Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY "Fairdrop" podróży i zadań » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony "Fairdrop" podróży i zadań 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Trucha
Member


Data rejestracji: 26-05-2020
Postów: 32

"Fairdrop" podróży i zadań Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć,

nie wiem jak u Was, ale mi osobiście od początku serwera s20 nie wylosowało ani razu zadania za 600 pkt evo. Raz miałem zadanie 4 x 2 lvl run, dość dawno temu. Codziennie mam monety, PLN, reputację, w najlepszym wypadku runy 4 x 1 lvl lub pkt ŁPC (400...).
W podróży podobnie, bardzo często "losowator" wylosował 9x PR. Nikt w 3 akcie nie idzie po PR. Jedyną wartościową rzeczą z zadań/podróży są ŁPC, EVO i do pewnego etapu runy.
Na serwerze sezonowym, ale nie tylko, podobnie jak z dropem - nie masz go, to jesteś do tyłu. Ok, mamy kuźnię, ale co z tego, skoro do ulepszenia potrzeba EVO.
Może zasadniej byłoby zwiększać szansę na wylosowanie istotniejszych rzeczy wraz ze wzrostem poziomu postaci?
12-09-2021 00:27 _Trucha jest offline Szukaj postów użytkownika: _Trucha Dodaj _Trucha do Listy kontaktów
_Trucha
Member


Data rejestracji: 26-05-2020
Postów: 32

Autor tematu Temat rozpoczęty przez _Trucha
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panowie, bez jaj. Od 2 tygodni nie miałem ŻADNEGO zadnia na chociażby 100 pkt ewolucji.
To jest bezsens.
22-09-2021 00:04 _Trucha jest offline Szukaj postów użytkownika: _Trucha Dodaj _Trucha do Listy kontaktów
Sekibun
Member


Data rejestracji: 23-11-2019
Postów: 43
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panowie bez jaj , macie poprostu pecha i tyle. Skończcie narzekać, to jest gra i gra musi mieć elementy losowości. Jak grasz w monopol albo pokera to też płaczesz że nie wypadła odpowiednią ilość oczek albo nie dostałeś lepszych kart ?
Tworzysz swoją własną postać i prowadzisz ja w taki sposób w jaki chcesz , jak dadzą każdemu to samo to nie będzie już różnorodności.
22-09-2021 07:05 Sekibun jest offline Szukaj postów użytkownika: Sekibun Dodaj Sekibun do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No zgadzam się z przedmówcą. Jakies RNG musi być w zdrowych obszarach gry, i zadanka są jak dla mnie nie do ruszenia. W wielu innych grach takie daily questy funkcjonują i nie słyszałem żeby ktoś na nie narzekał. Zresztą już chyba nawet był do nich jakiś update kilka miesięcy temu.

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

22-09-2021 11:17 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY "Fairdrop" podróży i zadań

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH