Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 problem z atakami i ulepszaniem run » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony problem z atakami i ulepszaniem run
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rigsa
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2017
Postów: 9

problem z atakami i ulepszaniem run Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:Riggs
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu: R2 na komputerze nie mogę napadać innych graczy oraz nie mogę ulepszać run.
20-09-2021 23:02 Rigsa jest offline Szukaj postów użytkownika: Rigsa Dodaj Rigsa do Listy kontaktów
Rigsa
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2017
Postów: 9

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rigsa
nadal nie mogę wyprowadzać ataków na graczy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na komputerze nie mogę wyprowadzać ataków.
Na telefonie nie mam z tym problemów.
22-09-2021 08:19 Rigsa jest offline Szukaj postów użytkownika: Rigsa Dodaj Rigsa do Listy kontaktów
Rigsa
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2017
Postów: 9

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rigsa
a także na kompie nie mogę ulepszać i rozbijać run Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ktoś to czyta i może odpisać co należy zrobić, żeby to naprawić.
22-09-2021 08:22 Rigsa jest offline Szukaj postów użytkownika: Rigsa Dodaj Rigsa do Listy kontaktów
Zmoorek
Newbie


Data rejestracji: 16-10-2016
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Usuwałeś ciasteczka? Próbowałeś innej przeglądarki? Próbowałeś trybu incognito w przeglądarce?
22-09-2021 08:23 Zmoorek jest offline Szukaj postów użytkownika: Zmoorek Dodaj Zmoorek do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mógłbyś opisać na czym dokładnie polega problem? Czy np. strona ataków i talizmanów w ogóle nie reaguje? Czy po kliknięciu "Rozpocznij atak" przeładowuje się strona? Czy podczas łączenia run pojawia się okienko z pytaniem "czy na pewno chcesz stworzyć tę runę"? Czy pojawia się jakiś komunikat o błędzie?

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


22-09-2021 10:11 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Rigsa
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2017
Postów: 9

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rigsa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po otworzeniu strony ulepsz runy, otwiera mi się strona i tylko pokazywane są runy graficznie (kółka) i ilość punktów które posiadam nic więcej. Tak samo jest przy rozbij runy.
Natomiast w przypadku ataków, wybieram gracz robię napadnij i gdy otwiera mi się strona z arkanami to wyskakuje żebym wybrał cel ataku.
22-09-2021 10:35 Rigsa jest offline Szukaj postów użytkownika: Rigsa Dodaj Rigsa do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyczysc ciasteczka i ppwinno pomoc. Ostatnio sam tak miałem. Ciasteczka wyczyszczone i działało juz normalnie
22-09-2021 11:29 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Rigsa
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2017
Postów: 9

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rigsa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję pomogło wszystko działa.
22-09-2021 12:32 Rigsa jest offline Szukaj postów użytkownika: Rigsa Dodaj Rigsa do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 problem z atakami i ulepszaniem run

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH