Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 Źle naliczony spst na expie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Źle naliczony spst na expie 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
John The Savior
Newbie


Data rejestracji: 14-09-2021
Postów: 3
Klan: Black Sparta
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Moria II

Źle naliczony spst na expie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opis problemu:
ID gracza: 3173

Na expie mam 1658 sposty, natomiast dziś naliczyło mi 1579

Sprawdziłem EQ, jest poprane, umagi, talizmany i evo też. Porównywałem ze swoją drugą postacią gdzie staty wiedzy i inta mam podobne, a jeden umag do sposty mniej i w tronowej 18 sposty mniej niz na mojej postaci. Spostrzegawczość na drugiej postaci było 1651, tyle co zawsze, u mnie 79 mniej

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e0300b56d8

Biorąc pod uwage, że na obu postaciach mamy podobne staty róznica w pkt sposty była niewielka z korzyścią kilka pkt więcej dla mnie ( zapewne przez jeden umag do sposty więcej u mnie - mam 10 a tam 9)

Dla porównania dodaję link z 03.07.2022 gdzie miałem więcej sposty niż dziś, przed złapaniem kilku dodatkowych umagów tj spost int i doładowaniusposty w treningu

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=da78b477fd

__________________
JohnTheSavior

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez John The Savior: 23-09-2022 09:08.

23-09-2022 07:25 John The Savior jest offline Szukaj postów użytkownika: John The Savior Dodaj John The Savior do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Link do ekspedycji sprzed trzech miesięcy nie jest podstawą do stwierdzenia błędu w grze, szczególnie że ekspedycje nie były wykonane w tym samym sprzęcie. Bardziej wartościowy byłby aktualny raport szpiegowski postaci w sprzęcie, który był wyekwipowany na dzisiejszej ekspedycji.
Jeśli skorzystałeś z opcji automatycznego wyekwipowania zestawu, to warto upewnić się, że zestaw nie zawiera błędów (np. brakująca runa lub umagicznienie).

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


23-09-2022 09:41 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dla porównania dodaję link z 03.07.2022 gdzie miałem więcej sposty niż dziś, przed złapaniem kilku dodatkowych umagów tj spost int i doładowaniusposty w treningu

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=da78b477fd


Masz bardzo dziwny sposób pisania, nie da się tego zrozumieć. Ale ten link co tu wkleiłeś sprzed ponad dwóch miesięcy przedstawia ekspę podczas eventu noc bohaterów, która to dodaje sposta z PP. Zauważyłeś różnicę sposta, ale hp już nie?

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
23-09-2022 10:23 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
John The Savior
Newbie


Data rejestracji: 14-09-2021
Postów: 3
Klan: Black Sparta
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez John The Savior
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fakt, nie zauważyłem, że stary link jest z NB, Faktem jednak jest że wczoraj miałem wszystko ok i nic nie zmieniałem. Eq , talizmany, evo mam poprawne, sprawdzałem kilka razy.

Poniżej link z eq

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3deebdac27

__________________
JohnTheSavior

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez John The Savior: 23-09-2022 21:17.

23-09-2022 20:30 John The Savior jest offline Szukaj postów użytkownika: John The Savior Dodaj John The Savior do Listy kontaktów
John The Savior
Newbie


Data rejestracji: 14-09-2021
Postów: 3
Klan: Black Sparta
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez John The Savior
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra, znalazłem problem. Skończył się myśliwy. Można zamykać

__________________
JohnTheSavior

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez John The Savior: 24-09-2022 07:18.

24-09-2022 07:18 John The Savior jest offline Szukaj postów użytkownika: John The Savior Dodaj John The Savior do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 Źle naliczony spst na expie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH