Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 Error 404 + połączenie niebezpieczne » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Error 404 + połączenie niebezpieczne
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Shatoom
Triple Ace


images/avatars/avatar-14235.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 174
Klan: Borgir
Kraina: Moria II
Skąd: Wrocław

Error 404 + połączenie niebezpieczne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Spectre
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:

Cześć.
Od przed chwilą nie można zalogować się na R2+R13. Nie wiem, jak na innych. W załączniku screeny.


EDIT:
Działa, widocznie chwilowa sprawa. Pytanie zatem - coś u mnie nie tak, czy chwilowy problem? Aby było dla potomnych, czy sens zgłaszać.

Załączniki:
png 1.png (16 KB, 55ściągnięć)
png 2.png (35,30 KB, 56ściągnięć)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Shatoom: 27-05-2022 12:56.

27-05-2022 12:54 Shatoom jest offline Szukaj postów użytkownika: Shatoom Dodaj Shatoom do Listy kontaktów
kopnijkota
Full Member


Data rejestracji: 13-07-2011
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

17-19 też nie hula
27-05-2022 12:56 kopnijkota jest offline Szukaj postów użytkownika: kopnijkota Dodaj kopnijkota do Listy kontaktów
adek6adek
Junior Member


Data rejestracji: 14-04-2010
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie też był ten problem na chwilę jakoś koło południa na r2 ale po paru minutach było ok
27-05-2022 19:03 adek6adek jest offline Szukaj postów użytkownika: adek6adek Dodaj adek6adek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 Error 404 + połączenie niebezpieczne

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH