Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzje serwerów Moria - sierpień/wrzesień 2021 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Fuzje serwerów Moria - sierpień/wrzesień 2021 17 Ankieta - średnia ocena: 6,5917 Ankieta - średnia ocena: 6,59
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
odd120
Newbie


Data rejestracji: 30-08-2021
Postów: 7
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potwerdzam anulowano budowe budynkow handlarz bronia poziom 63 sie budowal powienien sie wybudowac
- nazwa postaci: adam120 numer postaci 832

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez odd120: 31-08-2021 16:04.

31-08-2021 15:51 odd120 jest offline Szukaj postów użytkownika: odd120 Dodaj odd120 do Listy kontaktów
Adrianus90
Lord


Data rejestracji: 21-10-2009
Postów: 457
Klan: Grupa 3majaca Władze
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Garnizon na 50lvl się nie wybudował niestety nick tupaczek ID: 1178

__________________


r5 Tupaczek
31-08-2021 16:16 Adrianus90 jest online Szukaj postów użytkownika: Adrianus90 Dodaj Adrianus90 do Listy kontaktów
adek6adek
Junior Member


Data rejestracji: 14-04-2010
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie też nie wybudowało, hb na 60 się budowało. nick: adek12345 id: 1044
31-08-2021 16:42 adek6adek jest offline Szukaj postów użytkownika: adek6adek Dodaj adek6adek do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie musicie tego zgłaszać, najprawdopodobniej jutro rano Konrad doda brakujące poziomy.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


31-08-2021 16:51 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co chwile dostaje info "przerwa konserwacyjna". Pomaga ponowne zalogowanie sie na konto.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
31-08-2021 16:53 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MasterOfPuppets
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie otwierasz link https://r2.bloodwars.interia.pl/, a nie https://r2.bloodwars.pl/ - ten pierwszy jeszcze przez jakiś czas będzie prowadził do starego serwera.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


31-08-2021 17:01 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jest.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
31-08-2021 17:02 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
j3r2yk
Double Ace


Data rejestracji: 09-08-2011
Postów: 120
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy można się przenieść na nowy pusty kwadrat wielokrotnie i będzie tak samo rozbudowany jak za pierwszym razem?
Ułatwiłoby to sprawę przy łączeniu klanów
08-09-2021 18:05 j3r2yk jest offline Szukaj postów użytkownika: j3r2yk Dodaj j3r2yk do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
j3r2yk napisał(a)
Czy można się przenieść na nowy pusty kwadrat wielokrotnie i będzie tak samo rozbudowany jak za pierwszym razem?
Ułatwiłoby to sprawę przy łączeniu klanów


Tak, do 2tyg po fuzji.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
08-09-2021 18:17 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ShaeronPL napisał(a)

cytat:
adzi4n napisał(a)
5. Dalej postuluje żeby na sezonowce zmniejszyć koszt run w epikowaniu.

No nie wiem. Wydaje mi się, że wystarczy myśleć o tym odpowiednio, ja nie mam problemów ze zbyt drogim epikowaniem https://r21.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=5ba716ebb8
(Za dwa dni opaska leci na ep5)

2. Obniżyć koszt Gai, Piromancji, Hydromancji i Formy astralnej - koszty wbicia więcej niż jednego na 5 poziom są niebotyczne w stosunku do tego co można osiągnąć na serwerze sezonowym i często pozostawią wybór tragiczny, czy używać dodatkowych run czy wbijać inne rzeczy. Dobrze by było dać choć cień szansy na wbicie więcej niż jednego na 5 i obciąć ich koszt o np 25%.


Szedłeś cały sezon w runy, to nie masz wbitych evo. Proste.
Akurat ten systen na sezonówce wypada fajnie, można iść w evo i odpalić sobie Behe ZiZ Amb Ssanko na zaparze.
Można iść w runy i mieć dobrze wbity sprzęt.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez repe: 11-09-2021 11:32.

11-09-2021 11:31 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
ShaeronPL
Junior Member


Data rejestracji: 26-08-2016
Postów: 23
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
repe napisał(a)
Szedłeś cały sezon w runy, to nie masz wbitych evo. Proste.
Akurat ten systen na sezonówce wypada fajnie, można iść w evo i odpalić sobie Behe ZiZ Amb Ssanko na zaparze.
Można iść w runy i mieć dobrze wbity sprzęt.


Mam tak:
Gaja - 5, Hydromancja, Piromancja, Forma Astralna - 4
Skrzydła, Gruczoły Jadowe, Wzmocnione ścięgna - 10
Wzmocnione mięśnie - 9
Harmonijny rozwój - 7
Oświecony, Szósty zmysł - 6
Dodatkowa komora, Krew demona, Mutacja DNA, Potęga - 5
Lekkość bytu - 3
Absorpcja - 2
Skażenie maną - 1

Nie uważam, że nie mam wbitych evo, od 3 tygodni nie robię nic, co by mi zwiększyło wyniki, ulepszyłem sobie przez ten czas Piromancję i Hydromancję na 4. Po prostu uważam, że evo związane z runami są zbyt drogie jak na sezonówkę, także przez to, że nimi się farmi więcej esencji.
12-09-2021 22:01 ShaeronPL jest offline Szukaj postów użytkownika: ShaeronPL Dodaj ShaeronPL do Listy kontaktów
ShaeronPL
Junior Member


Data rejestracji: 26-08-2016
Postów: 23
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cokolwiek w temacie resetu Morii sezonowej? Nikt nic nie mówi, nawet posta nie ma w którym można by temat zagaić, a sezon drugi już tak martwy, że aż szkoda się logować kolejnego bezproduktywnego dnia.
13-09-2021 13:18 ShaeronPL jest offline Szukaj postów użytkownika: ShaeronPL Dodaj ShaeronPL do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sezon na którym robi się martwica po 5 miesiącu gry, wydłużony do jak narazie .. 7 miesięcy.

BW TEAM <3
13-09-2021 15:21 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
Sekibun
Member


Data rejestracji: 23-11-2019
Postów: 43
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z każdym kolejnym dniem bez resetu lub info z tym związanym tracicie kilka osób.
Za miesiąc zostanie ledwie na 2 pełne klany, a napisanie coś w stylu " restart będzie między 'x' a 'x' dniem września" nie wymaga wiele wysiłku.
13-09-2021 20:15 Sekibun jest offline Szukaj postów użytkownika: Sekibun Dodaj Sekibun do Listy kontaktów
tankist
Member


Data rejestracji: 18-05-2014
Postów: 25
Kraina: Moria VI

Kalendarz mi stanął? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jestem pewien czy kalendarz mi stanął czy BW przyspiesza, czy jeszcze co innego, ale jakoś tak się stało że 2wu tygodniowy okres ochronny skończył się po tygodniu... Tak było planowane czy wyszło w praniu?
I gdzieś mi się zapodziały WSZYSTKIE (no prawie bo oprócz raportów "powolnej przemiany...") zapisane wiadomości i raporty z Exp i Aren ....też tak miało być? (zdawało się mnie że tak nie miało być, a przynajmniej tak miało nie być)... Ja chcę żeby wróciły i jak to uczynić? Hmmm?
14-09-2021 21:15 tankist jest offline Szukaj postów użytkownika: tankist Dodaj tankist do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@tankist

Okres przejściowy po Fuzji zakończy się za 7 d. 2 godz. 12 min. 38 sek.

ja zmieniłem adres zamieszkania i wszystko gra, jeśli jest coś prawdy w tym co piszesz, to -> dział bugi.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
14-09-2021 21:49 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzje serwerów Moria - sierpień/wrzesień 2021

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH