Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE W które dni operatorzy serwerów "pracują" / "są dostępni"? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony W które dni operatorzy serwerów "pracują" / "są dostępni"? 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gofer666
Triple Ace


images/avatars/avatar-5447.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 231
Klan: [LoS]
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ze wszond

Question W które dni operatorzy serwerów "pracują" / "są dostępni"? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak w temacie, jakiś czas temu (piątek albo sobota, nie pamiętam) do opa swojego serwera i odpowiedzi nadal nie otrzymałem.

__________________
R20: DrGofer

cytat:
Ptyś napisał(a) 14-04-2013 01:32
stałka+1= ban



\o/
28-09-2021 14:48 Gofer666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gofer666 Dodaj Gofer666 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy operator był dzisiaj lub wczoraj (i będzie dzisiaj) dostępny na forum.

Jeśli dzisiaj nadal nie będzie odpowiedzi to przekaż kopię wysłanej im wiadomości do mnie.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-09-2021 15:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Gofer666
Triple Ace


images/avatars/avatar-5447.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 231
Klan: [LoS]
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ze wszond

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gofer666
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to tak napiszę dla pozostałych 7 użyszkodników forum dla śmiechu którzy może przeczytają to.
Zapytałem się prawie 4 doby temu BWT czy cofną mi przypadkowe podbicie itemku.

Long story short - nie, bo teraz sami sobie możemy "odkręcić" to. Co prawda za dodatkowy koszt ale co tam Big Grin

Ce, zamykaj waść zgłoszenie!

PS: no nie mogę się powstrzymać...


ha tfu

PSS: Czyli w sumie możecie, ale tego nie chcecie zrobić Big Grin Odpowiedź z Waszej strony staje się dla mnie śmieszniejsza z minuty na minute xd

__________________
R20: DrGofer

cytat:
Ptyś napisał(a) 14-04-2013 01:32
stałka+1= ban



\o/

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Gofer666: 29-09-2021 15:56.

29-09-2021 15:52 Gofer666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gofer666 Dodaj Gofer666 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Operatorzy gry nie zajmują się sprawami technicznymi gry. W naszym centrum zainteresowania są obecnie głównie logi handlowe, ewentualnie kwestie logowań.

Wszelkich czynności związanych z kontem gracza wykonuje administrator gry. Wszelkie sprawy związane z łączeniem przedmiotu, umagami, itd leżą właśnie w gestii administracji.

Tego typu zgłoszenia przesyła się za pomocą formularza kontaktowego w grze lub na e-mail cm@bwteam.pl, ewentualnie na forum do użytkownika MasterOfPuppets.

Kończąc, nie rozumiem pretensji ze strony gracza - otrzymał odpowiedź na zwrócony przez siebie problem. Rzecz, o którą się zwrócił do administracji gry można załatwić samodzielnie w ramach mechaniki gry. Takie są zasady gry, administracja nie działa tak by inni mogli iść na skróty.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-12-2021 14:13 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE W które dni operatorzy serwerów "pracują" / "są dostępni"?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH