Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R8 Dlaczego wyzerowało talizmany na ekspedycji? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dlaczego wyzerowało talizmany na ekspedycji?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Dlaczego wyzerowało talizmany na ekspedycji? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Neytiri
Przeglądarka internetowa: chrome

Opis problemu:
https://r8.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=13e773aa45
Mam zapisany oczywiscie zestaw ktory codziennie wbijam na tą samą ekspedycję borek*4
I zawsze działał do dziś

Na przyklad wczoraj:
https://r8.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c1bc9ddcf9

Mało mi oczy nie wypadły jak oglądałem raport.

O co chodzi?

Czy ktos mi zwróci expa na obu postaciach?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez suddenanal: 25-09-2022 21:48.

25-09-2022 21:47 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy zestaw jest kompletny? Czy np. nie zostały zużyte runy zapisane w zestawie?

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


26-09-2022 13:00 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Autor tematu Temat rozpoczęty przez suddenanal
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie tykam go chyba od pol roku
Klepię ekspy praktycznie automatycznie

To sa runy 4tego stopnia. Ostatni raz takimi podbijalem mpk na skorpiona jakis miesiąc temu.

Ale to sie stalo tylko ten jeden raz bo kolejne expy normalnie na luzie, jak wczorajsza:
https://r8.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1cda30e13d
27-09-2022 12:37 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R8 Dlaczego wyzerowało talizmany na ekspedycji?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH