Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czy wybrać Necro czy Morię? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Czy wybrać Necro czy Morię? 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Morgotheron
Triple Ace


images/avatars/avatar-25170.jpg

Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 191
Kraina: Moria III

Czy wybrać Necro czy Morię? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć mam problem. Wróciłem po 8-letniej nieobecności. Gdzie lepiej grać na Morii czy na Necro?

Mam postać na Necro, jest dobra czy popsuta?
https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=cdcc8886f0

Lvl 31, staty maks 32. Punkty rozwoju 2,8 miliona, punkty ewolucji 327, eq śmieciowe, nic cennego tam nie ma. Co sądzicie?


Mam też drugą postać na Morii, ale sam początek.

__________________
Moria r9

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Morgotheron: 25-05-2022 22:22.

25-05-2022 22:22 Morgotheron jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgotheron Dodaj Morgotheron do Listy kontaktów
WinaBańki
Member


Data rejestracji: 12-06-2021
Postów: 33

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polecam Ci zacząć na jakimś sezonowym serwerze Wink
25-05-2022 23:02 WinaBańki jest offline Szukaj postów użytkownika: WinaBańki Dodaj WinaBańki do Listy kontaktów
saren102
Lord


Data rejestracji: 22-12-2006
Postów: 413
Klan: The Blood Warriors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

RE: Czy wybrać Necro czy Morię? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sezonowe nekro jak najbardziej, łatwiej to wszystko ogarnąć Smile

Na r3 fajny start, choć możesz mieć problem znaleźć ludzi na podobnym poziomie do ekspedycji. Myślę że możesz szybko się zniechęcić:/

Dlatego też polecam zacząć od nekro sezonowego, plotki głoszą że w okolicach czerwca będzie ruszał nowy sezon (choć z BWTem nigdy nic nie wiadomo:p) , więc wszyscy zaczynają od zera Smile

__________________
R10= Meren_re
26-05-2022 09:48 saren102 jest offline Szukaj postów użytkownika: saren102 Dodaj saren102 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN saren102
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

RE: Czy wybrać Necro czy Morię? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedyny problem jaki widzę, to ten z expami Smile Tak jak ci już pisałem - eq ogarniemy w klanie a i tak to wszystko jest tymczasowe bo dopiero kiedy zaczniesz dropić epiki będziesz mógł konkretnie budować postać. Szczególnie, że na lepienie eq z marnych epików i tak na początku nie będzie cię stać. Powtarzam - oblegi o kasę rób nawet codziennie. Im więcej złomu uzbierasz tym lepiej dla ciebie. Ja do a3 wchodziłem z 40k złomu a i tak uważam, że za mało miałem Big Grin Na starym serwerze jest o tyle dobrze, że ceny leg. dsk itemów bliskie są ich wartości w złomie, więc na leg dsk eq uzbierasz bez problemów

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
26-05-2022 14:50 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Morgotheron
Triple Ace


images/avatars/avatar-25170.jpg

Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 191
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Morgotheron
RE: Czy wybrać Necro czy Morię? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super wielkie dzięki za info. Ja to teraz skupiam się na atakach i oblegach, bo jeszcze mogę atakować tych poniżej 30 lvl. Ekspedycje i pielgrzymki odpuszczać? One dają chyba za dużo expa, więc nie mógłby atakować tych poniżej 30 lvl, a za nich nieraz zgarniam 300 k złota, a ci powyżej 30 lvl no to już mogę maks 30 k złota

__________________
Moria r9

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Morgotheron: 26-05-2022 15:19.

26-05-2022 14:58 Morgotheron jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgotheron Dodaj Morgotheron do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czy wybrać Necro czy Morię?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH