Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 Lvl 30 - co dalej » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Lvl 30 - co dalej 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wrozansk
Newbie


Data rejestracji: 22-09-2016
Postów: 7
Kraina: Necropolia XI

Lvl 30 - co dalej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć,

Wróciłem do gry po dość długiej przerwie i prosiłbym o pomoc jaką strategię dalej przyjąć. Zdaję sobie sprawę, że 30 poziom to tak naprawdę dopiero początek, ale wolałbym uniknąć błędów (o ile już jakichś nie popełniłem). Gram na R20.

Do tej pory grałem jako typowy złomiarz. Mam wszystkie staty wytrenowane, dodatkowo 250k PR i mniej więcej drugie tyle potencjalnie w złomie. Planuję dalej bawić się w złomiarza, ale jak wiadomo na wyższych poziomach jest to coraz trudniejsze. Dlatego nie spodziewałbym się spektakularnych wyników. Mimo to, jak długo powinienem równo inwestować w trening?

Mam wykonane wszystkie pielgrzymki. Ale od czasu ich wykonania nie wyruszałem nigdzie, chyba że było takie zadanie dzienne. Choć wcześniej napisałem, że planuję dalej grać jako złomiarz, to może jednak jest to ten moment, żeby bardziej skupić się na levelowaniu i wykonywać te wyprawy? Jeśli tak, to jakie? Średnią szansę na pielgrzymkę mam 20%, na daleką wyprawę 73%.

Mam wykonanie wszystkie zadania strefowe, prócz awansu do strefy IV. Siedzieć dalej w V czy iść w górę?

Runy - jeśli dobrze zrozumiałem to runy się zdobywa na 2 mapie ekspedycyjnej. Natomiast przeglądając ten wątek: Dobry start na starszych nekropoliach + raport oraz analiza złomiarza (poziom 1 do 35) (o ile go dobrze rozumiem) to gość na 35 levelu miał 27 run. Więc mi, przy mojej jednej runie otrzymanej jako nagrodę za dzienne logowanie, trochę szczęka opadła. Czy coś pominąłem? Czy na niższych levelach jest jakaś opcja zdobycia większej ilości run?

Evo - znów muszę się posiłkować tym wątkiem: https://forum.bloodwars.interia.pl/threa...hreadid=134217. Jak to możliwe, że na 35 poziomie ktoś może mieć 10k+ punktów evo? Ja przy włączonym genetyku na 30 poziomie mam dopiero 1000 i raczej wątpię, żebym zdobył jeszcze 10x tyle przez 5 leveli...

Ostatnia kwestia - jak to jest możliwe, że zostałem zaatakowany mając 30 level przez gracza, który ma 75? Oczywiście padłem na 1 hita, ale sam fakt że zostałem zaatakowany stoi w sprzeczności z tutorialem, który to twierdzi że: "w przeciwnym wypadku, warunkiem możliwości ataku jest, by gracz słabszy miał poziom nie mniejszy niż o 30% poziomu gracza silniejszego, niezależnie który z graczy atakuje."

Thanks from the mountain.
13-05-2022 09:50 wrozansk jest offline Szukaj postów użytkownika: wrozansk Dodaj wrozansk do Listy kontaktów
CL0SER
Forum Ace


images/avatars/avatar-15769.jpg

Data rejestracji: 12-11-2008
Postów: 86
Klan: Tczew
Kraina: Necropolia X
Skąd: Miałem wiedzieć że jest niepełnoletnia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R20 to serwer spid(wszystko x4), który jest resetowany po 6 miesiącach (czasami więcej)
Zabawa w złomiarza i powolne levelowanie nic tu nie da. Tu trzeba lecieć szybko do przodu jeżeli chcesz grać pod ranking.

Runy możesz najszybciej dostać na 46 albo 47 lvl z zadań.

Posiłkowanie się jakimikolwiek poradnikami na serwerze spid jest bez sensu, bo tam wszystko wygląda inaczej. A normalne poradniki są sprzed 5-10lat, kiedy tą grą interesowali się ludzie
15-05-2022 20:03 CL0SER jest offline Szukaj postów użytkownika: CL0SER Dodaj CL0SER do Listy kontaktów
wrozansk
Newbie


Data rejestracji: 22-09-2016
Postów: 7
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wrozansk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok, dzięki za info.
18-05-2022 10:51 wrozansk jest offline Szukaj postów użytkownika: wrozansk Dodaj wrozansk do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 Lvl 30 - co dalej

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH