Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R17 Brak premium za wasala po fuzji. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak premium za wasala po fuzji. 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Brak premium za wasala po fuzji. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Mordred

Opis problemu:

Witam,
nie wiem jak pozostali moi wasale, ale przynajmniej jedno z kont po fuzji otrzymało przedłużenie konta premium(dzisiaj) i niestety ja nic z tego nie otrzymałem. Moje nowe id na koncie Mordred, to 6786.

Problem bliźniaczy do tego: Brak dodatkowych dni premium za wasala

W związku z powyższym wnioskuję o ponowne przypisanie moich wasali do mojego nowego id, oraz dopisanie brakujących dni premium.

Pozdrawiam.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
14-09-2021 16:02 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez searcher
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzisiejszy update: Twoje konto PREMIUM zostało przedłużone o 18 dni!

Oraz informacja dla wszystkich w podobnej sytuacji:
cytat:
Wasale zostaną jeszcze dziś przepisani u wszystkich graczy.

Dzięki KG.

Temat do zamknięcia.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
22-09-2021 16:18 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R17 Brak premium za wasala po fuzji.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH