Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA r21 brak balansu palnej jednoręcznej » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony r21 brak balansu palnej jednoręcznej 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

r21 brak balansu palnej jednoręcznej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam - po kilku latach zagrałem w BW ponownie na serwerze sezonowym. Serwer ten jest super koncepcją i jestem bardzo zadowolony z tego jak funkcjonuje za wyjątkiem braku róznorodności,


A wiec jest to kwestia braku nalansu (na razie mówie tu o poziomie do 100 LVL bo gram dopiero 40 dni jakoś) pomiędzy bronią dystansową a w szczególności palną jednoreczną
Generalnie Krytk z mnożnikiem rzedu 3,7 plus totalnie odstaje od pistoletów z mnoznikiem 1,5

Multiatak 16 noża kontra 20-24 pistoletu za wiele tu nie zmienia a cena wbicia dwu broni jednorecznych kontra jedna dwureczna robi robotę.

Moja propozycja jest prosta podnieśc w ewo Gruczoły jadowe 5 i wyżej modyfikator krytyka palnej jednorecznej o 25% zrównując go z palną dwureczną - to powinno podbić delikatnie pistolety palna dwureczna dalej miałaby modyfikator w akcie 3 1 dmg z wiedzy rewo z racji mnożnika dmg x1,3 wiedza/3


Dałoby to ciekawą i inna opcję na expach.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 24-05-2022 11:20.

24-05-2022 11:20 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
WinaBańki
Member


Data rejestracji: 12-06-2021
Postów: 33

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Palna 1h nie jest grana na speedzie bo jest TOTALNIE NIEGRYWALNA na ekspedycjach.
W zasadzie ciezko powiedizec jak ja naprawic, wypada przebudowac wszystkie Tatuaże pod palna 1h.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez WinaBańki: 24-05-2022 12:20.

24-05-2022 11:44 WinaBańki jest offline Szukaj postów użytkownika: WinaBańki Dodaj WinaBańki do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Okrutnik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to zauwazyłem patrząc z perspektywy LVL 100- jednak juz nawet taka drobna zmiana zwiększy konkurencyjnośc tatków jednoręcznych palnych.

__________________
Okrutnik r5
24-05-2022 12:22 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA r21 brak balansu palnej jednoręcznej

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH