Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 269221 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 269221 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

269221 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 269221
Postać drzewko


Pushing na aukcjach, zawyżanie cen przedmiotów.

Ban stały.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

04-09-2022 13:04 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
drzewkowy
Member


Data rejestracji: 07-06-2007
Postów: 33
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzień dobry,

Jako ze mnie to dotyczy to się odniosę.

Dostaje bana za pushing, niby to zawyżaniem Cm. A jak wyglada świat r1 i sytuacja moim okiem?

Kilka miesięcy temu kupowałem itemki na własny użytek. Doszedłem do etapu epikow i postanowiłem je sprzedać. Jestem graczem starej daty wiec nie expilem tylko zbierałem pr ze złomu na tren.
Moje zakupy działy się po wprowadzeniu kraftingu, masowe kasacje, itemy typu leg ds demon pn precyzji sprzedawana za 2kk. Wartość 1,5k złomu.
Każdy, może oprócz moda który zwyczajnie zaglada do gry raz na miesiąc (czatu ogólnego to nie ogóle nie czyta), zauważył odpływ starych graczy i napływ nowych, a Ci nowi maja masę pr za zlom i chęć kupowani itemow, cena często nie ma znaczenia. Większość fajnych itemow się skasowało, albo kisza się na nieaktywnych kontach.
Nie znam żadnego kupca moich itemow, sprawdziłem i każdy z nich był przebijamy.
Co jest wiec cena rynkowa? Z jakiego okresu ustalana jest ta cena rynkowa? Rozwaliliście rynek i próbujecie po komunistycznemu regulować ceny. Za dużo czasu na pgg chyba siedzicie.

Pomijam już formę kontaktu: ni z gruchy niż pietruchy mod do mnie pisze kiedy w końcu będę miał pr bo chce mi je zabrac za za duże cm. Grunt to dbać o klienta.
Napisałem prawdę ze nigdy bo pakuje w trening (szkoda postaci bo na 94 lvl zwinka na maxa -79).

Nie liczę na odblokowani, ale myślałem ze coś się w tej grze zmieniło gdy ludzie zaczęli uciekać. Jak widać nic, szukanie oszustów i wlepienia banow.

Dzięki wszystkim za grę i powodzenia
04-09-2022 18:18 drzewkowy jest offline Szukaj postów użytkownika: drzewkowy Dodaj drzewkowy do Listy kontaktów
WizzardRex
Newbie


Data rejestracji: 30-05-2020
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Thumb Down! Pushing Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Pushing... Nurtujący temat na R1.

Osobiście powróciłem do BW na r1 po aktualizacjach związanych z Epikami itd.
I jak najbardziej jestem jedną z osób która miała dużą styczność z aukcją , i uwierzcie mi NIE DA SIE oszacować dobrej , nie za wysokiej nie za niskiej ceny ! Przez pojawienie się epików. Fakt zawsze pushing był traktowany jak utrudnienie graczom lub pomoc mniejszym. Jednakże osobiście stwierdzam że ceny Legendarnych przedmiotów powinni sobie ustalać gracze. Jeśli ktoś chce wydać na jakiś przedmiot X kk pr Jego sprawa jego pr. Banowanie ludzi za to w momencie gdzie tych traczy aktywnych nie ma już tyle co kiedyś , jest strzałem w kolano zalożycielom jak i samemu BW gdzie również tracą na tym gracze.

Warto było by wgl przemyśleć sprawy pushingu po wprowadzeniu EPIKOW.

Pozdrawiam.
04-09-2022 20:34 WizzardRex jest offline Szukaj postów użytkownika: WizzardRex Dodaj WizzardRex do Listy kontaktów
drzewkowy
Member


Data rejestracji: 07-06-2007
Postów: 33
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak myślałem, Pan mod może się za tydzień pojawi Smile
To cała prawda o jego wiedzy o tym co się w grze dzieje!
05-09-2022 15:29 drzewkowy jest offline Szukaj postów użytkownika: drzewkowy Dodaj drzewkowy do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Wiele twoich aukcji zostało w ostatnim czasie "obciętych" z adnotacją "ZBYT WYSOKIE CM". Oczywiście jak tylko udało się na twoim koncie dorwać jakiekolwiek pr, które nie zostały wydane od razu do niemal zera.

2. Pisałam do Ciebie, że jest aukcja:
cytat:
Legendarna Doskonała Demoniczna Piła łańcuchowa Inkwizytora 2 2 100 000 2022-07-17


Kwotą, którą rzuciłeś na CM (2kk), była kompletnie z kosmosu. Pr wydałeś od razu (jak z każdej przepłaconej aukcji).

To dokładnie twoja odpowiedź:
cytat:
Ok, ja dałem cm jakie uważałem w danym momencie za odpowiednie. Jeśli uważasz ze złe to Ok możesz dać bana. Jutro oddaje pr z pożyczki i Twoja decyzja. Za aukcje oddawać nie będę bo były uczciwe


To, że ty sobie wydumasz jakąś cenę, bo tak ci się wydaje, nie oznacza, że możesz sobie za taką sprzedawać (nawet jeśli znajdzie się kupiec). Aukcje przepłacone są regulowane by nie doszło do pushowania kont.

3. Gra ma swoje reguły (nie wiem ile razy można ludziom o tym pisać, zwłaszcza że gra wymaga klepnięcia tego, że się z regulaminem zapoznało). Ceny ustalacie wy - popytem i podażą. Ceny są regulowane, by nie dochodziło do nadużyć, i regulowane w sposób: równania do poprzednich/podobnych sprzedanych. Gdybyś miał rynek sterowany odgórnie, to każdy item miałby swoją określoną wartość i ani mniej ani więcej byś za niego nie wyciągnął.

4. Push i pull w tej grze się nie zmienią, ani tym bardziej podejście do nich. Przy okazji
WizzardRex +1
za udzielanie się w temacie, który nie dotyczy cię bezpośrednio.

5. Chat czytam jak jestem w grze. To że tam nie piszę, nie oznacza, że nie widzę co się na nim dzieje.

6. Podejście się zmieniło, bo normalnie, każde podejrzenie ustawienia aukcji, czy push na aukcji były karane banem. Ja nie uważam, żeby było to zasadne od dłuższego już czasu. Po prostu reguluję aukcje, by nie banować bezsensownie graczy (przepłaty za item, czy nawet jak się zdarzy ustawienie zbyt wysokiego cm). Jeśli jednak, ktoś robi to z premedytacją i nałogowo, to niestety...

7. Odwołania i ewentualne skargi na operatorów przyjmuje SOP - C47 (na pw).


P.S. Ja też kiedyś miewam wolne.... Rozumiem, że ty chodzisz przez 7 dni do szkoły/pracy? Wink



EDIT:

Dodatkowo dochodzą do tego:

cytat:

Legendarna Doskonała Demoniczna Pięść Niebios Zwinności 1 10 000 000 2022-02-04

Legendarna Doskonała Demoniczna Pięść Niebios Precyzji 1 20 000 000 2022-02-06


__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

06-09-2022 22:29 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 269221

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH