pozytywnego wyniku, a w dni meczowe i przedmeczowe 50 lucka, oraz +2 evo.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
14-06-2021 20:12 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a dlaczego my tez mamy obrywac jak nasza reprezentacja? :F

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
14-06-2021 23:20 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@reallny wyluzuj Smile Jeszcze tylko mecz o wszystko i o honor zostały Big Grin Damy radę

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
15-06-2021 00:33 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
DużyŁobuz
Junior Member


Data rejestracji: 28-05-2020
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym dodał event +100 do udanej wyprawy i nazwał go, Polacy potrafią, tylko nie nasi w piłkę nożnąxD
15-06-2021 08:45 DużyŁobuz jest offline Szukaj postów użytkownika: DużyŁobuz Dodaj DużyŁobuz do Listy kontaktów
kopnijkota
Full Member


Data rejestracji: 13-07-2011
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jacy kopacze taka administracja bwSmile
15-06-2021 17:53 kopnijkota jest offline Szukaj postów użytkownika: kopnijkota Dodaj kopnijkota do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pożeracz Dusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie to po Euro, można zamknąć Smile

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

23-06-2021 20:58 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przenoszę

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

21-07-2021 13:51 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Euro 2020

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH