Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 Wylogowywanie przy zakupie okazji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wylogowywanie przy zakupie okazji
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Shatoom
Triple Ace


images/avatars/avatar-14235.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 174
Klan: Borgir
Kraina: Moria II
Skąd: Wrocław

Wylogowywanie przy zakupie okazji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Spectre
Przeglądarka internetowa: Chrome Wersja 104.0.5112.81 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

Opis problemu:

Podczas kupowania sprzętu w okazjach w sklepie, co kilka sztuk następuje "zwieszenie" w oczekiwaniu na odpowiedź serwera. Jeśli czas ten jest zbyt długi, następuje wylogowanie z konta. Dane przeglądarki wyczyszczone, komp zrestartowany, z routerem problemu nie ma. Wygląda mi to na problem z captcha, które nie odpowiada. Trudno powiedziec, czy ktoś więcej ma ten problem. Serwer R2+R13. Problem występuje od dzisiaj.
09-08-2022 20:41 Shatoom jest offline Szukaj postów użytkownika: Shatoom Dodaj Shatoom do Listy kontaktów
Shatoom
Triple Ace


images/avatars/avatar-14235.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 174
Klan: Borgir
Kraina: Moria II
Skąd: Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Shatoom
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra, chyba się naprawiło. Trudno powiedzieć, co się działo, bo problem występował również na telefonie. Jeśli ktoś tu będzie zaglądał w sprawie wyjaśnienia, to aktualnie zdarzają się te lagi, co któryś przedmiot, jakby system myślał, czy mi go na pewno sprzedac, czy nie Smile Myślę, że temat do zamknięcia - z tym da się żyć.
18-08-2022 11:14 Shatoom jest offline Szukaj postów użytkownika: Shatoom Dodaj Shatoom do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 Wylogowywanie przy zakupie okazji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH