Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY obrazy, brak kultury ? kto jest winny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony obrazy, brak kultury ? kto jest winny 15 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

obrazy, brak kultury ? kto jest winny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzień dobry

Ja zgłaszający 7089 Uri Boyka

Prosiłbym o sprawdzenie sb z dnia 24,09 od godziny 18 do dzisiaj włącznie 25,09. Jest przepychanka - rozdwojenie jaźni 2 graczy pełno oszczerstw - podjudzania. Zarzuca się też, że grożę innym graczom czy moglibyście sprawdzić moje wypowiedzi " Uri Boyka id: 7089 i graczy o id: 5446 Kmiotek Parchaty oraz id: 1539 : Misia taki Słodziak
Nie chciałbym aby ktokolwiek poczuł sie źle. Niestety niektórzy nie odróżniaja gry od reala - uskuteczniają hejt i przemoc psychiczną za zorganizowanie obla. W razie jakichkolwiek moich naruszeń proszę o karę. Miłego dnia

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
25-09-2022 11:31 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W tym samym dniu godzina 23.15 gracz Uri Boyka groźby dotyczące życia realnego na czacie ogolnym
25-09-2022 11:34 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 5446
Postać Kmiotek Parchaty

ID 1539
Postać Misia taki Słodziak

po 48h za obrazy na SB

ID 7089
Postać Uri_Boyka

Ban stały za groźby dotyczące realnego życia

EDIT:

ID 1539
Postać Misia taki Słodziak

Odblokowane po wyjaśnieniach

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

28-09-2022 15:27 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hahaha sam się podpierdzielil no ja nie mogęSmile ))
28-09-2022 15:47 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szanowny panie moderatorzy 2 sprawy: po pierwsze proszę o uświadomienie mnie w którym miejscu kogokolwiek obraziłem po drugie pragnę zauważyć że ten pan czyli uri Boyka ma więcej kont czy nie wszystkie powinny zostać zablokowane?
28-09-2022 16:00 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mychol napisał(a)
Szanowny panie moderatorzy 2 sprawy: po pierwsze proszę o uświadomienie mnie w którym miejscu kogokolwiek obraziłem po drugie pragnę zauważyć że ten pan czyli uri Boyka ma więcej kont czy nie wszystkie powinny zostać zablokowane?


Którą osobą jestes? Smile

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

28-09-2022 17:43 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono...a jednak założyłam konto


panie operatorze poproszę o wskazanie w którym miejscu kogoś obraziłam nick - Misia Taki Słodziak
pozwoli mi to w przyszłości kontrolować słowa tak by nikogo nie obrażać bo nie jest to moim celem......



edit każdy kto to czytał pewnie wie co tu było
a teraz jest to.........

a teraz w tym miejscu przepraszam Uriego za to co napisałam na temat jego osoby
może i nawet miałam rację w wielu sprawach ale nie powinnam o tym pisać na forum a porozmawiać o tym z Sebą i jemu to powiedzieć.........

Seba przepraszam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 30-09-2022 22:15.

28-09-2022 18:18 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wysłałem na PW. I dobanowałem jescze kilka kont Smile

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

28-09-2022 18:23 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo dziękuję panie operatorze i proszę jak w poprzednim poście...
pozdrawiam
28-09-2022 18:31 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id 5446 gracz Kmiotek Parchaty była ostra wymiana zdań ale nie pamiętam żebym kogoś obrazil a tym bardziej używał wulgaryzmów proszę to sprawdzic
28-09-2022 20:32 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
ukulele
Junior Member


Data rejestracji: 05-01-2009
Postów: 13
Klan: LOS
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja chciałbym zobaczyć te groźby bo dostałem wycinki z rozmówi tam nic takiego nie było no chyba że nie te fragmenty otrzymałemSmile

__________________
R4 / R10 ukulele
29-09-2022 16:40 ukulele jest offline Szukaj postów użytkownika: ukulele Dodaj ukulele do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisałem że ma coś z głową, że ma się leczyć i ze się zeszmacil za to dostałem bana trudno biorę to na klatę natomiast poprosiłem Szeszeja żeby jednak Uriego odbanowal bo co prawda groził mi jednakże jeśli mam być szczery to w żadnym momencie nie czułem się zagrożony; gdyby Uri nie doniósł nie byłoby tematu a tak no cóż doniósł na siebie ja się tylko bronilem ale tak jak mówię poprosiłem o przywrócenie go do gry bo źle się z tym czuje w ogóle to niepotrzebne to było i tak mało nas gra teraz wszystko w rękach Szeszeja
29-09-2022 18:56 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie żałuję tego co napisałam wcześniej może te emocje które we mnie były powinny się wylać tak jak się wylały by dziś kiedy to piszę nie było ich już we mnie

a dziś pisze co następuje:
proszę o odbanowanie gracza Uriego Boyka i wszystkich jego kont w grze i
oświadczam że nie czuję strachu z powodu słów przez niego wypowiedzianych ani nie mam do niego o nie pretensji
pozdrawiam
01-10-2022 00:23 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 7089
Postać Uri_Boyka

Po odwołaniu skargi zdecydowaliśmy, że obecny wymiar kary będzie wystarczający, więc postacie zostaną odbanowane. Radzę jednak powstrzymać się w przyszłości od komentarzy dotyczących prawdziego życia.

Dodatkowo dodam, że prywatne sprawy najlepiej jest załatwiaj na priv, a nie przez shoutbox

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

03-10-2022 13:08 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Autor tematu Temat rozpoczęty przez UriBoyka_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podziękował

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez UriBoyka_: 04-10-2022 19:15.

04-10-2022 19:14 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY obrazy, brak kultury ? kto jest winny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH