Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R20S Atak gracza z levelem o 100% wyższym » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Atak gracza z levelem o 100% wyższym
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Atak gracza z levelem o 100% wyższym Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

Jak w temacie.
Oberwałem z rana w sposób, który zmusił mnie do szukania i nie znalazłem.

https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=a883b45e19

Może na r20 gracz atakowany może mieć 50% mniej?

Ale dlaczego wtedy ja mam widełki 48 lvl w górę i 24 lvl w dół?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez suddenanal: 13-01-2022 09:58.

13-01-2022 09:31 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postacie w trzecim akcie mogą wykonywać ataki na wszystkich Graczy znajdujących się do 100 miejsc w rankingu pod nimi.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
13-01-2022 10:54 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Autor tematu Temat rozpoczęty przez suddenanal
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
searcher napisał(a)
Postacie w trzecim akcie mogą wykonywać ataki na wszystkich Graczy znajdujących się do 100 miejsc w rankingu pod nimi.


Jeszcze jakieś pomysły?

Mam na r8 postać, która może zaatakować 2 postacie nad sobą w rankingu i 198 poniżej.

Razem 200 i pewnie dookoła tego jest jakaś reguła.
13-01-2022 15:30 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Autor tematu Temat rozpoczęty przez suddenanal
RE: Atak gracza z levelem o 100% wyższym Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra mam.

v. 1.7.21 beta 30 października 2017

Zmieniono sposób liczenia statusów SŁABSZY/RÓWNY/LEPSZY dla postaci w III akcie:
Słabsi gracze w zasięgu (bazowo) 2 pkt ewolucji mają zawsze status RÓWNY.
Silniejsi gracze w zasięgu 100 miejsc rankingowych mają zawsze status RÓWNY.
Jeśli gracz znajduje się w top 200, to wszyscy gracze, którzy są wyżej od niego w rankingu mają status RÓWNY.
13-01-2022 15:36 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R20S Atak gracza z levelem o 100% wyższym

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH