Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Punkty skarbu - dodanie opcji losowej runy, punktów ewolucji oraz epickich monet. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Punkty skarbu - dodanie opcji losowej runy, punktów ewolucji oraz epickich monet. 9 Ankieta - średnia ocena: 4,009 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Punkty skarbu - dodanie opcji losowej runy, punktów ewolucji oraz epickich monet. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponawiam temat z powodu wprowadzania możliwości ulepszenia przedmiotów epickich. Wiem, że były już takie propozycje i zostały odrzucone ale proszę zastanowić się nad tym jeszcze raz. Aktualnie mam 117 lvl, punktów skarbu nie używam bo nagrody to jakaś kpina. Po wprowadzaniu ulepszeń epików chętnie przygarnąłbym punkty ewo, jakieś losowe runy lub epickie monety (niestety nie kisiłem przedmiotów jak niektórzy przez co jestem w plecy).
29-06-2021 11:25 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A pisz ile chcesz, bwteam i tak ma to gdzieś, też się znajdą inni co będą jęczeć że znowu będą się monety przewalać jak evo. Szybciej nazbierasz evo żeby wszystkie pkt na max wbić niż żebyś miał chociaż jeden secik skleić z epickich monet, epiki lecą jak krew z nosa + itemy takie że w moim przypadku trzeba wydać ponad 500 epik monet żeby jeden item skleić.
29-06-2021 14:53 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimof napisał(a)
A pisz ile chcesz, bwteam i tak ma to gdzieś, też się znajdą inni co będą jęczeć że znowu będą się monety przewalać jak evo. Szybciej nazbierasz evo żeby wszystkie pkt na max wbić niż żebyś miał chociaż jeden secik skleić z epickich monet, epiki lecą jak krew z nosa + itemy takie że w moim przypadku trzeba wydać ponad 500 epik monet żeby jeden item skleić.


Co mogę powiedzieć. Kto kisił epiki ten nie ma problemu, pozostali mają. Mogą tak ustawić ceny oraz ilość monet, że się nie będą przewalały ale to trzeba nad tym usiąść.
29-06-2021 21:14 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odbieraj itemy za pkt skarbu, moze wleci epik Big Grin

Rozumiem, ze czujesz sie pokrzywdzony bo nie miales 40k itemow w zbrojowni w dniu wejscia patcha, ja tez nie mialem ale prawda jest taka, ze za kilka miesiecy wszyscy beda biegac w tym samym i nie bedzie co robic w tej grze. Epickie monety za punkty skarbu to tylko przyspiesza.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
29-06-2021 21:39 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Odbieraj itemy za pkt skarbu, moze wleci epik Big Grin

Rozumiem, ze czujesz sie pokrzywdzony bo nie miales 40k itemow w zbrojowni w dniu wejscia patcha, ja tez nie mialem ale prawda jest taka, ze za kilka miesiecy wszyscy beda biegac w tym samym i nie bedzie co robic w tej grze. Epickie monety za punkty skarbu to tylko przyspiesza.


No to dodać tylko ewo i runy. Aktualnie punkty skarbu są bezużyteczne.
30-06-2021 08:15 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież Evo i runy też są bezuzyteczne
04-07-2021 10:39 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mychol napisał(a)
Przecież Evo i runy też są bezuzyteczne


Nie dla wszystkich.
04-07-2021 14:26 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez GreatXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam na ten moment 37422 pkt skarbu, najwyższa nagroda za 600 pkt na 60 lvl wynosiłaby 50 ewo. Teraz mam 126 lvl, za 600 dostawałbym powiedzmy 105 ewo. 6 324 ewo za wszystkie punkty zbierane z rok czasu to nie jest mega dużo. To mi wystarczy na piromację poziom 5 i tyle xD.

multipost ostrzeżenie Kylin

^up
XD

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez GreatXX: 02-08-2021 14:11.

27-07-2021 21:17 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Punkty skarbu - dodanie opcji losowej runy, punktów ewolucji oraz epickich monet.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH