Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 Brak bonusu za wybudowany budynek » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak bonusu za wybudowany budynek
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wzajac3
Lord


Data rejestracji: 22-11-2008
Postów: 272
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: Oświęcim

Brak bonusu za wybudowany budynek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: ID=240 Personal Jesus
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:
Po wybudowaniu 40 poziomu pośredniaka ilość dni wybudowania budynków nie zmniejsza się, jest identyczna jak na poziomie 39.
Ponadto z informacji jaka wynika z opisu budowy następnego poziomu bonus również nie jest naliczany i czas skrócenia budowy pozostaje bez zmian

http://prntscr.com/1vhp6wx

Nie jest to chyba celowe założenie w grze ponieważ każdy poziom wybudowanych budynków jest dla uzyskania bonusów z ich kolejnego poziomu. Osiągnięcie maksymalnego poziomu powodowało zawsze nie możliwość postawienia następnego, jednak w tym przypadku było by to chyba idiotyczne skoro każda budowa trwa coraz dłużej
10-10-2021 00:54 wzajac3 jest offline Szukaj postów użytkownika: wzajac3 Dodaj wzajac3 do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osiągnąłeś maksimum na 38 poziomie. Budowanie pośredniaka wyżej, to sztuka dla sztuki.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
10-10-2021 06:46 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
wzajac3
Lord


Data rejestracji: 22-11-2008
Postów: 272
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: Oświęcim

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wzajac3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
searcher napisał(a)
Osiągnąłeś maksimum na 38 poziomie. Budowanie pośredniaka wyżej, to sztuka dla sztuki.

searchernie wiem skąd masz takie informacje , ale są błędne

38 poziom nie jest maksymalnym poziomem. Poziom 39 daje kolejny bonus o 2%
http://prntscr.com/1vjryre

No i po osiągnięciu maksimum masz zablokowaną budowę z informacją

"...Osiągnięto maksymalny poziom rozbudowy budynku..."
10-10-2021 10:24 wzajac3 jest offline Szukaj postów użytkownika: wzajac3 Dodaj wzajac3 do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tutoriala Tongue

Efekt: Każdy kolejny poziom budynku zwiększa przyrost ludzi na godzinę oraz skraca czas budowy wszystkich budynków o 2%/poziom (max 80%).
UWAGA: czas budowy wszystkich budynków może być skrócony o maksymalnie 80% (85% z ewolucją "Lekkość bytu" rozwiniętą na 5 poziom).

Budując wyżej dostaniesz już tylko więcej ludzi, ale redukcja jest max 80%

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

10-10-2021 11:00 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
wzajac3
Lord


Data rejestracji: 22-11-2008
Postów: 272
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: Oświęcim

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wzajac3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gihad napisał(a)
(85% z ewolucją "Lekkość bytu" rozwiniętą na 5 poziom).

Budując wyżej dostaniesz już tylko więcej ludzi, ale redukcja jest max 80%


No więc jeśli lekkość bytu mam na 5 to brakuje mi jeszcze 5% do 85% mając full budynki

Chyba, że nie jest to pokazywane w opisie budowy...?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wzajac3: 10-10-2021 14:41.

10-10-2021 14:41 wzajac3 jest offline Szukaj postów użytkownika: wzajac3 Dodaj wzajac3 do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie jest, budynek obniża tylko o 80% więc nie będzie pokazywało tych ekstra 5% które są z innego źródła (evo).

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gihad: 10-10-2021 15:20.

10-10-2021 15:17 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wzajac3 napisał(a)
No i po osiągnięciu maksimum masz zablokowaną budowę z informacją

"...Osiągnięto maksymalny poziom rozbudowy budynku..."


Czy ja gdziekolwiek napisałem, że maksymalny poziom Pośredniaka to 38? NIE. Więc nie próbuj mi wmówić takich głupot.

Buduj sobie na jaki tam poziom masz fantazję i chęci. Ja nie zbuduję nigdy powyżej 38 poziomu, bo jest to pozbawione sensu. 38 poziom pośredniaka, to tak jak wcześniej napisałem - max dla skrócenia(w domyśle - z lekkością bytu 5 lvl).




To powinno wystarczyć za wyjaśnienie:

v. 1.7.6 beta 27 stycznia 2016

Pośredniak skraca czas budowy o 2%/poziom (max 80%).

Lekkość bytu poziom 5

łatwość +10 %, skraca czas budowy wszystkich budynków o 10 %, maksymalne skrócenie czasu budowy wszystkich budynków +5 %


a jak to za mało i tutorial za mało, to jeszcze:

Pośredniak - bug czy też ogranicznie o którym nie było wiadomo???
Pośredniak nie zmniejszyło czasu budowy

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
10-10-2021 19:53 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


18-10-2021 13:23 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 Brak bonusu za wybudowany budynek

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH