Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO PYTANIE DO ADMINISTRACJI - ISTOTNE ZMIANY (serwer speed) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony PYTANIE DO ADMINISTRACJI - ISTOTNE ZMIANY (serwer speed) 31 Ankieta - średnia ocena: 8,8431 Ankieta - średnia ocena: 8,8431 Ankieta - średnia ocena: 8,8431 Ankieta - średnia ocena: 8,84
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Trucha
Member


Data rejestracji: 26-05-2020
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Robi się niepotrzebne przepychanie BW<->Gracze.
@MasterOfPuppets czy jesteście w stanie zebrać w jakimś miejscu (chociażby darmowy redmine/trello) wszystkie rzeczy, nad którymi pracuje aktualnie Konrad z orientacyjnym rozbiciem na procent zrealizowania? Czy taka lista w ogóle istnieje? Wydaje mi się, że gdyby gracze mieli minimalny wgląd lub informacje od zespołu BW o tym nad czym teraz pracują, co wyjdzie w najbliższym, a co w późniejszym patchu, to ucieszyłoby się wiele mordek.
A jeżeli nie jesteście w stanie takiej listy aktualizować, bo nie macie czasu i zasobów, to pro bono mogę prowadzić taki projekt.
20-08-2021 13:35 _Trucha jest offline Szukaj postów użytkownika: _Trucha Dodaj _Trucha do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@MasterOfPuppets
Serio, są ludzie którzy chcą w to grać, więc weźcie im pozwólcie. Załóżcie Patronite, zrzutke, czy co tam chcecie. Jest multum możliwości na zebranie funduszy więc nie wiem jak można tłumaczyć się biedą i małym studiem. Ja się chętnie dorzucę ekstra i myślę że nie będę jedyny, bo średnia wieku graczy to pewnie koło 30 jak nie lepiej, dla których ekstra dycha czy dwie miesięcznie to nie jest jakiś duży wydatek.
Myślę że otwarty dialog z graczami którzy nieraz grają po naście lat i próba wspólnego rozwiązania problemu jest lepsza niż udawanie że problemu nie ma. Na pewno temat był przewalony kilkanaście razy już, ale no wydaje mi się że i gracze i administracja jest trochę pod ścianą. Każdy by chciał ale nie ma jak Tongue

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez gihad: 21-08-2021 02:23.

20-08-2021 22:32 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
KlikKlak
Junior Member


Data rejestracji: 07-01-2021
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytałem praktycznie każdy post w tej przepychance, i nie spodziewałem się że administracja BW ma aż tak 'zamknięte głowy'....

Przykre jest to że gra jest dobra, ale ma zbyt mało grono graczy by móc się dalej rozwijać, wydaje mi się że te 7-10 lat temu "prime' gier przeglądarkowych został przez BW przespany...

BTteam najwidoczniej nie rozumie w tym temacie jednej, najważniejszej chyba rzeczy.
Że sugestie graczy są po to by Ci co nadal grają dalej mieli ochotę klikać w tę gierkę i ewentualnie przyciągnąć większą rzeszę, a nie po to by kogoś obrazić wyrażając swoje uwagi.

Pamiętajcie żę w Waszą grę grają głównie ludzie 25-50 a nie 10-15...

Co do postu wyżej z pomysłem typu Patronite - przecież to zajefajny pomysł - jeśli pomogłoby to Wam w rozwoju, ujawnilibyście przy tym jakiś "biznesplan"(w cudzysłowiu, chodzi oczywiście dalsze plany rozwoju gry) to NA PEWNO ludzie by Was wsparli.
Część środków przeznaczylibyście np. na reklamę w sieci co przyniosłoby również trochę nowych graczy.
21-08-2021 10:16 KlikKlak jest offline Szukaj postów użytkownika: KlikKlak Dodaj KlikKlak do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I po co im ten patronite? Cele, z ktorych beda musieli sie rozliczyc? I to wszystko dla jakiej kwoty? Kilkuset, moze kilku tysiecy zlotych? Na dodatkowego programiste na pewno nie wystarczy. Master juz Wam kilka razy probowal wytlumaczyc, ze nie ma opcji na kolejna osobe, ktora pomoze Konradowi. Jesli tego nie zrobili kilka lat temu, to na pewno tego nie zrobia teraz.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
21-08-2021 13:05 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
I po co im ten patronite?


ja się ciągle zastanawiam gdy otrzymuje wynagrodzenie: po co mi to? wolałbym takie sążne owocowe czwartki albo jakąś laurkę...

cytat:
Cele, z ktorych beda musieli sie rozliczyc?


a nie na tym polega przypadkiem praca xD? albo ogólnie dorosłość XD?

cytat:
I to wszystko dla jakiej kwoty? Kilkuset, moze kilku tysiecy zlotych?


może za taką za którą warto raz na pół roku popracować w sobotę?

cytat:
nie wiem w którym miejscu kogoś obraziłem, lub w którym o cokolwiek obwiniałem Graczy.


Obraza:

cytat:
To że mówię że nie masz racji, to nie jest nic osobistego - po prostu Twoje wyobrażenia na temat tego ile można zarobić na piętnastoletniej tekstowej grze na przeglądarkę są oderwane od rzeczywistości.


Jakby ktoś szukał to to zdanie się zaczyna dokładnie po kropce z wypowiedzią sugerującą nieobrażanie graczy xD

Wyjaśniam: To zdanie jest obraźliwe gdyż sugeruje, że się na czymś nie znam, co byłoby o tyle spoko gdybym chociaż zasugerował co ja sobie nt gry wyobrażam, a ja tego nie zrobiłem, jedynie operowałem punktami odniesienia ale nie mam pojęcia ile się zarabia i nie uważam żeby do stwierdzenia "kiedyś było więcej graczy a i tak działaliście podobnie" trzeba rzucać konkretnymi kwotami.

Obwinianie graczy:

odbywa się ono w każdym momencie w którym piszesz "musicie zrozumieć..." "nie rozumiecie, że..." , kiedyś rzuciłeś takim sztosem którego nie chce mi się szukać ale to chyba każdy pamięta, że "chyba tylko Tobie zależy na bw" i to wszystko to jest obwinianie graczy, które jest irytujące w momencie gdy Ty najprawdopodobniej nawet nie bulisz za premkę o ile grasz xD

Jakby ktoś nie zauważył to temat soboty jest memiczny. Nie panie Mopie, nie jest to clue problemu i nie naprawi to gry ani Waszego podejścia jeśli Konrad zacznie pracować w soboty. To jest tylko memiczne zwrócenie uwagi na to w jaki sposób się komunikujecie i odnosicie do graczy. Specjalnie dla Ciebie wyjaśniam wprost, czuje krindż że to robię:

Community Managerze, z racji pełnionej funkcji, nie powinieneś do społeczności pisać słów:

"Choćbym nie wiem jak bardzo bardzo bardzo prosił Konrada, to nie będzie on pracował w weekendy"

Gdyż z naszej perspektywy brzmią one w taki sposób, jakby praca w weekendy była czymś uwłaczającym dla Was. Strzelam w ciemno, że co najmniej połowa graczy BW pracuje bądź pracowała kiedyś w soboty i może taką wypowiedź odebrać jako sugestie, że patrzycie na nas z góry, co pasuje do tego jak wygląda Wasz stosunek do nas, i nie będziecie się zniżać do naszego poziomu. Oczywiście, że to nie było Twoją intencją żeby to tak zabrzmiało, ale tak zabrzmiało. Mogłeś to samo powiedzieć w bardziej przemyślany sposób np "z racji innych zobowiązań prywatnych Konrad nie ma możliwości pracy w weekendy" znaczyłoby to samo, ale wydźwięk byłby inny. Ogólnie to większość Twoich wypowiedzi brzmi jakbyś nie posiadał inteligencji emocjonalnej i to jest aktualnie gigantyczny problem i napęd kryzysu wizerunkowego BW Teamu.


Co do samego patronita czy sprzedazy BW, ja podkreślę, że w moim pomyśle pierwszym punktem jest zmiana właściciela. Samo założenie zbiorki w mojej opinii nic nie da bo takie coś już jest i nazywa się premium... BW team tego nie wykorzystuje. Dopiero zmiana właściciela ma szanse dać bodziec starym graczom do powrotu, aktualny do zainwestowania w projekt, nowym w otrzymaniu odświeżonego produktu. Samo danie im więcej hajsu nic nie zmieni skoro już były czasy kiedy tego hajsu było więcej.
21-08-2021 15:29 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by twardy
I po co im ten patronite? Cele, z ktorych beda musieli sie rozliczyc? I to wszystko dla jakiej kwoty? Kilkuset, moze kilku tysiecy zlotych? Na dodatkowego programiste na pewno nie wystarczy. Master juz Wam kilka razy probowal wytlumaczyc, ze nie ma opcji na kolejna osobe, ktora pomoze Konradowi. Jesli tego nie zrobili kilka lat temu, to na pewno tego nie zrobia teraz.


Dobra przeczytałem link który MoP gdzieś wcześniej wkleił i widzę że z Patronite raczej na ekstra parę rąk do pracy nie nazbierają, zwłaszcza że te posty tam i kwoty są z 2014 roku xD

No to szkoda, trzeba sobie powiedzieć że oglądamy agonię tej gry, szkoda że BWteam przespał swoją szansę bo jak ostatnimi czasy widać gry z Polski też mogą zawojować świat, a uniwersum jest na tyle ciekawe że na pewno ktoś by mógł się zainteresować licencją.
Oczywiście nie w momencie kiedy w grę gra 300-500 osób, bo co to za fanbase xD

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

21-08-2021 15:41 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
Amelinium
Member


Data rejestracji: 24-05-2018
Postów: 49
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Amelinium
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gihad napisał(a)
No to szkoda, trzeba sobie powiedzieć że oglądamy agonię tej gry, szkoda że BWteam przespał swoją szansę bo jak ostatnimi czasy widać gry z Polski też mogą zawojować świat, a uniwersum jest na tyle ciekawe że na pewno ktoś by mógł się zainteresować licencją.
Oczywiście nie w momencie kiedy w grę gra 300-500 osób, bo co to za fanbase xD


Ja mysle wciąż, ze gdyby napisać odpowiedni plan i faktycznie zacząć go efektywnie wdrażać można ten produkt jeszcze wykorzystać. Jako ze głównie grają w to osoby używając BW trochę jako gry społecznościowej - oprócz rzeczy oczywistych pociągnąć to w ta stronę bardziej. Gdyby był jakikolwiek faktycznie podobny produkt tego typu na rynku, tylko lepiej prowadzony - nie pisalibyśmy tych jałowych postów widząc lekceważenie i arogancję administracji - tylko wszyscy byśmy tam klikali. No, ale nie ma :3

Nie będzie to na pewno coś na duża skale, ale jako produkt niszowy dla konkretnej gruby odbiorców jak najbardziej.
21-08-2021 15:58 Amelinium jest offline Szukaj postów użytkownika: Amelinium Dodaj Amelinium do Listy kontaktów
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uwibiam ta obrone ^mamy tylko jednego programiste^
Rozumiecie ze 3s juz w 1/3 top2 klan sie skasowalo.
Zaraz ten biznes zamkniecie.. i tyle z wymowek bedzie.

ULEPSZANIA EPIKOW
Co do itemkow mam end gamowy dystans a mialem w duuupe daleko, 7 upow glowe, 14 klata, 11 spodnie, mam talki na 3, zaraz na 4 beda wchodzil, bizu tez, szyja wilko 9 upow i nietoperki 1e z 8 upow i ldsk, refleks wilka i... dziekuje finito. Jedyne upierdliwe gowno to KW.
Zdecydowanie musicie ulepszenia przygasic i to dosc, zdecydowanie jakos przychamowac noszenie low lvl SSa czy Nocek bo ten jeden item daje toone kopa, czy siurek dawal, teraz to juz nie takze nie top nie gadajcie glupot bo w dupie byliscie g widzieliscie Wink

KW...
Prosty klimat zrobic, znajde dany umag/umagi i moge go trzymac.. np znalazlem pierwszy 1/4 dmg i wiedza,chce tylko 1/4 taki pol zapis robie i podwojny szukam osobno na % drugiego i 3ciego, znalazlem hp na pozycji podwojnego umaga i dopisuje do 1/4 i mam 1/4 i HP i szukam na pozycje potrojnego z % jak na trzeci i heja. To poprawi to glupie RNG.



SENS KLEPANIA SIE KLANOW
Zalozylem na to osoby temat.. jak nie wprowadzicie bardzo sensownego systemu klepania sie klanow co by dawalo cos wartosciowego to to wszystko zdechnie.

__________________
R20: Wolf
22-08-2021 06:54 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
Gader
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 117
Klan: 105; DROP TABLE Users
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki za nic nie robienie z przyszłością gry, właśnie skasowałem 2 postaci na r20. Żegnam was paruwy

ostrzeżenie spam Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 25-08-2021 11:50.

23-08-2021 21:41 Gader jest offline Szukaj postów użytkownika: Gader Dodaj Gader do Listy kontaktów
Amelinium
Member


Data rejestracji: 24-05-2018
Postów: 49
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Amelinium
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Abstrahując od memicznego już „Konrad nie pracuje w soboty”, rozumiem ze community manager nie pracuje również w piątek oraz w poniedziałek? Oprócz soboty rzecz jasna, bo to już ustaliliśmy bardzo niewłaściwe. Kilka osób się wypowiedziało i temat wisi kilka dni bez odpowiedzi.

Podsumowując:

1. Zadałam pytanie gdzie można na bieżąco obserwować informacje o gotowych do wprowadzenia zmianach oraz tych planowanych. - czekam wciąż na odpowiedz.

2. Gracz Trucha zaproponował pomoc we wspomnianym wyżej temacie - również sadze, ze czeka na odpowiedz.
W momencie gdy ktoś wychodzi z taka inicjatywa wypada cokolwiek odpisać, serio.

3. Pojawiła się ciekawa propozycja, aby skupić się na rozwoju oblężeń dodając np jakis typ zasobów do nich - ponownie warto by było odpowiedzieć. Propozycja całkiem sensowna.

4. Mop napisał kilka obraźliwych odpowiedzi tak, ze nawet kartel groteskowo wręcz musiał wyjaśnić w czym rzecz i wyjaśnił. Dobrze byłoby się zreflektować teraz, zamiast chować głowę w piasek i unikać odpowiedzi. Wbrew pozorom to co i w jaki sposób piszesz drogi Mopie ma bezpośredni wpływ na postrzeganie całego teamu przez graczy.

Aktualny bilans tego postu - 2 skasowane top konta, 2 oddane top konta, w międzyczasie 3 porzucone widząc po rankingu i nastroje wyglądające ze będą dalsze kasacje. ^^
Dobra robota, tak trzymac to nawet nie dotrwa nikt do końca sezonu, nie mówiąc o rozpoczęciu kolejnego! Smile
23-08-2021 22:23 Amelinium jest offline Szukaj postów użytkownika: Amelinium Dodaj Amelinium do Listy kontaktów
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Amelinium
2. Gracz Trucha zaproponował pomoc we wspomnianym wyżej temacie - również sadze, ze czeka na odpowiedz.
W momencie gdy ktoś wychodzi z taka inicjatywa wypada cokolwiek odpisać, serio.

3. Pojawiła się ciekawa propozycja, aby skupić się na rozwoju oblężeń dodając np jakis typ zasobów do nich - ponownie warto by było odpowiedzieć. Propozycja całkiem sensowna.


Moglbys chociaz cos tam napisac w tamtym temacie coby nie wygladalo na malo interesujace, jakies 2grosze rzucic

__________________
R20: Wolf
24-08-2021 01:53 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
Ryuki
Junior Member


Data rejestracji: 12-04-2021
Postów: 22

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To doczego doprowadzacie gre na necro speedzie

Wampir, który był celem ataku, niespodziewanie zniknął ze swojego miejsca zamieszkania tuż przed Twoim przybyciem. ...

Zamiast sie ogarnac i wprowadzic rozsadne rozwiazania to nic nie zrobiliscie ;x serio traktujecie nas jak Szmaty nic wiecej i to jest smutne
24-08-2021 13:12 Ryuki jest offline Szukaj postów użytkownika: Ryuki Dodaj Ryuki do Listy kontaktów
Sandromex
Full Member


Data rejestracji: 19-07-2011
Postów: 63
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niedługo Konrad, będzie miał wolne nie tylko weekendy Smile

ostrzeżenie spam Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 25-08-2021 11:50.

24-08-2021 20:33 Sandromex jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandromex Dodaj Sandromex do Listy kontaktów
Amelinium
Member


Data rejestracji: 24-05-2018
Postów: 49
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Amelinium
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurczę, widzę że community manager nie pracuje oprócz weekendów też w piątki, poniedziałki i wtorki :/

Myślicie, że w środy pracuje?

ostrzeżenie spam Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 25-08-2021 11:51.

25-08-2021 09:37 Amelinium jest offline Szukaj postów użytkownika: Amelinium Dodaj Amelinium do Listy kontaktów
Karyuu
Junior Member


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 17
Klan: -brak-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No witam, Widze rozwineła się tutaj duża dyskusja co byśmy chcieli zmienić:

no to ja z konkubiną dyskutowalismy wczoraj co byśmy chcieli mieć w grze swoich marzeń to tak:

-większe przyciski bo na moim telefonie cieżko naciskać jak jestem pijany po pracy
- na forum wiecej moderacji bo nie odpisują zawsze na posty ale pewnie jest to spowodowane natłokiem obowiązków i rzeczy wazniejszych. Dodatkowo pewnie dochodzą trudy i znoje życia prywatnego dlatego nie powinniśmy ich za to winić - nie każdy żyje grą

- autokorektę wulgaryzmów - nie lubie czytać wulgarnych wiadomości toksycznych graczy na czacie globalnym oraz klanowym - w niedziele potrzebuję relaksu a nie stresu

- latwy dostęp do funkcji zakupu przedmiotów i lepszego dropa o której wspomniała admnistracja bo niestety dalej nie moge jej znaleść (poruszyłem ten temat w wątku ponizej)

R20 UMAGI największa zmora w grze na ten moment

- sugeruję zmienić nazwę rasy władca zwierząt na coś mniej obraźliwego - nie powinniśmy panowac nad zwierzętami, jestem członkiem PETA i to jest atak w moją stronę.

- czy bedom jakieś rabaty na premke ? Musiałem dużo razy zmieniać rase bo niestety nie są zbalansowane

__________________

25-08-2021 12:43 Karyuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Karyuu Dodaj Karyuu do Listy kontaktów
Gader
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 117
Klan: 105; DROP TABLE Users
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę MoPowi zabrakło jaj i wysłał swojego miniona, żeby nas utemperował.

Właśnie tym zachowaniem pokazujecie znów jak olewacie graczy.

To jednak była dobra decyzja o tej kasacji.

spam ostrzeżenie Kylin


szczekaj dalej zielony piesku.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Gader: 27-08-2021 21:15.

25-08-2021 12:45 Gader jest offline Szukaj postów użytkownika: Gader Dodaj Gader do Listy kontaktów
Karyuu
Junior Member


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 17
Klan: -brak-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CHciałbym abyśmy negatywne odłożyli na bok i spokojnie przedyskutowali przyszłość tej gry

Nie działajmy pod wpływem emocji - poprowadźmy dialog

__________________

25-08-2021 12:50 Karyuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Karyuu Dodaj Karyuu do Listy kontaktów
Gofer666
Triple Ace


images/avatars/avatar-5447.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 231
Klan: [LoS]
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ze wszond

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i tak w zadumie piątku się doczekaliśmy.

spam ostrzeżenie Kylin

O nie, tylko nie to

__________________
R20: DrGofer

cytat:
Ptyś napisał(a) 14-04-2013 01:32
stałka+1= ban



\o/

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Gofer666: 27-08-2021 19:21.

27-08-2021 14:29 Gofer666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gofer666 Dodaj Gofer666 do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Master
Piszesz "musicie zrozumieć, że..."
Nieprawda - nic nie musimy rozumieć Smile MY chcemy grać w grę, która daje nam jakąś frajdę a WY macie nam to zapewnić bo inaczej pójdziemy w chu...steczkę i nie zobaczycie już ani grosza z naszej premki.
Wciąż sugerujesz, że nie znamy się, nie wiemy, głupi jesteśmy (wiem, dosłownie o głupocie nie napisałeś ale trudno pomyśleć coś innego gdy się czyta twoje wypowiedzi) Jeśli na tym ma polegać praca CMa to pierwszy lepszy troll internetowy robi dokładnie to samo i to za darmo Tongue
Tak samo mamy w odwłokach fakt, że Konrad jest jedynym programistą. Ta gra nie istnieje po to żebyście WY się dobrze bawili w pracy ale MY po pracy Smile Wasz wysiłek (a raczej, jak do tej pory jego brak) jest dla nas nieistotny.
Owszem możemy tenże wysiłek docenić, jeśli wreszcie (o, cudzie!) zrobicie coś dobrze i szybko ale takie tłumaczenia są zwyczajnie żałosne Smile
Żegnając się załączam różne wyrazy Smile

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
27-08-2021 19:39 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No u nas juz pisali i raczej malo kto bedzie gral 4S. jedynie cos tam pewnie u Besti pare ludzi bedzie klikac ale watpie by dlugo sie im chcialo. Jaja beda jak BW mysleli ze to ulepszanie epikow i pare zmian do broni nas zaspokoi na wiecej niz jeden sezon jak polowa klanu sie pokasowala bo juz im sie to znudzilo .. XDD

__________________
R20: Wolf
28-08-2021 03:21 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodam tak do tematu jak z osobnego ktory zalozylem, 3cia mapa wraz z nowym eq (buty/pasek/etc) polaczone to z surowcami na walenie sie miedzy klanami. Te trzy rzeczy cos by mogly ruszyc i musze one byc ze soba dosc zwiazane, tzn nowe eq np mozna by tylko zdobyc na 3ciej mapie.. i na przyklad ulepszac je tylko z surowcow z walk klanowych czy cos w tym stylu. 3cia mapa na tyle ciezka a zarazem trudna do ogarniecia strategicznie by naprawde dalo to kopa na dlugi czas i heja banana.

multipost ostrzeżenie Kylin

__________________
R20: Wolf

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 28-08-2021 12:22.

28-08-2021 03:40 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piszę to w poniedziałek nad ranem. MoP Dalej nie raczył odpowiedzieć KOMUKOLWIEK. Jeśli pieniądze BWTeam są marnowane na pensję dla tak pracowitego człowieka jak on, to już rozumiem czemu nie starcza ich na zatrudnienie drugiego programisty. Do jasnej niespodziewanej kontroli!!! Jeśli tak będziecie nas lekceważyć to niedługo na czapkę sliwek nie zarobicie Smile Sam zacząłem przygodę z inną grą i jeśli się tam zadomowię, to premkę ode mnie zobaczycie jak własne uszy bez lustra Smile Ale bawcie się tak dalej. Olewajcie nas, traktujcie jak głupków, zbywajcie byle czym. to w końcu WY przestaniecie zarabiać a nie my Smile
Ponownie załączam różne (niekoniecznie pochlebne) wyrazy

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
30-08-2021 04:12 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Karyuu
Junior Member


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 17
Klan: -brak-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aha no to ten chciałem jesscze dodać do gry komputerowej możliwość dodawania pref / suf do danego przedmiotu ( np od pierwszego zeby wbijac)

i tryb battle royal - w kazdej rundzie gry komputerowej kazdy walczy z jedną losową osoba z puli i przechodzi dalej az zostana 2 osoby.

Ps. czemu nie ma opcji noszenia paska w tej grze komputerowej ?


Z góry dziekuje za odpowiedz administracji i programistom
Życze miłego dnia oraz pomyślnego tygodnia pracy

__________________

31-08-2021 09:24 Karyuu jest offline Szukaj postów użytkownika: Karyuu Dodaj Karyuu do Listy kontaktów
Amelinium
Member


Data rejestracji: 24-05-2018
Postów: 49
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Amelinium
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo jest przykre, że administracja nic nie odpowiedziała lekceważąc graczy w tym temacie. Tylko osoba od redagowania forum dokleja te komiczne warny jakbyśmy dalej byli w 2005-2010 roku na pierwszych forach internetowych.

Moja postać zdobyła blaszkę za merihima w sobotę (11.09.21). Dosyć wolno szło, większość klanu już dawno miała, w innych klanach różnie, ale przyjmijmy to za okres czasu gdy kto chciał bez spiny mógł do tego etapu dojsc.

Generalnie od tego momentu cała gra w bloodwars polega na tym, że raz dziwnie stawiamy ekspedycje z borkrugiem w 3-4 osoby żeby ekspic, dążąc do zrobienia tego w 2 (już kilka udanych duetów się udało zrobić). Potem Zepar w podobnej ilości, o ile komuś umagi uda się złożyć pod to. Oblężeń nie ma, bo jest za mało graczy + ostatni patch rozwalił balans pomiędzy postaciami w drobny mak, a oblężenia wygladaja teraz jakby nikt nie sprawdził jak to będzie wygladac po patchu.

Czyli można uznać, ze gra się skończyła, bo już nie ma co robić. Czyli bez dalszego celu można spokojnie zresetować w tym momencie. Po 3 miesiącach, może 3 miesiące + tydzien. Gdzie tam pół roku.
14-09-2021 15:18 Amelinium jest offline Szukaj postów użytkownika: Amelinium Dodaj Amelinium do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co z opcja przeniesienia konta z sezonowego na stara morie? moze byliby chetni, ktorzy chcieliby kontynuowac swoja przygode na danym koncie dalej?:>

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
16-09-2021 01:46 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie no na sezonowym teraz mnie naszlo zmiana plci oraz zmiana rasy z 30dni na 2tyg tez spoko

__________________
R20: Wolf
17-09-2021 01:03 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO PYTANIE DO ADMINISTRACJI - ISTOTNE ZMIANY (serwer speed)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH