Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7+R11 brak doladowania konta premium » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony brak doladowania konta premium
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Attention brak doladowania konta premium Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.


Opis problemu: We wtorek 02.08.2022 zrobilem standardowo przelew na wasze konto (uzywajac zapisanych danych, wiec nie ma mowy o pomylce w wypelnianiu rubryk) o wartosci 30zl aby przedluzyc konto premium i wykupic premie u Charona, niestety minal juz tydzien, a konta premium nadal nie mam choc przewaznie czekam 1-2 dni.
Zglosilem sprawe przez formularz kontaktowy ale o dziwo (xD) nikt mi jeszcze nie odpisal.

Prosze o wyjasnienie

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez reallny: 11-08-2022 11:42.

10-08-2022 21:45 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7+R11 brak doladowania konta premium

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH