Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14+R18 Ssak wykonuje grozę na arenie 3 x 3 ? Link » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Ssak wykonuje grozę na arenie 3 x 3 ? Link
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Galvarino
Newbie


Data rejestracji: 01-07-2021
Postów: 4
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Polska

Ssak wykonuje grozę na arenie 3 x 3 ? Link Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Tra La La wykonuje atak specjalny Groza, Galvarino zastyga w bezruchu. Smile
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:Walka na arenie 3 x 3 - ssak daje grozę. Jak to możliwe?. Ssak
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=404251ac41
Szkoda, że skasowałem wyprawy na s.3. Niedawno miałem 20 nieudanych wypraw, a na pozostałych 4 wyprawach miałem znaleziska epicka pałka i jakieś inne badziewia. Lepsze wypadały wyprawy na s.5 nawet bez szczęścia.
21-09-2021 05:12 Galvarino jest offline Szukaj postów użytkownika: Galvarino Dodaj Galvarino do Listy kontaktów
Perła
Forum Ace


Data rejestracji: 18-11-2019
Postów: 82

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tra La La absorbuje 1 pkt wrogiego arkana Groza (EricCartman) ps. Wyssanie mocy - Przejmuje efekt tylu poziomów KAŻDEGO z arkan użytych przez przeciwnika w walce, ile wynosi poziom wyssania mocy.
Koszt - 30 punktów krwi na serwerach typu Necropolia i 35 punktów krwi na serwerach typu Moria. ps.2 Groza - blokuje ataki przeciwnika w pierwszej rundzie zasadzki, blokuje ataki losowego przeciwnika w drugiej rundzie oblężenia lub ekspedycji. Maksymalnie 1 poziom arkana.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Perła: 21-09-2021 06:14.

21-09-2021 06:11 Perła jest offline Szukaj postów użytkownika: Perła Dodaj Perła do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14+R18 Ssak wykonuje grozę na arenie 3 x 3 ? Link

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH