Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zapisywanie się arkan na ekspedycje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zapisywanie się arkan na ekspedycje 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Zapisywanie się arkan na ekspedycje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy jest szansa na coś takiego? Żeby tak jak gwiazdki ekspedycji zapisywały się też ostatnie arkana?

__________________
R14
28-06-2022 00:51 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
CRUZ123
Member


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 46
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj tak, przydałoby się to Smile
29-06-2022 16:28 CRUZ123 jest offline Szukaj postów użytkownika: CRUZ123 Dodaj CRUZ123 do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

RE: Zapisywanie się arkan na ekspedycje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem bardzo na tak. Co prawda dużo czasu to nie zaoszczędzi ale zawsze coś Wink

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
30-06-2022 19:12 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm... A co jeśli będziesz wbijał raz ze ssaniem, a raz z regenem?
30-06-2022 19:57 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
alter-ego napisał(a)
Hmm... A co jeśli będziesz wbijał raz ze ssaniem, a raz z regenem?


To dla ciebie nic się w zasadzie nie zmieni Smile
Cieszę się, że pomogłem

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
01-07-2022 10:46 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zapisywanie się arkan na ekspedycje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH