Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Nowa moria - ale nie sezonowa czy jest szansa??? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Nowa moria - ale nie sezonowa czy jest szansa??? 5 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
xardaslordex
Forum Ace


Data rejestracji: 08-02-2011
Postów: 81

Nowa moria - ale nie sezonowa czy jest szansa??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak w temacie!!

__________________
r14 Guliwer

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xardaslordex: 16-10-2021 20:48.

16-10-2021 20:45 xardaslordex jest offline Szukaj postów użytkownika: xardaslordex Dodaj xardaslordex do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie.
Sezonowa generuje więcej zysków, a tylko to się przecież liczy.

PS. do adminów/moda - jeśli tak nie jest to udowodnijcie ^.-
16-10-2021 21:41 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
xardaslordex
Forum Ace


Data rejestracji: 08-02-2011
Postów: 81

Autor tematu Temat rozpoczęty przez xardaslordex
Wink Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fuzja serwerów była już ostatnich nie połączonych. Gram tam, ale troszkę świeżości by nie zaszkodziło. Hmm nie sezonowe bo to za szybko dla takiego bw dziadka jak ja. Prosze o odpowiedź osób decyzyjnych albo ich przedstawicieli na forum . Proste pytanie będzie nowa moria normalna czy nie . Wystarczy trzy literki i wszystko jasne .
Zdrówka życzę.

__________________
r14 Guliwer

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez xardaslordex: 17-10-2021 21:53.

16-10-2021 21:47 xardaslordex jest offline Szukaj postów użytkownika: xardaslordex Dodaj xardaslordex do Listy kontaktów
CHuCKy
Member


images/avatars/avatar-25482.jpg

Data rejestracji: 09-12-2015
Postów: 44
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie tylko, moria, myślę że na nowe necro też by było sporo chętnych, ale bez nowego kontentu i jeden i drugi serwer szybko umrze...

__________________

17-10-2021 17:13 CHuCKy jest offline Szukaj postów użytkownika: CHuCKy Dodaj CHuCKy do Listy kontaktów
KEMPUS
Member


images/avatars/avatar-21483.gif

Data rejestracji: 05-08-2010
Postów: 29
Klan: Hunter of souls
Kraina: Moria IV
Skąd: Inąd?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy obecnym stanie gry, nawet nowi gracze nie będą mieli jak przebić się przez magiczną granicę składania itemów bez farmienia miesiącami bo nie będą w stanie nazbierać nawet na najmniejsze składniki.
Nowe serwery (nie sezonowe) dałby znowu odrobinę świeżości, bo nawet po połączeniu 5 serwerów morii wciąż stosunek grających do nieaktywnych kont jest miażdżący

__________________
cytat:
adagio napisał(a)

On sam mógłby wyskakiwać z okna codziennie, jeśli miałby na to ochotę.
Jednak pisanie do kogoś "a ja z chęcią Cie wyrzuce przez okno" jest groźbą.

18-10-2021 14:55 KEMPUS jest offline Szukaj postów użytkownika: KEMPUS Dodaj KEMPUS do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Daję dychę. Osobiście nigdy nie grałem na nowym serwie, a speed jest dla mnie zbyt szybki(starość, nie radość rotfl ).

Podrzucę tutaj swoją propozycję odnośnie otwierania nowych serwerów z tematu o fuzji r17 i r19:
Fuzje serwerów Moria - sierpień/wrzesień 2021

Naturalnie nie musi to być 1:1, ale uważam to za ciekawą opcję. Serwer góra dwa lata(czy to moria v1, czy v2) i tyle z niego, zostaje wcielony do istniejącej już morii. Do tego dodałbym, że kto chce swoją postać ze speeda prowadzić dalej, to po zakończeniu sezonu dostaje możliwość dołączenia do r17/morii v2.

Jak dla mnie, to złote rozwiązanie. Bo daje możliwość świeżego startu ze wszystkimi i gdy już następuje wypalenie materiału, to serwer zostaje wchłonięty przez już istniejący. Do tego ciekawą opcją jest, że otwierane(wedle mojej propozycji) byłyby morie v1 i v2, czyli różne tabele łączeń. Inna fajna sprawa dla ludzi ze speed, to że ich postać nie skończy w próżni za jakieś bonusy, tylko dalej może ją prowadzić(choć nie na standardach speed serwera, tylko normalnych z morii v2).

W mojej propozycji widzę, nieskromnie mówiąc, ogrom plusów.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
24-10-2021 02:05 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
KEMPUS
Member


images/avatars/avatar-21483.gif

Data rejestracji: 05-08-2010
Postów: 29
Klan: Hunter of souls
Kraina: Moria IV
Skąd: Inąd?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aktualnie jestem zdania że jakiekolwiek rozwiązanie dającą chociaż odrobinę świeżości było by dobre, ale skoro administracja się nie wypowiada tygodniami, nie loguje do gry na konta administracyjne tzn że sami widzą że ci którzy grają aktualnie to i tak sobie będą grać a oni tylko będą zbierać pieniądze z premium nic nie wprowadzając.

Także no niestety ale niczego bym się nie spodziewał oprócz jakiś eventów oprócz jakiś eventów żeby ludzie myśleli że ktoś tam jeszcze serio siedzi i serio zajmuje się tą grą

__________________
cytat:
adagio napisał(a)

On sam mógłby wyskakiwać z okna codziennie, jeśli miałby na to ochotę.
Jednak pisanie do kogoś "a ja z chęcią Cie wyrzuce przez okno" jest groźbą.

24-10-2021 17:40 KEMPUS jest offline Szukaj postów użytkownika: KEMPUS Dodaj KEMPUS do Listy kontaktów
xardaslordex
Forum Ace


Data rejestracji: 08-02-2011
Postów: 81

Autor tematu Temat rozpoczęty przez xardaslordex
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic, czekamy może przed nowym rokiem ktoś się pokaże i czegoś się dowiemy Smile

__________________
r14 Guliwer
24-10-2021 19:52 xardaslordex jest offline Szukaj postów użytkownika: xardaslordex Dodaj xardaslordex do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dowiemy się, że aby nowy serwer miał sens, powinni na nim zawitać też nowi gracze. Bo nowy serwer i te same stare pryki, które widzę od dekady, nie będą generować satysfakcjonującego strumienia przychodów i zysków.
Jeśli zaś powstanie, to z przyczyn biznesowych powinien być speedem. Nie jest zaś tajemnicą poliszynela, że SM i Konrad lubią np. zjeść kanapkę z kiełbasą a nie samym masłem, więc chcą tu zarabiać piniądze. Co jest ze wszechmiar zrozumiałe.
Plan biznesowy, co nieodpłatnie doradzałem lata temu, powinien być oparty na speedach, a slowy mogą być zakładane jako przerywniki, chociaż nie powinny być oparte 1:1 na tym samym silniku, łączeniach, monstrach i eventach. howgh.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

29-10-2021 23:33 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Sley
Triple Ace


images/avatars/avatar-25345.png

Data rejestracji: 15-09-2007
Postów: 194
Skąd: Południe

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CHuCKy napisał(a)
Nie tylko, moria, myślę że na nowe necro też by było sporo chętnych, ale bez nowego kontentu i jeden i drugi serwer szybko umrze...


A wystarczyłoby dodać nowe prefiksy i sufiksy i nie dość, że gra by odżyła, obudzili się weterani, to byłby przypływ nowych graczy, a bw by zarobiło na premkach i usługach.

Obie strony zadowolone. Nowy content,ba tylko dodanie kilku zmian, ale nie - lepiej nic nie dodawać rotfl
30-10-2021 13:58 Sley jest offline Szukaj postów użytkownika: Sley Dodaj Sley do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zly temat Crying

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 30-10-2021 15:34.

30-10-2021 14:16 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Spider25
Double Ace


images/avatars/avatar-25142.jpg

Data rejestracji: 27-01-2010
Postów: 107
Klan: Hung
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogli by otworzyć serwer w starym stylu bez epików i innych bzdetów
Chętnie pograłbym na takim starym Necro Big Grin

__________________
United will never die, so Keep the red flag flying high Smile


cytat:
twardy napisał(a)
nie ma roznicy czy to nekro czy moria...

01-11-2021 18:31 Spider25 jest offline Szukaj postów użytkownika: Spider25 Dodaj Spider25 do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spider25 napisał(a)
Mogli by otworzyć serwer w starym stylu bez epików i innych bzdetów
Chętnie pograłbym na takim starym Necro Big Grin


Czyli bez drugiej mapy ekspedycyjnej itd?
01-11-2021 18:43 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
xardaslordex
Forum Ace


Data rejestracji: 08-02-2011
Postów: 81

Autor tematu Temat rozpoczęty przez xardaslordex
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj ja liczę na 3 mapę ekspedycyjna :p

__________________
r14 Guliwer
08-11-2021 19:43 xardaslordex jest offline Szukaj postów użytkownika: xardaslordex Dodaj xardaslordex do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Nowa moria - ale nie sezonowa czy jest szansa???

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH