Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Procent na udaną wyprawę. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Procent na udaną wyprawę. 13 Ankieta - średnia ocena: 7,9213 Ankieta - średnia ocena: 7,9213 Ankieta - średnia ocena: 7,92
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Procent na udaną wyprawę. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro mamy 100% na udaną zasadzkę to czy nie warto pomyśleć o podniesieniu progów % na udaną wyprawę?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

22-06-2021 11:27 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

generalnie bardzo dobry pomysł Ale tym razemDLA WSZYSTKICH a nie tylko dla premkowiczów. Chamskiego pay to win nie zniese Smile

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
22-06-2021 13:00 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pożeracz Dusz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
generalnie bardzo dobry pomysł Ale tym razemDLA WSZYSTKICH a nie tylko dla premkowiczów. Chamskiego pay to win nie zniese Smile

90% na pielge w III akcie dla nie premkowiczów i 100% dla zaszczepionych premką to będzie chamskie pay2win?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

22-06-2021 13:14 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram pomysł jak najbardziej jestem ZA
22-06-2021 13:23 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
generalnie bardzo dobry pomysł Ale tym razemDLA WSZYSTKICH a nie tylko dla premkowiczów. Chamskiego pay to win nie zniese Smile

90% na pielge w III akcie dla nie premkowiczów i 100% dla zaszczepionych premką to będzie chamskie pay2win?


No nie Smile Chamskie JESZCZE nie Wink Dla porządku dodam, że sam mam premkę Smile

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
22-06-2021 14:47 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy to taki świetny pomysł, by wszystko było na 100%

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
22-06-2021 19:13 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Gader
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 117
Klan: 105; DROP TABLE Users
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
searcher napisał(a)
Nie wiem czy to taki świetny pomysł, by wszystko było na 100%


Myślę, że świetny pomysł zwłaszcza przy pierwszym zaliczaniu wyprawek, gdy kilka razy z rzędu mamy cisze i spokój, a potem 3x pod rząd 65% na czerwono. Strasznie irytujące to jest. Smile
22-06-2021 21:37 Gader jest offline Szukaj postów użytkownika: Gader Dodaj Gader do Listy kontaktów
Scarecrow
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2018
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII; Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej na tak pod warunkiem ustawienia zerowej szansy na wydropienie dobrego przedmiotu Smile

Będziesz mieć osobistą satysfakcję że ci wszystkie wypki zaliczyło + więcej śmieci i zapchanej zbrojowni Smile

Nie będzie wtedy mowy o pay to win i wszyscy będą szczęśliwi. Big Grin

__________________
Wroga i przyjaciela hojnie obdarze, a potem zobaczę kto się kim okaże...
23-06-2021 22:20 Scarecrow jest offline Szukaj postów użytkownika: Scarecrow Dodaj Scarecrow do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może po prostu dodać kolejne ewo zwiększające %?
23-06-2021 22:30 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreatXX napisał(a)
A może po prostu dodać kolejne ewo zwiększające %?



Ta, i będziemy mieć całe 72% zamiast nędznych 67%...
Świetny pomysł Evil

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
24-06-2021 01:17 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

100% na udaną wyprawę ( pielga, akt 3 ) to zdecydowanie za dużo. Obecne 65% jest okey.
24-06-2021 07:26 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
cytat:
GreatXX napisał(a)
A może po prostu dodać kolejne ewo zwiększające %?



Ta, i będziemy mieć całe 72% zamiast nędznych 67%...
Świetny pomysł Evil


Co?
24-06-2021 08:52 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
cytat:
GreatXX napisał(a)
A może po prostu dodać kolejne ewo zwiększające %?



Ta, i będziemy mieć całe 72% zamiast nędznych 67%...
Świetny pomysł Evil


Tak już jest

Pamięć przodków poziom 5
maksymalna szansa na udaną wyprawę +7 %
24-06-2021 12:27 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Scarecrow napisał(a)
Jak najbardziej na tak pod warunkiem ustawienia zerowej szansy na wydropienie dobrego przedmiotu Smile

Będziesz mieć osobistą satysfakcję że ci wszystkie wypki zaliczyło + więcej śmieci i zapchanej zbrojowni Smile

Nie będzie wtedy mowy o pay to win i wszyscy będą szczęśliwi. Big Grin


rozumiem, że jara cię teoretyczne 72% max na udaną pielgę i fakt, że czasem 10 pod rząd nie wejdzie? Bo mnie i wielu innych, wyobraź sobie nie Smile Poza tym, biorąc pod uwagę, że już wszystko co potrzebne mam, nie chodzi mi o drop ale o to, by staty coś znaczyły. By podnosząc je nie odbijać się od sztucznie założonego sufitu. Tak z ciekawości - potrafisz podać choć jeden RACJONALNY powód tego sztucznego ograniczenia?

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
25-06-2021 02:43 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry pomysł
Wprowadzanie elementu losowego na niekorzyść gracza zawsze jest irytujące.
Tym dziwniejsze że zrezygnowano z niego przy 90%, a pozostawiono przy znacznie niższym % na wyprawy.
Malkontentom przypominam liczenia prawdopodobieństwa zdarzeń łącznych - 0,72^2 = 0,5184, czyli przy max szansie masz tylko nieco ponad połowę szans na to, że dwie wyprawy wejdą pod rząd...

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
25-06-2021 14:02 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Procent na udaną wyprawę.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH