Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY propozycja runy i ewo za premium tylko serwery niesezonowe » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony propozycja runy i ewo za premium tylko serwery niesezonowe 13 Ankieta - średnia ocena: 4,4613 Ankieta - średnia ocena: 4,46
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

propozycja runy i ewo za premium tylko serwery niesezonowe Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ponieważ po 10 latach wróciłem do gry to mogę z perspektywy gracza mini zerknąć na grę posiadając wiedze kiedyś gracza top.

I widzę że chociaż nie powiem początek czyli tak do LVL 100 to przyjemna gra to potem sens gry przez około 2 lata to po prostu farming ewo (ataki wbijanie LVL) i gromadzenie run.

Dodanie tych dwu elementów do zadań troszke ułatwiło życie ale jest ich zdecydowanie mało a dopchanie sie do s3 to uż wielki sukces jest nie mówiąc o s1.

Moja propozycja jest następującą:

dodajmy na starych serwerach pakiety za premium paczek ewo i run jak to wyliczyć prosto:

jeden dzień premium to 16 ataków po 3 ewo plus 3 = 51 expa 4 gwiazdki to 5 run minimum

Wiec propozycja

Mini pakiet Aktu 3 10 dni premium = 500 ewo + 50 run losowych kolorów + po 5000 każdej esencji
Pakiet Aktu 3 50 dni premium = 2700 ewo + 270 run losowych + 27000 esencji

Mega Pakiet Aktu 3 150 dni premium = 9500 ewo + 950 run + 95000 esencji

Takie pakiety dałyby małym graczom którzy wracają realną szanse rywalizacji bez klepania dwa lata run - ożywiłoby to stare serwy i troszkę przedłużyło zżycie produktu BW.

Zapraszam do dyskusji

Zedytowałem o esencje

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 03-10-2022 07:25.

30-09-2022 14:53 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym dal prostsza propozycje dotycząca starych serwerów, żeby nowi gracze mieli np na start zaakumolwane akcje np za jakieś pół roku, poporstu siada i gra, dogania ranking do takiego momentu gdzie ma z kim grać.
Jedyny mankament to gracze którzy by robili słomki tylko żeby kwadraty podnosić, ale chyba i tak byłby to tylko margines.

Jakby nowi zaczynali z 4k wypraw na start i 2k ataków nie zaburzyło by to nic, a taki gracz miałby w co grac
30-09-2022 15:31 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
violator.74.
Member


images/avatars/avatar-25709.jpg

Data rejestracji: 07-05-2020
Postów: 29
Kraina: Necropolia XI

RE: propozycja runy i ewo za premium tylko serwery niesezonowe Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba na głowe upadłeś . Ta gra by straciła sens i dała ewidentna przewage tym ktorzy nie maja co z kasa robic bo by kupowali ewo itd za premke. Skutek by był taki ze ta gra przypominałaby wszystkie gry niemieckie gdzie liczy sie tylko kasa. Trzeba w grze zmienić i coś dodać ale nie w taki sposob jak Ty bys chciał to zrobic. Forma prowadzenia gry przez administracje jest dobra,kazdy moze pograć tylko czas rozbudować gre.

__________________
----->BW TO CHOROBA <-------
30-09-2022 17:13 violator.74. jest offline Szukaj postów użytkownika: violator.74. Dodaj violator.74. do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Okrutnik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

adzi4n tez dbry pomysł a ten mój trzebaby jeszcze o esencje uzupełnić.


violator.74. i tak jest juz wszystko za premkę łacznie z zmianą postaci - a jak grałem to suszarka pisał nigdy nieee...

BW to produkt - my gracze głosujemy kaską też. Mnie sie nie chce nawalać 2 lata ataków po prostu wolę od razu wskoczyć na pewnień poziom.

A co do wypaczenia gry to mnie rozwaliło r1 - pamietam wojmy o strefy itp = teraz każdy tam może mieć top sprzet bo sie przeeepikuje w studni. Sens wojen zero - ale rozumiem to bo to ginąca gra - wiec dajmy nowym szanse czy wracającym a chłopakom co ją zrobili troszkę kaski.


Nie sepimy dajemy żyć Big Grin

__________________
Okrutnik r5
30-09-2022 20:07 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podchodzisz do problemu od strony odwłoka Smile Teraz, kiedy Eksp za mobki na 2 mapie skaluje się w zależności od lewelu, nie masz ŻADNYCH szans na dogonienie topki bo ona trzaska levele w mniej więcej tym samym tempie co ty mając jakiś 190 lvl :/ Większość i to znakomita większość graczy, kiedy ogarnie tę sytuację rezygnuje z dalszej gry. W sumie się nie dziwię - ładować kasę w premium po to, by stać w miejscu to kijowy biznes Big Grin W dodatku maluchom pozostają już wyłącznie zyski ze złomu, bo to co mogą wydropić jest bezwartościowe albo (w najlepszym wypadku) w cenie złomu. Tak więc graczowi, który zaczyna pozostaje kiszenie postaci przez 3 lata na niskich levelach i ostre farmienie złomu oblegami. (Bo ataki ci poziom zwiększają) Przez 3 lata z nagród za logowanie i innych takich cudów, run, ewo i punktów skarbu i tak uzbiera się w cholerę. Fakt - możesz pójść ostro do przodu ale wtedy twoja postać będzie wydmuszką z marnymi statami i będziesz zbierał oklep od ludzi o sporo niższym levelu...

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
30-09-2022 22:12 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Okrutnik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A Jednak Arrt piszesz z perspektywy Necro - tu też bym polemizował staty sie aż tak obecnie nie liczą jak epiki - do jakiegoś poziomu i tak dojdziesz a postać będzie całkiem fajna.

Na Morii jednak cosik da sie pogonić a taki bost (nawet jednorazowy mógłby być w sensie że tylko raz na postać można by wykupić taki pakiet ale tak dwa razy wiekszy) dałby po prostu większą przyjemność z gry - po wprowadzeniu gwiazdek po prostu LVL szybko lecą (jeden dziennie spokojnie wpada) i fajnieby było właśnie taka paczkę móc wykupić.

Po prostu zamiast szukać postaci od kogoś człowiek sobie by tego malucha w miarę szybko poukładał.

__________________
Okrutnik r5
01-10-2022 08:18 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja powiem jak wygląda to z perspektywy R1. Wróciłem w czerwcu 2020 80lvl 1 umag 150krwi, i z 2k evo. Budowanie postaci zajęło mi ponad 1,5 roku a robiłem to nie odpuszczając żadnego ataku. Farmiąc tylko martwe dusze żeby evo wchodziło zawsze, podróże tylko w evo. Dodatkowo w klanie wychowałem już trochę wracających do gry i połowa z nich rezygnuje po 8misiącach. Dochodzą do etapu w którym mają 120lvl (na r1 max to 160), zaczynają robić blachy na 2 mapie i kończą gre. Przytłacza ich perspektywa zbierania evo i bycie mięsem przez kolejne 8 miesięcy.
Wprowadzone zmiany w zadaniach są dobre ale to za mało. Jeśli wchodzisz/wracasz do jakiejś gry i na dzień dobry słyszysz że 2 lata jesteś mięsem to jest słabe. Stare gry zazwyczaj dają jakiegoś busta nowym graczom żeby mogli dogonić topkę a tu tego brakuje.
Do paru nagród z zadań dodałbym epickie przedmioty (ograniczone do np konkretnego rodzaju spodnie, amulet itp). tak jak w loterii. Dzięki temu taki świeżak mógłby na w miarę wczesnym etapie zdobyć choć jeden przedmiot epicki a robiąc więcej zadań cały zestaw.

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
01-10-2022 10:35 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
DragonWarrioR
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2014
Postów: 16
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Perspektywa R1. Powrót po 3 latach dał mi możliwość spojrzenia na świeżo na tą grę... Dogonienie topki wcale nie jest tak trudne jak niektórzy uważają... Epiki można zrobić bardzo szybko nie mówiąc o Legendach, które aktualnie kosztują grosze. Bycie mięsem na 120 lvl? Sorry ale nikt raczej nie szuka tak niskiego lvl żeby atakować. Każdy korzysta z listy proponowanych przeciwników. Dodawanie epików do zadań? a mało to leci ich z wypraw, ekspedycji czy podróży? Dokładnie nagrody z podróży dają dużą szanse na epika... więc dokładanie ich gdzieś jeszcze traci sens.... Evo dostaje się z zadań, ataków, podróży... mało? Oczekujecie, że za kasę dostaniecie coś co ludzie zbierali przez miesiące bądź lata? Tylko dlatego, że nie chce Wam się poświecić więcej czasu? Co będzie następne? Będziecie chcieli X PRów za 90 dni premium? Ludzie ta gra daje/dawała frajdę właśnie dzięki losowości co się dostanie z Ekspy, KW, Podróży, Pielgrzymek etc. a Wy chcecie sprowadzić to do zakupu wszystkiego bo tak łatwiej....


Zdecydowanie na NIE
01-10-2022 20:02 DragonWarrioR jest offline Szukaj postów użytkownika: DragonWarrioR Dodaj DragonWarrioR do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mięsem na expach. Co kogo aktualnie obchodzą ataki.
DragonWarrioR ile twoim zdaniem nowy gracz powinien poświęcić czasu żeby wqlądać przyzwoicie na tej samej expie co ty. Twierdze że w tej chwili potrzeba na to więcej niż 2 lata i jest to za długo.
Uważam że ten czas przez busty należy skrócić do roku lub 1,5.

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Exhume: 01-10-2022 21:00.

01-10-2022 20:56 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
DragonWarrioR
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2014
Postów: 16
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mięso na ekspach? serio to co Ty goły latasz? Ja drzewo w duo robię... od dawna a mam niższy lvl
01-10-2022 21:07 DragonWarrioR jest offline Szukaj postów użytkownika: DragonWarrioR Dodaj DragonWarrioR do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ja mówię o sobie? Ja mam kompletną postać. Mówię o nowych graczach którzy przez dwa lata żeby stawali na rzęsach są mięsem. Mowie o tym że trzeba przyśpieszyć im rozwój i skrócić ten czas bo inaczej nie przyciągnie się nowych do tej gry.
Nie mówię tu o umagach tylko o zdobyciu epickiego sprzętu na start. Nie chcę im rozdać zestawów na expy, kw, oblegi ataki podróże. Tylko parę epików za zadania żeby mieli coś na początku.

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
01-10-2022 21:30 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Okrutnik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

generalnie jest problem z aktem 3 dla nowych - akt 1-2 mykasz są bosty akt 3 dołuje nowych - czasy się zmieniły panowie teraz swiat jest szybszy niż kiedyś i BW musi coś dodać zeby nie zdechnąć.

Dla mnie serwery sezonowe są super ale za duzo czasu kosztują - wolałbym coś pośredniego - czyli bosta starych serweró. I to takiego żeby na r1 klan top 1 srał w gacie że nowi mu s1 zassają np.

WOęć pisze bo nic za darmo dajcie szanse na rozwój pod top Smile

Exhume pisze logicznie i wie o czym to legenda r1 jest. Brakuje czegoś co by dało szanse podtrzymać produkt BW nam graczom.
J a zdiagnozowałem problem i dałem propozycję konkretną do dopracowania i wprowadzenia.

Wiadomo że esencji też trzeba dodać w pakiecie żeby to sie zgrało ale to szczegóły są.

Wiec jakby coś to jestem chetny do dyskusji czy wymiany PW.

__________________
Okrutnik r5
01-10-2022 22:41 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
DragonWarrioR
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2014
Postów: 16
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można wprowadzić bonusy startowe dla nowych graczy. Dodatkowe zadania czy osiągnięcia na zasadzie " co 10 lvli loteria z szansą na epika" Ale nie zakup Evo, Esencji czy run za Dni Premium. Zdobywanie tego wszystkiego i tak jest mocno ułatwione. Są nagrody za logowanie, są podróże. Ekspy można śmiało robić w okrojonych składach biorąc kogoś mocniejszego i szybko podgonić topkę. Także dla mnie bezsensem jest Wasz pomysł.... Dać coś komuś tylko dlatego, że wyda więcej niż te 50 zł za premkę.
02-10-2022 08:50 DragonWarrioR jest offline Szukaj postów użytkownika: DragonWarrioR Dodaj DragonWarrioR do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mamy grę, w której mniejsi gracze maja problem z pozyskaniem tego co większym się przelewa.

Nawet jeżeli ktoś nigdy nie słyszał o BW to w sekundę wymyśli rozwiazanie tego problemuSmile
Jeżeli będzie mało domyślny, to można nadmienić, że w tej grze o której jest mowa, wiele osób narzeka na martwy handel.


Prościej nie można, ale niektórzy muszą wymyślać przepisy, zasady, bonusy i opłaty.
Takie mamy niestety społeczeństwo, ze bez interwencjonizmu urzędniczego nie potrafią życ:/

__________________
R14 : Brzydall
02-10-2022 12:08 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze żeby kapke przyspieszyć, można zdjąć ten archaizm expy na 1 lub 2 mapie, dać 2 liczniki. Małym da olbrzymiego boosta, starzy gracze to nie wiem czy się schyla po kronka solo.

cytat:
Perspektywa R1. Powrót po 3 latach dał mi możliwość spojrzenia na świeżo na tą grę... Dogonienie topki wcale nie jest tak trudne jak niektórzy uważają... Epiki można zrobić bardzo szybko nie mówiąc o Legendach, które aktualnie kosztują grosze. Bycie mięsem na 120 lvl? Sorry ale nikt raczej nie szuka tak niskiego lvl żeby atakować. Każdy korzysta z listy proponowanych przeciwników. Dodawanie epików do zadań? a mało to leci ich z wypraw, ekspedycji czy podróży? Dokładnie nagrody z podróży dają dużą szanse na epika... więc dokładanie ich gdzieś jeszcze traci sens.... Evo dostaje się z zadań, ataków, podróży... mało? Oczekujecie, że za kasę dostaniecie coś co ludzie zbierali przez miesiące bądź lata? Tylko dlatego, że nie chce Wam się poświecić więcej czasu? Co będzie następne? Będziecie chcieli X PRów za 90 dni premium? Ludzie ta gra daje/dawała frajdę właśnie dzięki losowości co się dostanie z Ekspy, KW, Podróży, Pielgrzymek etc. a Wy chcecie sprowadzić to do zakupu wszystkiego bo tak łatwiej....


R1 to jest skansen, 120 lvl nawiąże walkę ze 160, ale 400 z 500 już nie Smile

Ja jestem zdania że w rok na normalnym serwerze, nowa postać o którą sie dba powinna dać rade zrobić borka 4* żeby komfortowo grać, a potem pomyśli co dalej, może zostanie już z przyzwyczajenia.
02-10-2022 13:06 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Okrutnik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

borka 4 gwiazdki w trójkę - powiedzmy sobie tak w rok można zrobić jakieś 230 LVL - załozyłem postać w maju jakoś w połowie mam 146 - 4,5 miesiąca - klepię ataki ewo zbieram gdzie się da.

Ale obecnie latam na robacze gniazdo bo to maks 4 gwiazdek - a wiadomo 4 gwiazdki to +400% do run wiec tylko 4 gwiazdki warto robić.

Teoretycznie masz adzi4n rację liczac srednio LVL dziennie to postać pod boka może bedzie - zalezy od: ewo esencji run. Tych 3 rzeczy braknie według mnie.


Dlatego pisze o takim możliwym do kupienia raz pakiecie drogim ewo + runy + esencje który by pozolił komortowo grać nową postacią - dodam że tak naprawde te wartości co podałem są sensowne i nie za wielkie.

Kto już ma postać gotową to i tam ma to wszystko i aż za wiele - ja pisze tu o realnej szansie gonienia się w ranku - i myslę że taka zminana byłaby bardzo sensowna do wszystkich:
Administracja dostaje kasę na dalsze zycie BW
Gracze dostają dopływ swieżej krwi na serwer
Nowi dostają możliwość realnego rozwoju w perspektywie miesięcy nie dwu trzech lat.

Nikt tu nie traci tak naprawdę.

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 03-10-2022 07:29.

03-10-2022 07:22 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dać boost jako event x% np 300% do zdobywanego ewo, run, itd przez dany okres czasu np rok.
04-10-2022 21:36 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Okrutnik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DragonWarrioR racja ale taki system jak ja proponuje po prostu wspiera grę również finansowo na starych serwach.
Albano to co piszesz to by było za piękne i bym tak chciał moje rozwiązanie łączy interesy graczy i twórców - jest bardziej realistyczne (co nie znaczy lepsze)
GreatXX - no tez dobre rozwiązanie - cieszy mnie ze po małym morzu hejtu forumowicze widza problem i proponują rozwiązania - ratujmy to nasze bw i pomóżmy mu pożyć jeszcze trochę.

__________________
Okrutnik r5
07-10-2022 05:26 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
DragonWarrioR
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2014
Postów: 16
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okrótnik - Nie jestem resetem, pielgrzymem czy jakiś innym czarodziejem BW. Wróciłem do gry po przerwie mając jakoś 117 lvl jeśli pamięć mnie nie myli. Klepanie dumy w 8 było normą potem po wprowadzeniu gwiazdek była 4* duma a od 142 lvl drzewo 4* w duo. Serio nie trzeba żadnych dodatków, pakietów czy eventów żeby złapać topkę... Jeśli chcecie już coś na siłę kombinować to jedyne na co bym poszedł to, że nowy gracz przez miesiąc ma boost do wszystkiego. i to w zupełności wystarczy.
07-10-2022 16:46 DragonWarrioR jest offline Szukaj postów użytkownika: DragonWarrioR Dodaj DragonWarrioR do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Okrutnik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DragonWarrioR - ale miałeś starą postać a ja pisze jasno że ba pewnym etapie rozwoju jest stopka dla nowych co zniecheca - jest to konieczność wyklepania dwu lat esencji i ewo w akcie 3.

I proponuję rozwiązanie - ps gram na morii - jednak widze że ludzie z necro też piszą ze możnaby coś poprawić i że to krok w dobrą stronę.


Miesiąc bost do wszystkiego nic nie załatwia wybacz.

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 07-10-2022 19:10.

07-10-2022 19:09 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze by tak w druga strone - za runy, evo, monety itd kupowac dni premium?

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
07-10-2022 23:51 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Okrutnik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

reallny i świstak siedzi i zawija to w te sreberka ....

a poważnie to kasa się nie będzie zgadzać tym co grę utrzymują wtedy wiec pomysł nierealny.

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 08-10-2022 07:06.

08-10-2022 07:04 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem, wiem.. to byl taki zarcik ale myslalem, ze odpisze jakis kolorowy z jakims dziwacznym powodem zastepujacym stwierdzenie ' a buly to kto nam do kieszeni napcha? ' xd

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
11-10-2022 19:14 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Okrutnik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cóż pomysł jest i fajnie by było jakby sie do niego ktoś z administracji odniósł. Myślę ze zapełnia on jakąś lukę w rozwoju i dostepności do BW dla nowych czy też powracających graczy. Poprosze o wypowiedź.

__________________
Okrutnik r5
14-10-2022 08:11 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY propozycja runy i ewo za premium tylko serwery niesezonowe

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH