Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czy warto robić pielgrzymki w nieznane na 31 lvl na Necropolia? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Czy warto robić pielgrzymki w nieznane na 31 lvl na Necropolia? 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Morgotheron
Triple Ace


images/avatars/avatar-25170.jpg

Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 191
Kraina: Moria III

Czy warto robić pielgrzymki w nieznane na 31 lvl na Necropolia? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć mam 31 lvl i zastanawiam się czy warto robić pielgrzymki w nieznane na tym poziomie czy może lepiej złom zbierać? Na razie złomu zebrałem tylko 4700 sztuk (część sprzedałem) i boję się, że pielgrzymki dadzą mi za dużo expa i problem będzie ze zbieraniem złomu. Co radzicie? Aha i czy warto korzystać z przedmiotów jednorazowych na pielgrzymkach dających szczęście jak wywar z czarnego kota itd.? Bo jednak za kasę można złom kupić.

__________________
Moria r9

30-05-2022 19:25 Morgotheron jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgotheron Dodaj Morgotheron do Listy kontaktów
WinaBańki
Member


Data rejestracji: 12-06-2021
Postów: 33

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak startujesz na jakims starym serwerze to sie nie oplaca do 35 poziomu nic nie robic tylko atakowac "gold farmy"(oraz je oblegac).
30-05-2022 19:27 WinaBańki jest offline Szukaj postów użytkownika: WinaBańki Dodaj WinaBańki do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dam Ci panie kolego dobra rade a mianowicie: w ogóle nie warto zaczynac
30-05-2022 20:19 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Fither
Member


Data rejestracji: 24-04-2012
Postów: 46
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak zaczynasz ty wyłączasz wszystkie boosty dla początkowej fazy gry i farmisz złom po 35 lvl ładujesz staty i jakis podstawowy sprzecik tylko nie wywalaj na niego niepotrzebnie prków

__________________
R1 - Wać Pan Kapelan
R6 - Grinsia
R7 - Grins
R11+R12 - SirGorash
06-09-2023 23:01 Fither jest offline Szukaj postów użytkownika: Fither Dodaj Fither do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Czy warto robić pielgrzymki w nieznane na 31 lvl na Necropolia?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH